Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: PİLOT İLDEKİ KURUMLAR

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 02 Tem 2014 14:11 #89

• munitiz
  • munitiz Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 71
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: 1
sayın algın,

cihazı satan firmayı siz mi buldunuz,onlar mı sizi buldu acaba?? teşekkürler....
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 02 Tem 2014 14:23 #90

• algın
  • algın Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 27
  • Teşekkür Sayısı: 15
  • Başarı: -1
cihazı satan tek firma var başka ihtimal yok

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 02 Tem 2014 14:30 #91

• SerdarEGER
  • SerdarEGER Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 95
  • Teşekkür Sayısı: 36
Öncelikle kolaylıklar dilerim. Pilot bölgede olup kısa sürede birçok sıkıntıyla karşı karşıya kaldınız.Sormak isterim,kurulumun net maliyeti ne oldu? Bilgilendirirseniz sevinirim Sn Algın

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 02 Tem 2014 14:50 #92

• algın
  • algın Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 27
  • Teşekkür Sayısı: 15
sadece cihaza para ödedik.4.350 tl

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 02 Tem 2014 14:50 #93

• sabri
  • sabri Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 98
  • Teşekkür Sayısı: 56
  • Başarı: 0
Cihazı satan tek firma varmış çoook şaşırdım! Allah sizi bildiği gibi yapsın bu cihaz işinden rant elde eden ahlaktan bahsedip en büyük ahlaksızlığı yapan çapsızlar.

Dernek 2007 kasım genelgesini durdurduktan sonra hiç bişey yapmadı maalesef.Bir dernekte bir açıklama yapar şunu şöyle yapın diye,Burda paylaşıyomuşuz bürokratlar okuyormuş,okumuyorlarsa adam değiller,eserlerini gördükçe de (bu kadar insanı çaresiz bırakıp insanların delirmek üzere olduğunu) gurur duyuyolardır kendileriyle.Nasıl yaptık ama nasıl 90 a taktık golü diye sayın bürokratlarımız..

Derneklerde ki çok değerli arkadaşlarda belki bişeyler yapmaya çalışıyorlardır diyecem de diyemiyorum,Bu kadar içine kapalı üyelerinden bi haber,bu kadar sistemsiz örgütsüz dernek olsa ne olur olmasa ne olur. Sürekli fren sürekli fren.Eğer pilot ildeki arkadaşları aramamışlar sa da yazıklar olsun diyorum.ne için varsınız neyi savunuyorsunuz sayın dernek yetkilileri.Bu günlerde aramayıp ta hangi günlerde arıyacaksınız?
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Kalemdar, tartanc, fzt_huss ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 02 Tem 2014 15:22 #94

• Kalemdar
  • Kalemdar Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 231
  • Teşekkür Sayısı: 92
  • Başarı: -6
Taş çatlasın 500 dolarlık cihaz 4350 tl. Fildişi kulelerden göbeğini kaşıyarak insanların can çekişmesini seyreden bürokratlarımız da komisyonlarını almışlardır artık... Keser döner sap döner gün gelir hesap döner elbet...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 02 Tem 2014 15:58 #95

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Toplamda 10 milyonTL'den fazla kurulum, ayrıca yıllık 12-13 Milyon TL'ye varan da işletme maliyeti olacak bu işin.

Dur bakayım... Bu parayla yaklaşık 4000 çocuğa bu yıl eğitim hizmeti verilebilirdi.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ahmetali, sabak, tartanc

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 02 Tem 2014 16:37 #96

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
barisltd yazan:
Toplamda 10 milyonTL'den fazla kurulum, ayrıca yıllık 12-13 Milyon TL'ye varan da işletme maliyeti olacak bu işin.

Dur bakayım... Bu parayla yaklaşık 4000 çocuğa bu yıl eğitim hizmeti verilebilirdi.

Kürsülerden "300.000 öğrenciye kişi başı 565 TL. eğitim ödeneği veriyoruz" deyip aslında o eğitimin verilememesi için bin takla atarak edecekleri KARI! hesap edin bir de......... ;)
Son Düzenleme: 02 Tem 2014 16:37 yazan ozeltercih.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, sabri, sizgin
Sayfa oluşturma zamanı: 0.194 saniye
Sistem Kunena Forum