Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: 1NİSAN DAMAR TANIMA

1NİSAN DAMAR TANIMA 19 Şub 2015 15:19 #9

• sabri
  • sabri Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 98
  • Teşekkür Sayısı: 56
  • Başarı: 0
Evet maalesef algı olayını iyi yönetıyorlar ve asıl sorun varken tüm dikkatleri başka yöne çekiyorlar.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

1NİSAN DAMAR TANIMA 19 Şub 2015 15:39 #10

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3654
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
O zaman Erkin Koray dan gelsin.

''Alemin keyfi yerinde yine maşallah...''

youtu.be/CdF5fX9hjvc
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse, ares94, etikgrup ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var

1NİSAN DAMAR TANIMA 19 Şub 2015 15:50 #11

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
songulmavi yazan:
Biz 1 Nisanda damar okumaya geçiyoruz.Tüm işlemlerimi bitirdim. Yarın da Başkent Güvenlik cihazı yolluyacak.Bu işin şakası yok.Damar okuma ya gelecek ya gelecek.

buna cevabım;

Gelirse dert senden gelsin,
''Kahrında hoş lütfunda hoş'' :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, etikgrup, amatör

1NİSAN DAMAR TANIMA 19 Şub 2015 16:00 #12

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
sayın admınler foruma bırde radyo yada muzık lıstesımı eklesek konu baslıklarına göre :cheer: sıradakı parçamızı tum pılot ıllere armağan edıyoruz özdemır erdogandan sevgı anlaşmak degıldır nedensize sevılır bazen kucuk bır an ıcın ömür bıle verilir özellıkle cıhaz basındakı arkadaşlarımıza ......
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

1NİSAN DAMAR TANIMA 19 Şub 2015 16:30 #13

• songulmavi
  • songulmavi Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 94
  • Teşekkür Sayısı: 29
Benim cevabım da son gülen iyi güler.Yapılabirlerin tartışılması yerine yazılarla dalga geçilmesi yapılan işlere ne kadar duyarlı olduğumuzun göstergesi.Hepimiz bu gemide isek gemi battığında sadece ben boğulmayacağım.Sağlıcakla kalın.Herkes kendi çapında eğlenebilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Egelim17

1NİSAN DAMAR TANIMA 19 Şub 2015 16:43 #14

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
sn songulmavi;

Sanırım siz yanlış anlamışsınız.Sizin yazdıklarınızla dalga geçmek gibi bir lüksümüz yok.Başlığın başında yırtarız diye cihaz almayan var diye yazmıştı sn ares.Sizde biz aldık deyince aradaki farklara baktım,yani asıl sözüm size değil.öylede bir tarzım yok zaten.

1 nisan da bizler de damar okumaya geçiyoruz ve gemide bizde varız.o yüzden sizde sağlıcakla kalınız.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: etikgrup

1NİSAN DAMAR TANIMA 19 Şub 2015 17:19 #15

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
sn songulmavı ben bır temmuzda başlayan bır kurumum bızler gerçekten encok gecıs sorunu yasayanlardanız uc hafta ıcınde basımıza gelmeyenler kalmadı 8 aydır cok sey yazdık cızdık kendı adıma bız veryansın ederken de başlamayanlar ıptal olur bıze sıra gelmez dıye rahat olanlar vardı ıkı hatta uc yılonce sıstem geliyorum dedı geldı sımdı genele dönüşüyor ve başlayacaklar uc ay önceden haberdar edıldı musadenızle ama simdi turku cıgırma sırası tum pılot ıllerde .....

1NİSAN DAMAR TANIMA 19 Şub 2015 17:56 #16

• songulmavi
  • songulmavi Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 94
  • Teşekkür Sayısı: 29
Kusura bakmayın yazdıklarınız bana diye kırılmıştım ama yanlış anlamışım.Ben daha pilot iller başlayınca eylem hazırlıklıkları toplantılar kurum ziyaretleri bunların hepsine katıldım.Birçok kurumu arayıpeylem çağrısı toplantı çağrısı yaptım.Ama bizim insanımız bana değmeyen yılan bin yıl yaşasın mantığındaydı ve yılan herkese dokundu.
Daha sistem başlamadan biz bu sistemi kurmak için kafayı sıyırdık başladığımızda nelerin olacağını düşünmek bile istemiyorum.Kurumlar sanıyor ki devamsızlık yapan çocukları sadece kaybedeğiz ne yazık ki devem eden birçok öğrenciyi de fatura edemeceğiz herkes bi geçsin de çığlıklar o zaman daha iyi duyulacak.Herkese iyi çalışmalar.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse, tartanc, etikgrup ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var
Sayfa oluşturma zamanı: 0.241 saniye
Sistem Kunena Forum