Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: PİLOT İLDEKİ KURUMLAR

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 24 Tem 2014 18:38 #137

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Bu sistemin tam anlamıyla uygulanabilirliği için en az 1 yıl gerekli.

Sadece sistem sorunlarından her kurumun ciddi bir kaybı olacak.

Dernekler lütfen son Danıştay kararını MEB e bildirsin.(Gerçi mutlaka haberleri vardır)

Danıştay bu sistemi iptal ettiğinde, bu cihaz paralarını MEB den istemeyecek miyiz?

Bu dayatma ile oluşan zararlarımızı MEB den mahkeme yolu ile istemeyecek miyiz?

Son Danıştay kararına rağmen, bu sistemde ısrar etmenin başka bir anlamı olmalı!!!!!!!!!!
Son Düzenleme: 24 Tem 2014 18:39 yazan tartanc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 25 Tem 2014 01:32 #138

• fzt_huss
  • fzt_huss Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 48
  • Teşekkür Sayısı: 33
  • Başarı: 1
Arkadaşlar bu teknik alt yapı eksikliğinde uygulanabilirliği yok. Kendi durumumdan örnek vereyim. Hat ile ilgili 2 defa arıza yaşadık. Toplamda 8 iş günü cihaz çalışmadı. Ödemelerin ne olacağı muallak.Herkes ^ mavi boncuk dağıtıyor ama kayıplarımızı ne kadar sürede öderler belli değil. Ben bugün hesap yaptım giremediğim eğitim -bilgi girişleri nin toplamı 50000 civarı tutuyor. Ve bu derslerin hepsini verdik ama - giriş yapamıyoruz. Vay efendim sadece giriş, sadece çıkış ya da hiç giriş-çıkış yapılmamış görünüyor. MEBBİS hazretleri kabul etmiyor. Zaten bizim sıkıntımız gelmeyen öğrenci değil. Sıkıntı sistem problemleri ve problemleri hemen çözdürememiz.
Ayrıca sayın Onur kardeşim bu sistemin uygulanabilirliği yok. Bu sistem öğrenci ve velilerimize yapılan bir eziyettir. Bizi de gişe memuruna çevirmiştir. Eğitimin ve hizmetin kalitesini de ciddi ölçüde azaltmıştır. Tüm temennim daha uygulanabilir farklı bir sistem ve sisteme uygun bir yönetmelik. Herkese kolaylıklar dilerim.
:)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 25 Tem 2014 09:12 #139

• serhatkul
  • serhatkul Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 183
  • Teşekkür Sayısı: 41
  • Başarı: 2
aslında sn onrr ve fizt ikisinin arasındaki fark sn onurun şansının yaver gitmesi.
ayrıca cihaz konusunda 250$ lık cihazı bizlere 2000$ verdiler ve cihazdan 2000 lik performans bekliyorlar temel sıkıntı bu ... :) :) :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 25 Tem 2014 09:36 #140

• onnr
  • onnr Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 8
  • Teşekkür Sayısı: 14
  • Başarı: 0
Mebbis yaşanan hatalar düzeltilecek hocam. Fakat muallak yine de. Biz şuan giriş yapabiliyoruz geçmişte yapamadıklarımız da dahil. Fakat parmağını okuttuğumuz halde sistemde gözükmeyenler var. Onlara giriş mümkün olmuyor. Pilot bölge olduğumuz için, sistemi eskisi gibi açacaklarını düşünüyorum ki bu konuda bir duyum da aldık. Umarım açarlar biz de rahatlarız. Şuan bazı şeyleri düzeltmeye çalışıyorlar sanırım. Örneğin damar doğrulama yaparken her seferinde TC girmeyi kaldıracaklar. Bu yönde karar alındığını biliyorum. 22sinde bir toplantı oldu. O toplantının sonucuna göre bir yönetmelik düzenlenecek.

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 27 Tem 2014 13:01 #141

• munitiz
  • munitiz Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 71
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: 1
sayın onur,

siz bu sistemi gerçekten uyguluyormusunuz???

VPN hattının aylık ücreti bizde 468 TL....Yoksa siz pazarlıkmı yaptınız?? Yada sizin yörede Telekom farklı tarife mi uyguluyor??

Bu arada biz 1 Ağustos grubundayız...Başlayınca göreceğiz.

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 31 Tem 2014 13:10 #142

• onnr
  • onnr Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 8
  • Teşekkür Sayısı: 14
  • Başarı: 0
elbette uyguluyoruz hocam. fakat vpn ücreti konusunda ttnet yetkilisiyle görüştük. net bir bilgi olmadığını 55-60 tl civarı olduğunu söylemişti. açıkçası çok net değil. fiyat konusunda kesin bir bilgim olmadığını da belirtmiştim. diğer yazdıklarım gördüğümüz şeyler.

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 05 Ağu 2014 08:59 #143

• serhatkul
  • serhatkul Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 183
  • Teşekkür Sayısı: 41
  • Başarı: 2
arkadaşlar durum ne oldu .? faturalar ve maliyetler nasıl oldu.?
uygulama aksaklıkları düzeltildi mi.?
bilgi verseniz.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.432 saniye
Sistem Kunena Forum