Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: ÖZERKDER 1 KASIM 2014 duyurusu

ÖZERKDER 1 KASIM 2014 duyurusu 23 Eki 2014 20:52 #1

• ozerkder
  • ozerkder Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 23
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 0
TÜM ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON KURUMLARI DERNEĞİ
(ÖZERK-DER)
06.068.066

Değerli Üyemiz ve Katılımcılar;

“Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Hizmetleri Kasım 2014 Genel Değerlendirme Toplantısı” na yapacağınız katılım ile kurumlarımızın işleyişi ve güncel sorunlarımızın tespiti ve yeni strateji belirlenmesi konusunda önemli katkı sağlayacağınıza inanıyorum.

Yönetim Kurulumuz adına saygılarımızı iletir, iyi çalışmalar dilerim.

Faruk SEVİNDİ
ÖZERK-DER
Yönetim Kurulu Başkanı
YER : Ankara

TARİH : 01 Kasım 2014 (Cumartesi)

SAAT : 14.00-21.00

Lütfen Önceden Kayıt Yaptırınız.

0 543 692 04 95 Koordinasyon Psikolog Tuğçe Hanım
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

KAYIT İÇİN : Toplantıya kesin katılacakların 30 Ekim 2014 Perşembe günü saat 10.00 a kadar aşağıdaki telefon veya mail adresine ulaşarak ön kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Toplantı önceden kayıt yaptırmak koşulu ile herkese açıktır.
Son Düzenleme: 23 Eki 2014 22:24 yazan ozerkder.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse, tartanc, ozeltercih ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var

ÖZERKDER 1KASIM2014 Toplantısı 29 Eki 2014 09:19 #2

• faruksevindi
  • faruksevindi Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 70
  • Teşekkür Sayısı: 108
  • Başarı: 1
Sevgili ve cok değerli arkadaşlarım.

91 yıl önce kazanılan başarı "Ya istiklal ya ölüm" sloganayıyla yola çıkan halkımızIn kurtuluş mücadelesi,

Büyük önder Atatürk ümüzün eşsiz dehası ve yol arkadaşlarının çıkış stratejileri,

"Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir" anlayışının bulduğu vücuttur CUMHURİYET diye düşünüyorum...

91 yıldönümünü kıvanç ve gururla kutladığımız Cumhuriyetimize ulaşmamıza emeği geçenleri minnet duygularım içinde rahmetle anıyor, saygılarımı iletiyorum.

Bu vesileyle 1 Kasım ÖZERKDER toplantısını tekrar hatırlatır, tüm katkı verecek arkadaşlarımla buluşma dileğimizle tekrar saygılarımı iletiyorum...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, hancan

ÖZERKDER 1KASIM2014 Toplantısı 31 Eki 2014 17:33 #3

• faruksevindi
  • faruksevindi Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 70
  • Teşekkür Sayısı: 108
TÜM ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON KURUMLARI DERNEĞİ
(ÖZERK-DER)
06.068.066

Değerli Üyemiz ve Katılımcılar;

“Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Hizmetleri Kasım 2014 Genel Değerlendirme Toplantısı” na yapacağınız katılım ile kurumlarımızın işleyişi ve güncel sorunlarımızın tespiti ve yeni strateji belirlenmesi konusunda önemli katkı sağlayacağınıza inanıyorum.

Yönetim Kurulumuz adına saygılarımızı iletir, iyi çalışmalar dilerim.

Faruk SEVİNDİ
ÖZERK-DER
Yönetim Kurulu Başkanı
YER : Radisson Blu Hotel, Ankara - İstiklal Cad. No20 - Ulus. -
6030 - Ankara - Türkiye -
TelefonAnkara
Ücret: 75 tl.

TARİH : 01 Kasım 2014 (Cumartesi)

SAAT : 10.30-18.00

ÖZERKDER 1 KASIM 2014 duyurusu 01 Kas 2014 00:19 #4

• gulumse
  • gulumse Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 241
  • Teşekkür Sayısı: 146
derneğimi eleştireyim :)

amatörce bir toplantı süreci

sırf toplantı yapmak için mi veya çok önemli konular dolayısıyla mı oldu bu toplantı :huh:

ankara dışında gelecekler pek düşünülmemiş gibi

son anda saat değişikliği de bunun göstergesi

ayrıca yıllardır sorunlarımız da çözüm önerilerimizde belli..

belki can alıcı strateji türkiye nin her yerinden gelen veli ve kurumların ankara da yapacağı eylem/protesto kararı almak.. yoksa oturalım oturduğumuz yerde derim

yine de özerkder'i seviyorum

sektör için tek şans

ÖZERKDER 1 KASIM 2014 duyurusu 01 Kas 2014 00:29 #5

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
UMARIM YARIN Kİ TOPLANTIYA KATILIM YETERLİ SAYIDA OLUR VE TOPLANTI AKABİNDE ADI GEÇEN DERNEK VE ÜYELERİ ARTIK PASİF DURUŞUN YERİNE AKTİF BİR EYLEM KARARI ALIRLAR. TÜM TÜRKİYE'DE ANAHTARLARI BAKANLIĞA HEDİYE EDECEĞİMİZ VE ARTIK YETTİ DEDİRTECEK KARARLAR ALIRLAR. AKSİ HALDE KİMSENİN BİR DAHA TOPLANTI DEMEMESİ GEREKİR.
ZİRA 1 KASIM VE 4 KASIM TOPLANTILARININ İKİSİNDEN DE UMARIM ANKARADA BÜYÜK BİR EYLEM KARARI ÇIKAR.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozelegitimplatformu

ÖZERKDER 1 KASIM 2014 duyurusu 01 Kas 2014 05:56 #6

• egemenege
  • egemenege Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 482
  • Teşekkür Sayısı: 380
  • Başarı: 4
öncelikle "hasta" değilim, ve bu toplantıya katılmaya gerek görmüyorum... bunun için ancak "önyargı" denilebilir...

"önyargı" kesinlikle "birilerinin" yaptığı "geçmiş çalışmaları" ile ilgili olabilir...

inanacım şudur ki; var olan dernekler bu sorunu çözemez; evet "önyargıdan" bahsetmiyorum, çünkü; yaşanılan bir çok süreç boyunca; verdikleri tepki ortadadır... çünkü; MEB bürokratları ile ilişkileri ortadır... çünkü; bu alan ile ilişkileri "bizim üzerimizdeki "önyargıları" bize anlatmalarından dolayı ortadır... bence önemli olan; "son yargılardır"...

"son yargılar ortadadır"; kurumlarımızın "eli güçsüz" bırakılmıştır... kurumlarımız; seans başına düşen ücret konusunda bundan 5 yıl öncesinin altındadır... kurumlarımızda çalışanların "bundan 5 yıl öncesine göre iş güvenliği" tehlikededir...

"son yargılar bizim bakış için ortadır"; içimizdeki "üçkağıtçıları" ayıklamak yerine; herkese dokunalım algısı ortadır... madencileri öldüren zihniyete;kurum açtıran ve onlara her türlü olanak sunan zihniyet ortadır; engelliden önce: daha fazla nasıl para kazandıram diyen "zihniyete" alan sunan "akıl" ortadır...

açılış sayfasında; "bu zihniyetin" bakanları ile yemek fotoğrafları yayınlayan; ve o kadar yemek "fotoğraflarından sonra" bu alana dair: "bir tane bakanı" ikna edemeyen "çıkarcı" akıl ortadadır...

bu toplantıya çağrı yapan "düzen uşaklarını" anlarım ama; bu toplantıya çağrı yapıp "22 ekim buluşmasına" nasıl son verildiğini anlamam...

ben tabi ki; katılmayacağım... katılma çağrılarını, bu sayfadan yazan "arkadaşlara" ...

"bir düşünün" uyarasını yapmayı "tarihsel bir sorumluluk" olarak görüyorum...

sanırım "tuzak" aynı "tuzak" olacak...

kolaylıklar dileğiyle...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sizgin

ÖZERKDER 1 KASIM 2014 duyurusu 01 Kas 2014 09:28 #7

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
SAYIN EGEMENEGE;
BÜTÜN SÖYLEMLERİNİZİN HEPSİNE SONUNA KADAR HAK VERİYORUM. ANCAK 22 EKİM BULUŞMAMIZIN ERTELENMESİNİN SEBEPLERİNDEN BİRİ DE HER İKİ DERNEĞİN VE DE AEP İL TEMSİLCİLERİNİN FİKİRLERİ NEZDİNDE VERİLEN BİR KARARDI.
22 EKİM BULUŞMASINI SADECE AMA SADECE BİR KAÇ HAFTA ERTELEDİK VE DERNEKLERİN TOPLANTI KARARLARINA GÖRE YA BİRLİKTE ANKARADA OLACAĞIZ, YA DA SADECE PLATFORM OLARAK ANKARADA OLACAĞIZ.
PLATFORM İÇERİSİNDE HER İKİ DERNEĞİN DE ÜYELERİNİN OLDUĞUNU VE YILLARDIR BİR ŞEKİLDE HERŞEYİNE OLMASA DA BAZI ŞEYLERİNE İNANMIŞ VE KIRILMAZ YAPIYA GELMİŞ DEĞERLİ ARKADAŞLARIMIZ DA MEVCUT. SADECE KİMSENİN BİZ DE AYNI ŞEYİ YAPMAK İÇİN HAREKETE GEÇECEKTİK DEMEMESİ İÇİN SADECE FIRSAT VERDİK.
ÇÜNKÜ GERÇEKTEN BU SEFER DE CİDDİ VE AKILLICA BİR KARAR ÇIKMAZSA İNANIN HER İKİ DERNEĞİN DE ÜYELERİ TARAFINDAN SONU GETİRİLMİŞ OLACAKTIR.

DİKKATİNİZİ ÇEKMEK İSTERİM Kİ DERNEKLERE KURUMLAR TARAFINDAN VERİLEN SÜRELER ÇOK KISA VE HEMEN OLDU. YANİ 22 EKİM BULUŞMASININ İPTALİNDEN YAKLAŞIK 2-3 HAFTA İÇERİSİNDE TOPLANTILAR YAPILIYOR, YAPTIRILIYOR. ŞAYET EFTEN PÜFTEN ÇÖZÜMLER ÇIKARSA İNANIN SİZ, BİZ VE DİĞERLERİ ÖNCE YILLARDIR KENDİLERİNİ OYALAYAN MERCİLERE SONRA DA BU KADAR İTİBARSIZLAŞTIRANLARA KARŞI SESLERİNİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYYEREK İFADE EDECEKLERDİR. KURUMLAR ARTIK YA VAROLUŞ YA DA YOKOLUŞUN İÇİNDE OLDUKLARININ FARKINDALAR.

HELE Kİ ÖZEL HASTANELERİN AVUÇ İÇİ OKUMASINA YÖNELİK DANIŞTAYIN VERDİĞİ BU DERECE NET VE BİR OKADAR DA APAÇIK ORTADA OLAN BİR KARARI DURURKEN DERNEKLERİMİZİN AÇMIŞ OLDUĞU DAVANIN İÇERİĞİNİN NE OLDUĞU DA TARTIŞILACAKTIR. EĞER Kİ DANIŞTAY AÇILAN DAVAYA RED DERSE OZAMAN KIYAMETLER KOPACAKTIR. ZİRA AÇILMASI GEREKEN DAVA ÇOK NET VE ORTADAYKEN DERNEKLERİN KALKIP ''AVUÇ İÇİ OKUMANIN İNSAN HAKLARI VE KİŞİ ÖZGÜRLÜKLERİNE AYKIRI OLDUĞU'' YERİNE BÜSBÜTÜN BİR YÖNETMELİĞE DAVA AÇMALARI DA İLGİNÇ BİR DURUM OLDUĞU GERÇEĞİNİ ORTAYA ÇIKARACAKTIR.
YANİ HİÇ Mİ AVUKATI YOKTU DERNEĞİN? HİÇ Mİ AZ BİRŞEY HUKUK YALAMIŞ KİMSELER BULAMADILAR SORUSU GELECEKTİR AKILLARA. YOKSA BİZLERİ SADECE OYALADILAR MI? YOKSA DERNEKLERİMİZ BAKANLIĞIN TAŞARON GENELGECİLERİ MİYDİ? YA DA BİZLERİ ÇIKACAK ÖLÜM FERMANLARINA ALIŞTIRMA MERKEZLERİ MİYDİ?

SAYGILARIMI SUNAR, ELEŞTİRİLERİNİZİN YERİNDE OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA VURGULAMAK İSTERİM.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: songulmavi, egemenege, etikgrup ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var
Sayfa oluşturma zamanı: 0.446 saniye
Sistem Kunena Forum