Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: Damara bekleriz :)

Damara bekleriz :) 20 Ara 2014 08:40 #11

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Özel özel eğitim okulları zaten kapanmayacak mıydı?

Son çıkarılan yönetmelikle devlet kendi okullarını dahi kapatmaya hazırlanmıyor mu?

Belki de o zamanki durumlar sektöre iyilik bile etmiş olabilir!!!!

Bir de böyle bakmak lazım. :woohoo:
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Damara bekleriz :) 20 Ara 2014 09:53 #12

• q_inn
  • q_inn Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 13
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: -2
Ya birazda öğretmenler yorum yapsın bakalım onların damara bakış açısı ne ? Bizleri nasıl etkileyecek?

Damara bekleriz :) 22 Ara 2014 10:23 #13

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
sn tartanc su yazınız olmadı sankı okullar rehabılıtasyonlara engel degıldı ama rehabılıtasyonlar onunu kestı ... bızler bu sektörden para kazanıyoruz ve hızmet verdıgımız grup engellıler onların okul hakları ellerinden alındı sız dıyorsunuzkı sektöre ıyılık edıldı yazık cok yazık engellı bır cocugunuz yada akrabanız yok demekkı bu sektör bırazda vıcdan ısıdır sadece para gözüyle bakmamak lazım ben bu sektörde bır kurum sahıbıyım ama öncelıkle bır anneyım ıster okul ıster rehabılıtasyon olsun sektör sızın gıbı düşünenlerden umarım bır gun ayıklanır ayrıca tutarsız tutumlarınız yüzünden sureklı forumda aynı kısır döngüyle yazmanız ınsanların bırseyler yapma azmını kırıp kırıp yenılemenız de cabası meslekı bılgılerınz ıcın teşekkürler bıreysel dusuncenızıde acık ettıgınız ıcınde teşekkürler bız pılot ıller basımızın caresıne bakıyoruz ve alıştık darısı sızın basınıza

Damara bekleriz :) 22 Ara 2014 10:39 #14

• tartanc
  • Platin Uye
Sen ne yazarsan yaz,karşıdaki kapasitesi kadar anlar.

Ben başka bir şeyler anlatmaya çalıştım. Siz çok başka bir yerden dahi ANLAYAMAMIŞSINIZ.

Anlayamama hakkınız elbette var. Fakat bunun sonucu bana hiç haketmediğim bir tarzda yazı yazmışınız. Kelime anlamı ile saçmalamışınız.

Son genelgelerde devlet özel eğitim okullarını kapatmaya hazırlanmıyor mu? Bu durum belki özel özel eğitim okullarını da kapsayacaktı. Ve durum daha zor bir hal alacaktı. Benim anlatmak istediğim hepsi bu.

Sizin gibi düşünenlerden temizlenir ne demek ? Bu nasıl bir terbiyesizliktir böyle. Hiç tanımadığınız bir kişiyi hangi hakla itham ediyorsunuz ? Üstelik bir yazıyı dahi anlayamamadan.

Bir parmağınız itham ettiğiniz kişiyi gösterirken diğer 4 parmağınız kendinizi gösteriyor biliyor muydunuz?

Yazılarımı beğenmeyebilirsiniz. Okumazsınız. Ama yanlış anlayıp iftira atmak terbiyesizlik ötesidir.

Haktan,hukuktan bahsediyoruz. Rantçı oluveriyoruz.

O kadar rantçıyız ki, kurumumuzu arkadaşların kimi gördü. Ürettiğimiz hizmetleri
gördü.
Ayıp yahu. İnsan hiç tanımadığı hiç bilmediği kişiler hakkında ne cesaret böyle iftira atabiliyor? Anlamış değilim.
Hukuk var bu ülkede.Bilginize.
Son Düzenleme: 22 Ara 2014 10:42 yazan tartanc.

Damara bekleriz :) 22 Ara 2014 10:43 #15

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
etikgrup yazan:
sn tartanc su yazınız olmadı sankı okullar rehabılıtasyonlara engel degıldı ama rehabılıtasyonlar onunu kestı ... bızler bu sektörden para kazanıyoruz ve hızmet verdıgımız grup engellıler onların okul hakları ellerinden alındı sız dıyorsunuzkı sektöre ıyılık edıldı yazık cok yazık engellı bır cocugunuz yada akrabanız yok demekkı bu sektör bırazda vıcdan ısıdır sadece para gözüyle bakmamak lazım ben bu sektörde bır kurum sahıbıyım ama öncelıkle bır anneyım ıster okul ıster rehabılıtasyon olsun sektör sızın gıbı düşünenlerden umarım bır gun ayıklanır ayrıca tutarsız tutumlarınız yüzünden sureklı forumda aynı kısır döngüyle yazmanız ınsanların bırseyler yapma azmını kırıp kırıp yenılemenız de cabası meslekı bılgılerınz ıcın teşekkürler bıreysel dusuncenızıde acık ettıgınız ıcınde teşekkürler bız pılot ıller basımızın caresıne bakıyoruz ve alıştık darısı sızın basınıza

Sayın etikgrup, o günleri yaşadınız mı bilmiyorum. Okulculuğa destek veren arkadaşların o dönemde yola çıkış argümanları en baştan yanlıştı. Stratejilerini -doğal olarak yanlış bulduğumuz- "rehabilitasyon merkezlerinin ne kadar rezil olduğu ve bu işin aslının okul olması gerektiği" taktiği üzerine oturtmuşlardı. Bunu neden yapıyorlardı, aslında ikisinin birbirinin muadili veya rakibi olmadığını bilmiyorlar mı idi? Bal gibi biliyorlardı. Ama Devletin her ikisine de ödenek çıkarmayacağını bildikleri için, yeni bir ödenek kalemi talep etmek yerine gözlerini rehabilitasyon merkezlerinin ödeneğine diktiler. Biz de o dönem bunun yanlışlığını anlatmaya çalıştık. Zannediyorum sayın tartanc bir de, "-Bu strateji tutsaydı şimdi rehabilitasyon sektörü olmayacaktı" anlamına getirmeye çalıştı tüm yaşanaların bilindiğini var sayarak.

Neyse....
Yine konuyu, yıllarca tartışılmış olan okul-rehabilitasyon meselesine döndürmeyeydik iyiydi :)
Son Düzenleme: 22 Ara 2014 10:54 yazan ozeltercih.

Damara bekleriz :) 22 Ara 2014 10:52 #16

• etikgrup
  • Altın Uye
cok güzel laf cambazısınız sızın suçlamalarınız da hoş degıl noldu da bu kadar ılerı gıdıp terbıyesız dıybılıyorsunuz sız lafınızı esirgemeden gönderme yapıyorsunuz da cevap verınce rahatsız oluyorsunuz kaldıramayacağınız cevaplar alacağınızı düşünerek yazın ıstersenız bır sız bılırsınız herseyı dimi ben sızı gayet ıyı anlıyorum ve cok doğru bır noktadan sıze cevap verdım işinize gelmemıs anlaşılan :whistle:

Damara bekleriz :) 22 Ara 2014 10:59 #17

• etikgrup
  • Altın Uye
sn ozel tercıh ogunlerıde gerısını ıyı bılıyorum hesabı kıtabı ayrı ıkı konudur bu tartışma böyle olsun ıstemezdım eskı bırkurumum bende emek verıyoruz hızmet sektorundeyız daha once burda bır arkadaşımız daha yazmıştı damar okuma gelirken benım yazdığım cumleyı nıyeyse ben yazınca olay oldu

Damara bekleriz :) 22 Ara 2014 11:02 #18

• tartanc
  • Platin Uye
Okuduğunu anlama çalışalım bir süre.

Sonra hiç tanımadığın,hiç bilmediğin kişilere iftira atmamayı öğrenelim. (çok zor olacak muhtemelen)

Damara karşı çıkmalı, baksana çok şeyi götürüyor.

Tabi vardı ise....
Son Düzenleme: 22 Ara 2014 11:02 yazan tartanc.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.316 saniye
Sistem Kunena Forum