Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Soru Cevap Bölümü

BAŞLIK: Aylık bep (Ek-4) imza?

Aylık bep (Ek-4) imza? 21 Ağu 2014 12:52 #11

• SerdarEGER
  • SerdarEGER Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 95
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: -1
Kamera kayıtlarımız var
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Aylık bep (Ek-4) imza? 21 Ağu 2014 13:06 #12

• pinaru
  • pinaru Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 270
  • Teşekkür Sayısı: 111
  • Başarı: -3
2 aydır eğitime gitmeyen velinin öncelikle o evraka imza atıp atmadığına bakarım. Diyelim ki velinin imzası var. O zaman bende şunu sorgularım madem 2 aydır gelmedim diyorsun neden imzaladın. Silah zoruyla imzalatılmış değil sonuçta. Veli de burada suçlu duruma düşer. Belgede imza varsa sizde veliyi köşeye sıkıştırın. Almadığı halde o dersleri almış gibi imza attığı için. Ortada bir suç varsa bu suçun ortaklarından biride öğrencinin velisidir.

Not: Hangi yönetmelik çıkarsa çıksın ek 4 mutlaka düzenlenip imzalatılmalı. Bizler için bir teminat niteliği taşıyor bu belge.

Aylık bep (Ek-4) imza? 21 Ağu 2014 13:22 #13

• egemenege
  • egemenege Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 482
  • Teşekkür Sayısı: 380
  • Başarı: 4
Sayın pınaru katılıyorum, MEB e gönderilmezse bile, dosya da tutukması gerktiğine inanıyorum... Ama yakında buna gerek kalmayacak zaten....

Yav bu işi yapan bir arkadaşım var, 8 yaşında çocuğu var, geçen demişki babasına "büyüyünce avukat olacam, seni MEB den kurtaracam" ...

Durum bu ne yazk ki! O yüzden dikkat etmek gerek..

Aylık bep (Ek-4) imza? 21 Ağu 2014 13:35 #14

• SerdarEGER
  • SerdarEGER Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 95
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: -1
Bir senaryoda ben yazayım izninizle. Velinin imzaları Ek-4 lerde var, lakin veli imza benim değil dedi ee işi en sağlam kazığa bağlamak için veliden birde imza sirküsü çıkarmasını mı istesek acaba :silly: yönetmelikte olmayanı yapmak gölgemizden korkmaktan başka bir şey değildir.Ödeneğimi Ek 4 yok diye alamayacak durumla yüz yüze gelirsem her türlü velilerime imzalatabilirim.Sizleri bilemem ama ben bu işte artık en ufak angaryayı dahi kaldıracak durumda değilim arkadaşlar.

Aylık bep (Ek-4) imza? 21 Ağu 2014 13:43 #15

• NergisOzelEgitim
  • NergisOzelEgitim Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 87
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
Bende ondan dedim hangi yönetmelik diye. Bizim ek-4 ü imzalatmamız lazım bitti. Çünkü böyle bir soruşturmada ilk ek-4 e bakıyor müfettişler.

Aylık bep (Ek-4) imza? 21 Ağu 2014 15:56 #16

• rehabilite
  • rehabilite Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 55
  • Teşekkür Sayısı: 7
arkadaşlar bir şey söyleyecem kimsenin agrına gitmesin. bu müfettiş denen arkadaşlar bizleri hırsız işe yaramaz vurguncu avantacı insanlarlar ve kuruluşlar gibi görüyor benim velim imza benim değil diye şikayet etti imza ona ait olmasına rağmen ben 4 yıl süründüm emniyete gittim imza örneği verdim elamanlarımın hepsinin imza örnekleri alındı mahkeme müfettiş göri ödeme ceza hepsini yedik ama o arkadaşlara inandıramadık taki 4 senenin sonunda temiz kagıdı alabildik. allah bu kurumlara yardım etsin sabır versin. ek 4 leri ne olursa olsun annesi veya babasına imzalatın bulamadınız boş bırakın ama işimizi sağlam yapalım ve bu müfettiş arkadaşlara yapacak birşey bırakmayalım

Aylık bep (Ek-4) imza? 21 Ağu 2014 16:40 #17

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
rehabilite yazan:
arkadaşlar bir şey söyleyecem kimsenin agrına gitmesin. bu müfettiş denen arkadaşlar bizleri hırsız işe yaramaz vurguncu avantacı insanlarlar ve kuruluşlar gibi görüyor benim velim imza benim değil diye şikayet etti imza ona ait olmasına rağmen ben 4 yıl süründüm emniyete gittim imza örneği verdim elamanlarımın hepsinin imza örnekleri alındı mahkeme müfettiş göri ödeme ceza hepsini yedik ama o arkadaşlara inandıramadık taki 4 senenin sonunda temiz kagıdı alabildik. allah bu kurumlara yardım etsin sabır versin. ek 4 leri ne olursa olsun annesi veya babasına imzalatın bulamadınız boş bırakın ama işimizi sağlam yapalım ve bu müfettiş arkadaşlara yapacak birşey bırakmayalım

Sizin imza örneklerini alacaklarına velininkini almaları gerekmiyor muydu yav. Sonuçta karşılaştırılacak imza onun. Allah Allaaah??? :blink:

Aylık bep (Ek-4) imza? 22 Ağu 2014 10:52 #18

• rehabilite
  • rehabilite Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 55
  • Teşekkür Sayısı: 7
düşte gör kardeş allah düşürmesin ama
Sayfa oluşturma zamanı: 0.628 saniye
Sistem Kunena Forum