Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Zihinsel Engelliler Öğretmeni

BAŞLIK: bakanlığın verdiği sertifikayla devlete atanabilme

bakanlığın verdiği sertifikayla devlete atanabilme 08 Mar 2010 00:05 #1

• haka68
  • haka68's Avatar
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 6
  • Başarı: 0
arkadaşlar bakanlığın verdiği bu sertifikayla devlete atanma şansımız varmı. böyle bir duyum alanınız var mı acaba .
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp: bakanlığın verdiği sertifikayla devlete atanabilme 17 Nis 2010 08:02 #2

• haluk254
  • haluk254's Avatar
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 9

Arkadaşlar Şu and a bu sertifikayla atanmak mümkün değil daha önceden de bu sertikayla atama yapılmamıştır. Sadece Sertifikası olan Kadrolu öğretmenlere Özel Alt sınıflarda görevlendirme yapılmıştır. Talim Terbiye kurulunun görüş yazısında önümüzdeki yıllar böyle bir atama olmasının temellerinin atıldığını görüyoruz inş da olur.

Cvp: bakanlığın verdiği sertifikayla devlete atanabilme 17 Nis 2010 08:02 #3

• samikaragoz
  • samikaragoz's Avatar
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 62

arkadaşlar gereksiz tartışmalarla ne kendinizi yorum ne de bir başka meslektaşınızı kırın.mevzuat-genelge-yazı bunların hepsi devlet için bir çırpıda değiştirilebilecek şeyler.sabah bir uyanırsınız hop herşey değişmiş. söz konusu Milli Eğitim Bakanlığı ise her an herşey olabilir.

Cvp: bakanlığın verdiği sertifikayla devlete atanabilme 17 Nis 2010 08:02 #4

• helimcan
  • helimcan's Avatar
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 23
<b>ertugrul20 Demişki :</b>

sayın cihan beyneden üzerinize alınıptacevap yazmagereği duydunuzbu konuda bir sıkıntınızmıvar yoksabendekadrolu öğretmenlerdenbahsediyorumama şunu söyleyeyim burada nekadar başıboşluk venekadar lakaytlıkvardırkiki2 haftadır takip ediyorumyorum yazıyorumözel eğitiminneden bu halegeldiğibelli oluyor ...

vay vay vay. arkadaşıma bakın. ne güzel yorumlar böyle. ister eğitimli olsun ister yerin yedi kat dibinde, eğitimden uzak olsun bu tür laflara söylenecek fazla bir şey yok sanırım. kim olursa olsun `` <div align="left" class="page" style="border:thin inset; padding:1px; height:150px; width:600px; overflow:auto"><b>Kod : </b><a href=javascript:Sec()>Kopyala</a><font class="kucukyazilar"><textarea name=KodText id=KodText style=visibility:hidden; rows=1 cols=20></textarea><p CLASS=body id=KodDiv>15 şubat 2010 tarihli görüş metni umarım bazılarına kapak olur:)))
</div> tarzında laflara vereceği cevap daha farklı olabilir mi. bırakın artık allah aşkına bu tür kışkırtmaları, iç dökmelerini yahu. burası bir paylaşım plat form u. kimsanin kimseye ``KAPAK`` atacak yeri değil...!!!

Cvp: bakanlığın verdiği sertifikayla devlete atanabilme 17 Nis 2010 08:02 #5

• haka68
  • haka68's Avatar
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 6

bizlerde isteriz ki sınıf öğretmeni olarak atanalım. ama olmayınca olmuyor. bu sertifika olayı bizlere başka bir kapının anahtarı oldu. yıllardır atanamama psikolojisini ben ve benim gibi arkadaşlar çok iyi bilir. lütfen bu konuda anlayışlı olun ve sert tavırlardan vazgeçip bu konu hakkında herhangi bir duyumunuz varsa paylaşın arkadaşlar.

Cvp: bakanlığın verdiği sertifikayla devlete atanabilme 17 Nis 2010 08:02 #6

• cihansahin
  • cihansahin's Avatar
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 258
  • Teşekkür Sayısı: 20

Sayın sbilgin69 böyle bir atama olmadı.. Sizin atama dediğiniz devlette öğretmen olarak çalışanlara yani kadrolu sınıf öğretmenlere verilen bir kurstu.. Kursa katılan öğretmenleri ondan sonra eğitim uygulama okullarına atadılar..yani atanamamış sınıf öğretmenlerin Z.E.S.Ö kadrosuna doğrudan atanması mevzuata aykırı.. Talim terbiye kurulu kararı olmadan böyle birşey kesinlikle soz konusu değl. Artık bu konuyu kapatalım..

Cvp: bakanlığın verdiği sertifikayla devlete atanabilme 17 Nis 2010 08:02 #7

• lamina0
  • lamina0's Avatar
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 53

ooooooooooo gene aynı seyler

Cvp: bakanlığın verdiği sertifikayla devlete atanabilme 17 Nis 2010 08:02 #8

• yavuzacar
  • yavuzacar's Avatar
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 2

arkadaslar ben ankara -mamakta sertifika programında özel eğitim sertifikası aldım hemen at and ık ama ücretliyiz acaba atanma şansımız varmı durum nedır sertıfıka oldugu ıcın atanamassınız falan dıyorlar var mı bır bılgısı oalan mesajlarınızı beklıyom

Cvp: bakanlığın verdiği sertifikayla devlete atanabilme 17 Nis 2010 08:02 #9

• sbilgin69
  • sbilgin69's Avatar
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 81
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: 1
<b>cihansahin Demişki :</b>

Sayın sbilgin69 böyle bir atama olmadı.. Sizin atama dediğiniz devlette öğretmen olarak çalışanlara yani kadrolu sınıf öğretmenlere verilen bir kurstu.. Kursa katılan öğretmenleri ondan sonra eğitim uygulama okullarına atadılar..yani atanamamış sınıf öğretmenlerin Z.E.S.ö kadrosuna doğrudan atanması...

o zman yönetmelikte 2006 yılına mahsus olmak üzere zihinsel eng. öğrtemenliği karşılanmaması durumunda hizmet içi daire başkanlığının açmış olduğu zihinsel eng. sınıf öğrt. sertifikası ile ihtiyaç karşılanacak falan diye bir madde vardı o maddeye dayanarak söyledim ve bir kaç kişinin at and ığını duydum...

Cvp: bakanlığın verdiği sertifikayla devlete atanabilme 17 Nis 2010 08:02 #10

• mahmutkara2142
  • mahmutkara2142's Avatar
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 5
  • Teşekkür Sayısı: 1

Bu konu gerçekten ciddi bir konu. Atanamayn sınıf öğretmenleri bu konuda baskı yapsalar iyi olur. Tek ve güçlü şansımız burası. Bu konuyu gündemden düşürmeyelim derim.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: yayax
Sayfa oluşturma zamanı: 0.360 saniye