Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: 1 Ağustos Pilot İlleri

1 Ağustos Pilot İlleri 04 Eyl 2014 09:36 #65

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
sayın gülen yüz size inanamıyorum hangi kurum olduğunuzu da tahmin ediyorum , size bir örnek verdim görme engelli çocuklar ile ilgili sınıf sorunundan bahsettim daha önce ne yapıyordunuz dediniz ya zihin sınıfında alıyordum hocam bu yolsuzluk mu? sizin öğretmenleriniz sürekli sınıf mı değiştiriyor? zorunlu eğitim 2 saati alan öğretmenleri mi veriyor,grup larınız birebir aynı mı? bırakın allah için ben size bilimsel olmayan ama bir şekilde ayak uydurduğumuz şartlardan kaynaklı yaşanabilecek mağduriyetten bahsettim, bu benim sızlanmam değil öğrencinin mağduriyetinden bahsettim, kaba motor öğrencileri kimse almıyor bölgede dedim, siz konuyu neresinden anladınız? neyse sayın gülen bu konuda bir polimik yürütmek istemiyorum,sadece sistem sadece geleni gelmeyeni değil sürekli gelen çocuğuda hedef alıyor demek istedim....
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

1 Ağustos Pilot İlleri 16 Eyl 2014 01:18 #66

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
arkadaşlar merhaba ben bır temmuzda sisteme gecmıs bır kurumum kırıkkalede ılk olarak telecomla sorun yasandı sozlesme yapıldığı halde hattın cekılmesı uzun surdu cıhazı aldığımız fırma hat cekılmeden kurulumu yapmadı kırıkkaledekı tum kurumlar bu sorunu yasadı bır yandan da egıtımı vermeye devam ettık Ankaradan sıstemı ıncelemeye gelen yetkılılerede durumumuzu anlttık mıllı egıtımde yapılan toplantıda 22 temmuzda da raporladık ve bakanlığa ılettık bakanlık alt yapı ve sistemden kaynaklı sorunlardan dolayı temmuz ağustos ve eylül aylarında ısplanlarını ve egıtım plnalarını gırebılecegımızı beyan eden yzı yayınlamasına rağmen ağustos ayının basında ılk bes ıs gunu kurumlara verdıgı surede ılk dört gun toplantı su bu vesaıre diyerek sıstemı kurum onayına açmamıştır besıncı gun saat 16 daacmıs gece 11 de kapatmıştır ben ve dıger kurumlar dahıl olmak uzere cogumuzun gırısı eksık yada onay verılememıs oldu bunun uzerıne eylül basında onay sayfasıı acacgız demelerine rağmen sadece onay kısmını açmış ıs ve egıtım gırısını açmamıştır hal böyle olunca kesmek zorunda olduğumuz fatura hakedısımızın cok altın da nerdeyse yarı yarıya olmuştur ılgılı yerlere durumumuzu ılettık fakat sureklı bakanlığa yonlendırıldık bu sıstem başlatıldığında görevde olan herkesın degıstırılmesı yerıne gecenlerın konuya vakıf olmaması extra sorun yaratmıştırben bımerede sıkayet ettım ve gecen hafta salı gunu müsteşar Yusuf tekın beylede görüştüm elımızde yazı olmasına rağmen sıstemın acılmamsını ve kısa surede alt yapı kaynaklı sorunlar yaşandığını ve halı hazırda sıstem kurulmasına rağmen hala sorunlar yasndıgını anlattık fakat sıstemın açılmayacağı bu sıstemın bır yıl ıcınde tum turkıyede uygulanacağını söyledı su an yaşanan sıkıntı ılk bes ılde kurumlar hakedıslerını tam alamamış sgk vergı sorunu yasamakta ve personel bugun maaşını alamadığı ııcın kurum ıcı sorunlar yaşanmakta ağustosta sisteme gecen arkadaşlar da nasıl sorunlar yasamaktadır buraya yazarsa sevınırım ılk belırlenen 17 ılde su an uygulanmakta bır eylülde hangı ıllerde başladı merak edıyorum bende yok sa ılk bes ve daha sonra 12 ıl bızlermı pılot ıl olmanın ceremesını cekıyoruz bu sıstemı kaldırılmayacağını ıkı yıl önceden bıldırıldıgı erteleme olsada onlar ramlarda bu sıstemı başlattığını kurumlarında hazır olarak beklemesı gerektıgı de soylendı sisteme baslamamıs ıller bakanlık bu konuda cıddı ve gerı adım atmayacaklarını suıstımallerı kaldırmak ıcın bunu tum turkıyeye bır yıl ıcınde gecılecegı soyzlendı
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.297 saniye
Sistem Kunena Forum