Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: ATAMALAR

ATAMALAR 15 Eyl 2014 15:28 #61

• gulen100
  • gulen100 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 151
  • Teşekkür Sayısı: 82
  • Başarı: -8
Sayın esinti; o ekmek yemek isteyen arkadaş ta %5'in içindemiydi...? Şimdi beyazyelken de çok korkmuştur artık, ona göre yazar...
Gülen Yüz; Sevginin Anahtarıdır...! (Hz. Ali)
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

ATAMALAR 15 Eyl 2014 15:48 #62

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Sayın gülen 100 siznıye ustunuze alındınız size bırsey yazmadım ama sanırsam yarnız mı var diye aklımdan soruda geçmiyor değil

ATAMALAR 15 Eyl 2014 15:51 #63

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Rekabet etik şarlarda kalmak sartıyla evet hem sonuna kadar evet öyle davrnışlar sergileyenle var ki şeytanın aklına gelmıyecek hileler
Asla ve asla rekabete karşı değilim rekabet kalıteyı doğurur etik olduğu taktirde
kimse yazmasın dıye derdım yok

ATAMALAR 15 Eyl 2014 16:49 #64

• gulen100
  • gulen100 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 151
  • Teşekkür Sayısı: 82
  • Başarı: -8
Sayın esinti; Yok yaram falan yok ama çok kaşırsanız oluverir mazallah...! Geçen haftadan beridir takip ediyorum sizdeki alan mezunu ile sertifikalı muhabbetine aklım almadı da o yüzden takıldım... Geçen hafta açıklanan kontenjanlarla 4 alan mezunu arkadaşım gidecek, şimdi sen gel de sertifika kursu isteme. Ünlü büyüğümüzün ifadesi "Diyarbakırda OXFORT vardı da biz mi okumadık" hesabı; alan mezunu boşta kaldı da biz mi çalıştırmadık.
Gülen Yüz; Sevginin Anahtarıdır...! (Hz. Ali)

ATAMALAR 15 Eyl 2014 17:03 #65

• beyazyelken
  • beyazyelken Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 173
  • Teşekkür Sayısı: 45
  • Başarı: 1
syn esinti benim anlım açık başım dik.
o arkadaşlar 1 yıldır bütün öğrencilerime gidiyorlar. paralar tabletler kiralar gıda yrdmları teklif ediyorlar . ben ne yapayım oturayım ekmeğimle mi oynatayım. bulunduğum ilçede bir kurum gelsin beyaz yelken benim öğrencimin evine gitti desin ben bu işi bırakmaya hazırım.

zaten bu tip olylardan dolayı meb üstümüzden inmiyor......

ATAMALAR 15 Eyl 2014 17:04 #66

• sabri
  • sabri Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 98
  • Teşekkür Sayısı: 56
  • Başarı: 0
Bazı yorumları şimdi okudum,bu atamayla sertifika kursları arsındaki bağlantıyı kuramadım.Bende bi tane bile sertifikalı öğretmen yok ama 4 öğretmenim gidiyor hepside alan mezunu.Bu atamalar şunu gösteriyor:Biz meb in gözünde bir hiç iz.Bugün kontenjan açıklaklayıp yarın atadım seni diyen bir kurumdan rehabilitasyonlarla ilgili iyi bişey beklemek zeki müren de bizi görecek mi demek le eşdeğer maalesef.

Öğretmen var da sertifika kursu açılıyomuş gibi bazı arkadaşlar burda sertifika kursuna da karşı çıkıyorlar.Arkadaşlar kaç tane özel eğitim öğretmeni var atanmayan.Bu kurumlar öyle veya böyle ayakta kalmak için çırpınıp dururken birde sertifika kursu açılmasın diyenler bu kurumları tümden bitirmeye mi çalışıyorlar.

Bu durumlardan fırsat çıkaran öğretmenlere de saygı göstermiyorum,öğretmen çok ken fırsatçılık yapan kurumlara da.Ama maalesef al birini vur ötekine.Hepsi bizim insanımız olduğu için her türlüsü ile karşılaşıyoruz.Sonrasın da da iki adım ileri 10 adım geri giderek bu birbirleriyle(çalışan ve kurum)barışık olmayan sektörde her geçen gün biraz daha eriyerek can çekişiyor artık.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

ATAMALAR 15 Eyl 2014 17:06 #67

• beyazyelken
  • Altın Uye
birde bu arada 7 ay önce sertifika almış bir öğretmeni özel eğitimci die tanıtan bir kurumla rekavbet ediyorum.bu arada benim kim oldugumu bilmeden kulaktan duyma laflara kanma .. beni de hiç tehtit etme bildiğin ne varsa yaz ... tüm sektörde beni tanısın.....başkalarının öğrencilerine göz dikip kurum açan. 4 yıl boyunca ekmek yediği yere ihanet etmeye çalışan. kapı kapı gezip pazarlamacı gibi ögrenci velilerine yalvaran ben değilim. sen etiklikten baska yerde bahset....kurumumu açtım açalı hep özel eğitim mezunu çalıştırasn bir kuruma laf etmeye hiç hakkın yok..

HADDİNİ BİL.....
Son Düzenleme: 15 Eyl 2014 17:13 yazan beyazyelken.

ATAMALAR 15 Eyl 2014 17:14 #68

• beyazyelken
  • Altın Uye
SAYIN SİTE YÖNETİMİ BU TÜR PROVAKATÖRLERİ BENCE ENGELLEMELİSİN...
Sayfa oluşturma zamanı: 0.238 saniye
Sistem Kunena Forum