Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Yine Aynı Şeyler!

Yine Aynı Şeyler! 16 Eki 2015 18:37 #17

• ciga78
  • ciga78 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 113
  • Teşekkür Sayısı: 188
  • Başarı: 5
Felaket tellallığı yapayım mı size.. :lol:

RAM'da çalışan bir arkadaş dedi ki daire başkanımız buyurdular seçimlerden sonra damar tanıma tekrar gelecek :whistle:

Yalnız bu daire başkanının temennisi midir yoksa böyle bir çalışma mı var bilemiyorum...İşin garibi bu mevcut iktidara oy vermeyin anlamına gelirken adamlar mevcut iktidara hizmet ediyor... :silly:

Kafam çok karıştı en iyisi gidip yatayım :lol:
Son Düzenleme: 16 Eki 2015 18:41 yazan ciga78.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Yine Aynı Şeyler! 17 Eki 2015 01:11 #18

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
türkiyem yazan:
öğreniğin 1300 tl olacak asgari ücret bu farkı nasıl kapatacağız !!!!

1300TL dedikleri 2016 sonu için! Zaten 2016 sonunda asgari ücret buna yakın bir rakama ulaşıyor. 1300TL kandırmacadan ibaret. Kaldı ki, asgari ücret bizi bağlamaz.
RAM'da çalışan bir arkadaş dedi ki daire başkanımız buyurdular seçimlerden sonra damar tanıma tekrar gelecek

Bu sanıyorum bir temenniden ibaret!

Danıştay'ın verdiği karar bu konuda bir yasa olmadan uygulama yapılamayacağı yönünde... Seçim sonrası büyük olasılıkla bir koalisyon gözüküyor. Koalisyon hükümetlerinin önceliğinin bu konuda yasa çıkartmak olacağını sanmıyorum.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Son Düzenleme: 17 Eki 2015 01:14 yazan barisltd.

Yine Aynı Şeyler! 17 Eki 2015 12:41 #19

• Özlem KAYA
  • Özlem KAYA Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 4
  • Başarı: 0
Slm herkese kolay gelsin benim bir sorum olacaktım. yeni oda açmak isteğimizde kurumun tüm rölevesinimi incelerler yoksa sadece açılacak odanınkini mi incelerler.

Yine Aynı Şeyler! 17 Eki 2015 13:48 #20

• celalmaya
  • celalmaya Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 117
  • Teşekkür Sayısı: 30
kontenjan artırımına yol açan bir değişiklikse yeni satndartlar yönergesi esas alınır hocam. (Geçici madde 6)

Yine Aynı Şeyler! 17 Eki 2015 14:19 #21

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
Bence bir anlamı yok ama gene de bilgi vermekte fayda var, bütün siyasi yapılarla 7 haziran öncesi görüşüldü sonrası da görülmeye devam ediliyor, zaten bizim özel bir çaba sarf etmemize gerek kalmıyor, seçim arifesi her dernek her kurum büyük bir ciddiyetle dinlenip yanındaki asistanı bol bol not alıyor, bu dönemde de fazlaca benzer tablolarla karşılaşıldı, gerek iktidarın gerekse muhalefetin bir çok kademesi ile yerel ve genel görüşmeler yapılıyor, bir çok konuda görüşüldü, kimse hiçbir şeye hayırda demiyor, bunların vaat aşamasından öteye geçip geçemeyeceğini göreceğiz....genel müdürlükte ve bakanlıkta ise bizim yarın ne olacağımız belli değil havası ve görüşmeleri asgari düzeyde yürütme çabası sizin niyetinizden bağımsız ilerliyor....

Yine Aynı Şeyler! 17 Eki 2015 15:23 #22

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Sayın ares;

Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler. Yine benim aklıma takılanlar var. iznin olursa paylaşmak isterim. :) :) :)

Bunlar neden sektörle paylaşılmaz ? Anlayamadım gitti. Birilerin bir yerlerde belki tanıdığı vardır.

Belli bir programla görüşmeler gerçekleşmiştir mutlaka fakat genel olarak yine sektörün pek bir haberi yok.

Görüşmelerden anladığım kadarı ile pek umut var değilsiniz. Başka ne yapmak lazım ?

Bir oyun dahi önemli olduğu bir dönemde,bu fırsatı sektör adına kaçırmamamız gerektiğine inandığım için yazıyorum.

Yoksa yurttaşlık görevimizi 1 kasımda yerine getiri.Bekleriz bir köşede sessizce...
Son Düzenleme: 17 Eki 2015 15:24 yazan tartanc.

Yine Aynı Şeyler! 17 Eki 2015 23:28 #23

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
Öğretmenler Çatır Çatır atama sözü alıyor valla .. 30 bin öğretmen ataması sözü aldılar şimdiden :!! Ve bu da mı vaat :!!! Şubat atamaları kurumları etkilemez mi :??? Tabiki etkiler damar okuma da gelirse sen o zaman izle bu formda ki canlılığı
Sayfa oluşturma zamanı: 0.303 saniye
Sistem Kunena Forum