Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Derneklere Neden Uzağız?

Derneklere Neden Uzağız? 12 Şub 2016 11:10 #9

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
derneğin her ilde temsilcisi var , tüm türkiyede, aktif veya pasif temsilci var...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Derneklere Neden Uzağız? 12 Şub 2016 15:22 #10

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Benim bahsettiğim konu tam olarak derneklerin il temsilcileri olması değil! İllerin kendi içinde örgütlü olması...

İl temcilcisi var ama 10-15 kurumun olduğu ilde sadece temsilci dernek üyesi ise bu bir temsil kabiliyeti göstermez.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

Derneklere Neden Uzağız? 13 Şub 2016 13:59 #11

• seyhan13
  • seyhan13 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 13
  • Başarı: 0
illeri bilmem ama küçük ilçelerdeki kurumlar rekabetten, biraraya gelip konuşabilecek bir durumda mıdırlar? Acaba :)

Derneklere Neden Uzağız? 13 Şub 2016 14:25 #12

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sektörümüzde işini doğru yapan ve doğru yapmaya çalışanların sayısının oldukça fazla olduğu düşüncesindeyim.

İlçelerde veya illerde kimi numaratörlerin olması bu gerçeği değiştirmez.

Çok önemli ve güzel bir hizmet üretiyoruz. Öncelikle bunun farkına varalım.

Derneklere (var olanlara veya kurulacak olanlara) üye olunması sektöre önemli katkılar sağlayabilir.

Dernekler bir süre sonra kendi değerlerini üretebilir. Kontrol mekanizması oluşturabilir. Uymayanları dışlayabilir.

Örgütlenme modellerini zamanında eleştirdim. Sizlerde eleştiriler sunabilirsiniz. Farklı düşünce tarzlarının sektöre katkı yapacağına inanmaktayım.

Öncelikle derneklere üye olmak ve katkıda bulunma zorunluluğumuz var. Artık bunu iyice anlamalıyız.

Bu işi doğru yapmaya çalışanlar sektörü dizayn etmeye çalışmalı. Bazı numaratörleri bu alandan dışlamalıyız.

Güçlü bir yapı oluşabilirse. Özel eğitim alanına da önemli katkılar yapabiliriz. (Daha da)
Son Düzenleme: 13 Şub 2016 14:26 yazan tartanc.

Derneklere Neden Uzağız? 15 Şub 2016 15:17 #13

• Kilikya
  • Kilikya Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 121
  • Teşekkür Sayısı: 45
  • Başarı: -2
Olması gereken tam da bu. Şu anda işini iyi yapmak için mücadele edenlerin dahi kendini anlatmakta zorlandığı bir ortamda çalışıyoruz. Sektörü bu kurum yöneticileri dizayn ederse, kötü örnekler de kolayca seçilir hale gelecektir. Sektörün kendisini daha iyi anlatabilmesi lazım. Birlik olunmadığında, toplumun ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın nezdinde kötü örneklerle anılmaya devam ederiz diğer taraftan bir araya gelerek verdiğimiz emeği çok daha etkili anlatabiliriz, yapılması gereken düzenlemelerde de sözümüz çok daha etkili olur.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.368 saniye
Sistem Kunena Forum