Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: MART AYI İCMALİ

MART AYI İCMALİ 04 May 2016 00:36 #25

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
sefkat yazan:
Mal Müdürlüğü milli eğitime göndermiş kesilsin diye

Mal müdürlüğü neyi göndermiş anlamadım?

Bahsettiğiniz konu Asgari Ücret 1300TL olduğu için 2500TL altında ücret alanlara yapılan kişi başı aylık 100TL teşvik indirimi değil mi?

Bu bir kesinti falan değil ki... SGK sistemine bilgiler girilip tahakkuk kesildiğinde sistem otomatik olarak ödeyeceğiniz rakamı hesaplayıp değiştiriyor. Örneğin 10.000TL tahakkuk hesaplandıysa siz ödemek istediğinizde borcunuz 9.000TL çıkıyor.

Bunun nesi kesilecek anlayamadım?
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

MART AYI İCMALİ 05 May 2016 09:21 #26

• sefkat
  • sefkat Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: -1
SGK nin 2016 /4 sayılı genelgesine istinaden maliye bir genelge yayınlayıp kamudan ihale yada sözleşme protokol ile hizmet verip ücret alan özel sektörün asgari ücretin %30 artmasıyla fiyat farkı oluşanlardan iki kez oluşan destek den faydalanılması söz konusu olduğu için devlet sadece birinden faydalanabiliyorsun diyor burda bizim mal müdürü bizlerin sözleşme yada protokol ile hizmet verdiğimizi düşündüğünden dolayı sıkıntı olmuştu ama anlatarak be ruhsat la Meb bağlı olduğumuzu ihaleyle işimizin olmadığını anlatarak hallettik hala ödenek alamadık yatırmalarını bekliyoruz beyfendilerin

MART AYI İCMALİ 05 May 2016 10:27 #27

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Milli eğitim ve mal müdürlüğünün ödeme evrakı ile ilgili uyması gereken süreler nelerdir.

MART AYI İCMALİ 05 May 2016 13:31 #28

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
cemkilinc yazan:
Milli eğitim ve mal müdürlüğünün ödeme evrakı ile ilgili uyması gereken süreler nelerdir.

Milli Eğitimi bilmiyorum ama Maliye Bakanlığı'nın mailimize cevabı Mal Md. için 4 iş günüydü
Sayfa oluşturma zamanı: 0.355 saniye
Sistem Kunena Forum