Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: MEB KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK TEKLİ

MEB KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK TEKLİ 23 Haz 2016 17:21 #129

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Arkadaşlar gerekli açıklamaları yapnışlar sağolsunlar.

Özerkder elinden gelenden fazlasını yapmaya gayret gösteriyor. Bilgilendirmeleri zaten yapıyor. Gizli yapılan veya gizlenen bir şey yok.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

MEB KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK TEKLİ 23 Haz 2016 18:02 #130

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
Bayram tatilinde idari izinlerde okullar açık olabilir ders verilebilir .. Yani 9 gün değil

MEB KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK TEKLİ 23 Haz 2016 18:57 #131

• tatvanpozitif
  • tatvanpozitif Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 382
  • Teşekkür Sayısı: 136
  • Başarı: 9
Veliye anlatamıyorsun ki abi
9 gün yapacaz ama 3 haftaya sığdıracaz

MEB KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK TEKLİ 24 Haz 2016 09:05 #132

• TemizLtd
  • TemizLtd Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 7
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: -2
Benim tepkim Özerkder'e değilki zaten çalışmalarını titizlik ile takip ediyorum. Benim tepkim aşağıdaki bu yazıya sorulan bir soruya reklam firması gibi verilen cevaba;tartanc yazan:
Sayın hocam Özerkder e üye olmanı şiddetle öneririm. :)
oysaki "sadece görüşmeler" devam ediyor cevabı bile yeterli belkide soruyu soran arkadaş için...

MEB KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK TEKLİ 24 Haz 2016 10:38 #133

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Sayın Pozitif;
Özerkder e Tatvan dan üye yokmuş bu arada. Sanırım öbür derneğe üyesiniz.Onların çalışmaları nasıl oluyor elbette bilemiyorum.

Özerkder e üye olmanızı öneririm. :)
Son Düzenleme: 24 Haz 2016 10:59 yazan tartanc.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse

MEB KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK TEKLİ 24 Haz 2016 11:21 #134

• mkirilmaz
  • mkirilmaz Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Niyet hayır, akıbet hayır.
  • Gönderiler: 122
  • Teşekkür Sayısı: 88
  • Başarı: 1
Değerli arkadaşlar, neden alınganlık gösteriyorsunuz anlamıyorum. Arkadaşımız şiddetle bir derneğe üye olmanızı tavsiye etmiş ne var bunda. Ayrıca elbette dernekler sadece üyelerine hizmet verirler.
Aslında buradaki sorunumuz şu, biz örgütlü toplum olmayı beceremiyoruz. Dolayısıyla potansiyel bir güç de oluşturamıyoruz. Birileri bizim adımıza bir şeyler yapsın mantığı sadece bizim sektörde değil bütün ülkede hakim.
Arkadaşlar lütfen kızmayalım bir derneğin pazarlamasını yapmıyorum ama herkesi bir derneğe üye olmaya davet ediyorum.
Bu söylediklerimi sektörde kaç kurum var ve kaçı örgütlü bir araştırma yaparsanız daha iyi anlaşılır.
saygılar,
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse, tartanc, mart

MEB KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK TEKLİ 24 Haz 2016 15:40 #135

• TemizLtd
  • TemizLtd Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 7
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: -2
Sayın "mkirilmaz" hocam biz zaten Özerkder üyesiyiz. Ben sadece bu şekilde bir pazarlama sistemi ile olmaz diyorum. Derneklerin önemi şuanki durum içinde, ileriki süreçtede çok fazla olacak biz bunun bilincindeyiz.

MEB KANUNUNDA DEĞİŞİKLİK TEKLİ 24 Haz 2016 16:48 #136

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
TemizLtd yazan:
Peki birkaç sorum var tatmin edici cevap alabilirsem sevinirim;
Özerkder'e üye olmayan kurumların bilgi alma hakkı yok mu ?
Yani sektöre değilde Özerkder ÜYElerine hizmet eden bir dernekten mi bahsediyoruz ?
Yani Özerkder üyelerimi sadece bilgi alabiliyor?
Başka kimse öğrenmesin diye Özerkder'in bir gizlilik politikası mı var ?
ve bu bilgileri farklı platformlarda paylaştığınız zaman Özerkder'e ihanetten mi yargılanıyorsunuz?

Sayın Temizltd,

Makul mantıklı çeşitli sorular sormuşsunuz ama bunların yanıtları zaten belli...
Özerkder'e üye olmayan kurumların bilgi alma hakkı yok mu ?

Elbette var ama Özerkder'den değil!
Yani sektöre değilde Özerkder ÜYElerine hizmet eden bir dernekten mi bahsediyoruz ?

Özerkder'in öncelikli sorumluluğu üyelerine, daha sonra sektöre hizmet etmektir. Bütün dernekler için öyledir. Özerkder üyeleri ile sektörün sorunlarının örtüşmesi/aynı olması Özerkder'e üye olan olmayan herkese hizmet sunma yükümlülüğü getirmez.
Yani Özerkder üyelerimi sadece bilgi alabiliyor?

Bilgi almanın çeşitli yolları var. Ama bir derneğin üyesi olmayan kişilere bilgi verme yükümlülüğü yok. Üyelerine ise zaten bilgi veriyor.
Başka kimse öğrenmesin diye Özerkder'in bir gizlilik politikası mı var ?

Hassas konular dışında öyle bir politika yok. Gerek internet sitesinden gerekse sosyal medyadan verdiği bilgiler gizli değil.
ve bu bilgileri farklı platformlarda paylaştığınız zaman Özerkder'e ihanetten mi yargılanıyorsunuz?

Şu ana kadar böyle bir suçlamayla karşı karşıya kalan kimse olduğunu sanmıyorum.

Diğer taraftan, dernekler herkese hizmet eder ama hiç kimse derneklere bulaşmak istemezse aynı şu an olduğu gibi, yaşadığımız durum ortaya çıkar. Yani, insanlar hem bir derneğe üye olmaz, hem de herşey ayağına gelsin, dernekler onlar için her şeyi yapsın ister.

Bu işin ödüllendirici ve zorlayıcı bir yanının olması lazım. Üyeler derneğe aidat ödüyor, toplantılarına katılıyor, fikir beyan ediyor, destekte bulunuyor. Üye olmayan kişilerin hiç bir sorumluluk, yükümlülük altına girmeden bunlardan yararlanması sizce doğru ve etik bir yaklaşım olur mu?

Üyeliğin teşvik edilmesi için derneklerin de bazı hizmetleri sadece üyelerine sunmasından doğal bir şey olamaz.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse, etik
Sayfa oluşturma zamanı: 0.271 saniye
Sistem Kunena Forum