Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: MEB ADSL

MEB ADSL 20 Eki 2016 14:42 #9

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
ilginç valla yardım masasına yazdığımda aşağıdaki cevabı almıştım.
"Erişim kısıtlaması uyarısı aldığınız sayfada bulunan açıklamalar doğrultusunda talebinizi yeniden değerlendiriniz.
Okul ve Kurumlarımızda 10.07.2015 tarih ve 49473396/703.03/7180248 resmi yazı gereği MEB ADSL/Fiber hattı haricinde hat kullanılmaması gerekmektedir. Yine ilgi yazı gereği Öğretmenevi, Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve Halk Eğitim Merkezleri idari işlemlerinde MEB ADSL/Fiber filtreli hat kullanmalıdır. İnternet hattınız dışında bu işlemler için ek olarak MEB/ADSL hattı kullanabilirsiniz.
MEB hattı haricinde kullanılan hatların MEBBİS sisteminde bazı modüllere erişimi kısıtlanmıştır.
Lütfen ekte yer alan kılavuz ve erişim kısıtlaması uyarısı aldığınız sayfadaki açıklamalar doğrultusunda hattınızı kontrol ediniz.
Şayet hattınız MEB ADSL/Fiber filtreli hat ise bilgilendirme kılavuzuna göre sizden istenilen bilgileri EKSİKSİZ göndermeniz durumunda gerekli inceleme yapılacaktır."

şimdi bende onayladım teşekkürler.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: barisltd

MEB ADSL 20 Eki 2016 15:45 #10

• karinca02
  • karinca02 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 59
  • Teşekkür Sayısı: 11
  • Başarı: 1
yapamayan kurumlar istatistik bilgilerini alıp; ilçe milli eğitime gitsin. Geçen yıl Bizim bilgileri ilgili şef girdi.

MEB ADSL 20 Eki 2016 15:49 #11

• mkirilmaz
  • mkirilmaz Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Niyet hayır, akıbet hayır.
  • Gönderiler: 122
  • Teşekkür Sayısı: 88
  • Başarı: 1
Arkadaşlar ilçe mem den bize yazı geldi, meb/adsl e geçmemiz gerektiği ile ilgili. Bizde telekomu aradık oradaki yetkili bize özel eğitim kurumlarının bu tarifelerden yararlanamayacağını söyledi.
bize gelen yazının hitabı "Resmi okul ve kurumlarımız da Meb dışı ADSL kullanılması yasaklanmıştır." buradan ne anlamalıyız.
Tekrar ilçeyle görüştüğümüzde onlarında kafası da karıştı ve tekrar döneceklerini söylediler. Haber bekliyoruz sonucu sizinle paylaşırım. :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: barisltd

MEB ADSL 20 Eki 2016 16:08 #12

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
garip,

Sardıracak kimseyi bulamayınca beni mi buldun? :) :)

Eşim 30 yıllık eğitimci... Ben de 25 yıldır kurum yöneticisiyim. Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanı da tıp doktoru ama kimse niye diye sormuyor. :)

Toplantı için önerin, taleplerin varsa toplantıya katılıp herkesin içinde dile getirebilirsin. Herkes öyle yapıyor.

Foruma katılan sektörün cüzi kısmı yaşanan gündelik sıkıntılara çözüm arıyor ve bundan doğal bir şey olamaz. Forumların amacı da budur zaten. Bundan niye rahatsızlık duyduğunu anlayamıyorum. İlgini çekmeyen konuları okumayabilirsin veya hiç yanıt vermeyebilirsin.

Örneğin benim Kılıçbey'le aranızdaki akla hayale gelmez ve eğitim işinde olan insanlara zerre kadar yakışmayacak ağza alınmayacak küfürleşmelerinize hiç ilgi göstermemem gibi... Bilmem anlatabildim mi? :)
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fahrettin75

MEB ADSL 20 Eki 2016 19:55 #13

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
bakanın tıp doktoru olması doğru bir savunma olmamış sn barış. bakanlık tıp doktorluğundan üst bir statüdür. benim vurguladığım sizdeki tenzil-i rütbedir. herkes (birahaneci, şoför,sekreter, lojistikçi, hatta kılıçbey gibiler) öem açabilir ama herkes tıp dr. u olamaz. bir de suyundan tanesinden benzetmesi ne kadar düzeyliyse benimkiler de o kadar...
kılıçbalığı konusundaki seviyeye gelince madem bu kadar iyi takipçisiniz orada o terbiyesiz sahtekarın neler yazdığını görün, ben de gülüp geçemezdim. birazdan yine havlar eğer hala dışardaysa...
Son Düzenleme: 20 Eki 2016 22:04 yazan garip. Sebep: imla
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.382 saniye
Sistem Kunena Forum