Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Özel Öğretim Kurumları Denetim

Özel Öğretim Kurumları Denetim 25 Kas 2016 17:41 #1

• yayla06
  • yayla06 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 42
  • Teşekkür Sayısı: 9
  • Başarı: 0
İlçeden "Özel Öğretim Kurumları Denetimi" adında bir mail geldi mailde denetimlerde karşılaşılan sorunların giderilmesi ve uygulama birliğinin sağlanması amacıyla aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi diyor.
Hususlardan bir tanesi Kurumdaki telafi eğitimlerinin il/ilçe milli eğitim müdürlüğü onayı ile yapılıp yapılmadığı diye. Hazırladığı aylık programı ilçe milli eğitim müdürlüğüne onaylatan ve telafileri yapmadan önce bildirip onay alan kurum kaldı mı? veya varmı? mebbis sistemine giriş yapıldığından beri ilçe milli eğitim müdürlüğü bizden ne program nede telafi çizelgesi istiyor. Bu yeni bir uygulamamı?

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Özel Öğretim Kurumları Denetim 26 Kas 2016 12:57 #2

• gulden77
  • gulden77 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 56
  • Teşekkür Sayısı: 5
  • Başarı: 0
bu nasıl olacak ki. öğrenci o gün sisteme girdiğimiz dersine gelmemişse dersi başka güne alıyoruz. programda değişiklik yapamadığımız durumlarda o ders için zaten işlem yapamıyoruz. Milli Eğitimlere program verilmiyor ki artık. Her şey sistem üzerinden zaten denetleniyor.

Özel Öğretim Kurumları Denetim 27 Kas 2016 21:31 #3

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
MEB kendi hazırlandığı mevzuatın nasıl uygulandığını bile bilmediği gibi, mevzuatta hiç bir şekilde yer almayan unsurları da denetleme gerekçesi yapabiliyor.

Allah aşkına evde pekiştirme yapılıp yapılmadığından bir kurum nasıl sorumlu tutulabilir? Veli yapmıyoruz derse kurumun ödeneğinden mi kesilecek?
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc
Sayfa oluşturma zamanı: 0.314 saniye
Sistem Kunena Forum