Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: öneri

öneri 08 Ara 2016 10:47 #9

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
waramiral yazan:
sayın muharrem arkadaş;

görüşleriniz gayet iyi. fakat biz 8 saatin ücretini alıp çocuğa (veliden para alamayacağımızı bildiğimizden) fazla fazla ders veriyoruz. Örneğin; çarşamba - cumartesi kuruma getirdiğimiz öğrencimize 4+4 zihin ve bedensel seansları aya dengeli olarak dağıtmaya çalışmıyoruz. her geldiğinde 1 saat zihinsel 1 saat bedensel seanslarını verip gönderiyoruz. Ayın bazen 5 haftaya yakın olduğu zamanlarda 20 saate yakın ders veriyor yine 8 saatin ücretini alıyoruz. bu kurumumuz büyük olduğundan ve çalışan öğretmen sayımızın fazla olduğundan yapılan bir uygulama.

fazla dersleri ister öğrenciye idealist olarak verdiğimizi ister sırf öğrenciyi başka kuruma kaybetmemek için verdiğimizi düşünün. sonuç olarak verilenin bir kısmı karşılansa en azından kurumu öğrenciyle doldurmak yerine az öğrenciye fazla eğitim verilerek bir nebze olsun düzen sağlanabilir.
sizin yaptığınız bu fazla eğitim uygulamasının veliler farkında değil.bunu bir hak olarak görüyorlar. ileride öğrenci sayınız arttığında bu fazla dersleri veremez hale geleceksiniz ve ilk olarak bu öğrencileri kaybetmeye başlayacaksınız. ayrıca neden 2 katı öğretmen çalıştırdığınızı anlayamadım açıkçası
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

öneri 08 Ara 2016 11:06 #10

• serkan05
  • serkan05 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 169
  • Teşekkür Sayısı: 73
  • Başarı: 0
Bir öneride benden RAM raporlarını velilerimiz e-devlet portalından alabilsin. Bir çok resmi belge alınabilir düzeye getirilmiştir(sabıka kaydı-mahkeme kararları vb.)

öneri 08 Ara 2016 12:00 #11

• Kilikya
  • Kilikya Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 121
  • Teşekkür Sayısı: 45
  • Başarı: -2
Okula devam eden öğrencilerin, merkezlerimizde derse girdiği saatlerde haftada en azından 2 saat okuldan izinli sayılabilmeleri bence en önemli ihtiyacımız arkadaşlar. Bunun neden hiç gündeme gelmediği konusunda gerçekten şaşkınım.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.377 saniye
Sistem Kunena Forum