Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: ISMARLAMA TIBBİ RAPOR.

ISMARLAMA TIBBİ RAPOR. 20 Oca 2017 15:01 #33

• EMREYAVUZHAN
  • EMREYAVUZHAN Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 71
  • Teşekkür Sayısı: 15
  • Başarı: 1
sayın travis
%25 skr olan çocuga randevu vermem diyemez. yönetmeliği gösterin sorun çözülür.

ramdevu rapor bitimine 2 ay kala randevu veriyor bunu genel müdürlük belirlemiş ram bu konuda müdahalede bulunamaz, bulunuyorsa bilmediğindendir. konuşarak çözebilirsiniz.

2008-2009 yıllarında kaybedilen davaların gerekçeleri ramlardaki bazı teknik eksikliklerdi. zamanında yakinen takip ettiğim için biliyorum. genel müdürlük 2010-2011 yıllarında yaptığı bir dizi teknik değişiklikle bu gerekçelerin önüne geçti. işte bu yüzden son yıllarda buna benzer bir mahkeme kararı duymamış/görmemişsinizdir. yani mahkeme birey eğitim alamadığı için değil karar veren kurulun bazı teknik eksikliklerinden dolayı kararı iptal etmiştir.

tüm sorunlar konuşarak çözülür.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

ISMARLAMA TIBBİ RAPOR. 20 Oca 2017 15:10 #34

• travis
  • travis Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 26
  • Teşekkür Sayısı: 8
  • Başarı: 0
Hocam konuştuk zaten. Çözemedik. 45 gün önceden randevu aldığımız öğrenciye alırım bakarım skr yi yenilemeden raporu çıkartmam diyor. Değerlendirme yapıldığında teknik olarak çocuğun sağlık kurulu raporu devam ediyor desek de; ram raporu önümüzdeki ay bitecek o yüzden bu ay karar vermem önümüzdeki ay içinde de skr bitiyor o yüzden yenileyeceksiniz şeklinde cevaplar aldık. Yani aslında burada en temel sorun ram ın ayda bir kez kurul yapması.

Skr %25 ti ve aynen sizin söylediğiniz gibi yönetmelikte engel durumu %20 olan değerlendirilir şeklinde ibare olduğunu belirttim. Aldığım cevap sisteme bu raporla giriş yaparsam tedbir gerektirmeyen bozukluk şeklinde bir şey çıkacağını o yüzden değerlendirme alamayacağını söyledi.

Defalarca konuşuldu hocam bunlar ve biz konuşarak çözemediğimiz için başka yerlerde cevaplar arıyoruz. Az önce de öğrencimi değerlendirmeye 5 dk geç kaldığı için geri çevirip ileri bir tarihe gün vermişler. He olabilir yoğunlardır mı diyorsunuz; öğleden sonra randevusu olan sadece 2 çocuk vardı. Koskoca 4 saatlik bir mesai ve 15er dakikalık 2 değerlendirme.

Anlatmak istediğim olaylar başka bir boyuta geçti. Resmen savaş yaşıyoruz RAM'la. Konuşularak çözülme döneminin kapandığını düşünüyorum.

ISMARLAMA TIBBİ RAPOR. 20 Oca 2017 18:52 #35

• EMREYAVUZHAN
  • EMREYAVUZHAN Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 71
  • Teşekkür Sayısı: 15
  • Başarı: 1
Sayin travis degerlendirmenin yapildigi tarih skr nin son gunude olsa destek egitim verilebilecegini soyleyen bir resmi yaziyi var bulursam gonderirim. Ayrica mebbis sisteminde soyledikleri gibi hafif mental icin tedbir gerektirmeyen diye bir secenek yok. Ozgul ogrenme icin var.

Anlattiklarinizin hepsi sozlu olarak aktarilmis size. Bunlari resmi yazi olarak almalisiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: travis

ISMARLAMA TIBBİ RAPOR. 21 Oca 2017 12:29 #36

• travis
  • travis Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 26
  • Teşekkür Sayısı: 8
  • Başarı: 0
Hafif için değil sınır mr için diyorlar hocam. Bakalım bir sınır öğrencisini göndereceğim. Reddedilirse yazılı olarak isteyeceğim. Sanırım bu konuda keyfi bir uygulama yapmışlar bize. Sizin söylediğinizin tam tersini söyledi RAM müdürü, %20 özel öğrenme güçlüğü olursa verebilirim ama sınır mr olunca veremiyorum dedi.

ISMARLAMA TIBBİ RAPOR. 22 Oca 2017 19:25 #37

• sertac
  • sertac Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 35
  • Teşekkür Sayısı: 7
  • Başarı: -1
Sinir mr ℅ 25 le başlıyor zaten.ram müdürü keyfi uygulama yapıyor.sanirim sizden dolayli yönden beklentisini dile getirmeye çalışıyor.Beklentisini karşılayin anında 2 yıllık b+g rapor verir.baska da bunun yolu yok.cogu ilde böyle ram tiranliklari mevcut..
Sayfa oluşturma zamanı: 0.385 saniye
Sistem Kunena Forum