Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Sitemizden Duyurular

BAŞLIK: harekete geçme zamanı

harekete geçme zamanı 03 Mar 2015 08:47 #1

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
BASTA İSTANBUL OLMAK ÜZERE TÜM TÜRKİYEDEKİ ÖZELEĞİTİM MERKEZLERİNE ÇAĞRIMIZDIR....

İSTANBUL 3. BÖLGE KURUMLARI OLARAK CUMARTESİ YAPILAN TOPLANTIDA ORTAYA ÇIKANLAR...VE HAREKET TAKVİMİ

3-6 MART ARASI İSTANBUL 2.BÖLGE VE 1.BÖLGE KURUMLARINA KENDİ ARALARINDA TOPLANTI YAPMA ÇAĞRISI, ORTAK İRADE BEYANI....

İSTANBUL ÖZELİNDEN YOLA ÇIKILARAK TÜM İLLERİN VE İLÇELERİN ,KENDİ TOPLANTILARINI İVEDİLİKLE YAPMASI....

7. MART CUMARTESİ 1. BÖLGEDENDE TEMSİLCİ DÜZEYİNDE KATILIM OLMAK ŞARTI İLE AVRUPA YAKASINDA İSTANBUL GENELİ, TÜM KURUCULARIN KATILACAĞI VE DAMAR OKUMAYA HAYIR PLATFORMU YÜRÜTME KURULU OLUŞTURACAĞI BİR TOPLANTI...

9-13 MART TARİHLERİ ARASINDA İMZA KAMPANYASI,( ÖĞRETMENLER VE VELİLER ) BAŞLATILMASI, BİMER , DİLEKÇE , FAKS , MEKTUP VS TÜM İTİRAZ ARAÇLARININ KULLANILMASI...

SOSYAL MEDYA VE BASIN AYAĞININ ÖRÜLMESİ BAKIMINDAN BASIN VE İLETİŞİM KURULUNUN OLUŞTURULMASI,

DENETLEME KURULUNUN KONTROLUNDE BÜTÇE OLUŞTURULMASI...( BASIN VE REKLAM GİDERLERİ İÇİN...

9-13 MART TARİHLERİ ARASINDA AKP İL VE İLÇE BAŞKANLARI , BELEDİYE BAŞKANLARI İLE VELİLERİN ÖN PLANDA OLACAĞI GÖRÜŞMELER TALEP EDİLMESİ...

15 GÜN SONRA GELİNEN NOKTA İTİBARI İLE FARKLI EYLEM BİÇİMLERİNİN GÖZDEN GEÇİRİLMESİ İÇİN TEKRAR BİR ARAYA GELİNMESİ....

DERNEKLERE DESTEK KONUSUNDA ÇAĞRI YAPILMASI , BEKLENEN DESTEK OLMAZSA DERNEKLERLE İLİŞKİLERİN GÖZDEN GEÇİRİLMESİ, ALTERNATİF DERNEK OLUŞUMLARININ TARTIŞMAYA AÇILMASI....

BAŞTA A.E.P GİRİŞİMİNDEN SAYIN SİZGİN VE EKİBİNİN MEVCUT HAREKET PLANINA DESTEK VERİP İL TEMSİLCİLERİ İLE HIZLICA İLETİŞİME GEÇİP HAREKETE GEÇMELERİ....

KONUŞMA ZAMANI DEĞİL HAREKET ZAMANI İSTANBUL. 3. BÖLGE DAMAR OKUMAYA HAYIR PLATFORMU....
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, seval1903

harekete geçme zamanı 03 Mar 2015 10:24 #2

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Öncelikle yazdıklarım beni bağlar.

1- Bu sistemin kalkacağını sanmıyorum. Bu demek değil ki,bu sistem doğru bir sistemdir.

2-Bu yönetmeliklerde çok ciddi düzenlemeler yapılmazsa 2017 yılına kadar pek çok kurum borç yükü ile ya kapanır ya birleşir.

3-Pilot illerde bulunan arkadaşlarımız ne deseler haklılar.Yalnız bırakıldılar.

4-Gerçektende yumurtanın kapıya gelmesi ile bir hareketlilik var sektörde.

5-Her zaman taban hareketinin yanında olacağımı beyan etmiştim. Bu taban hareketine tam destek veriyorum. Ve bütün illerde olmasını temenni ediyorum.

6-Oluşumlardan bağımsız olarak süreci doğru değerlendirebilrsek herşeye rağmen sektörel kazanımlar elde edebiliriz.

7-Seçim öncesi,kamuoyu yoklamalarına dikkat edin. Bu fırsatı değerlendirmek zorundayız.

8-Kimse kurtarıcı beklemesin. O kurtarıcı sensin.

Ekmeğine,onuruna,işine doğru bir şekilde sahip çıkanlara,çıkmak isteyenleredir yazım.

Zamanımız az,yolumuz uzun şimdi değilse ne zaman ?
Son Düzenleme: 03 Mar 2015 10:30 yazan tartanc.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sabri, ares94, obay35 ve bu kullanıcının diğerlerinden 2 teşekkürü var

harekete geçme zamanı 03 Mar 2015 10:28 #3

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
SOMUT BİR ÖRNEK VEKİL UYGULAMASI İLE İLGİLİ CİDDİ VELİLERDEN TEPKİ VAR, BU BİLE HAREKET NOKTASIDIR....HİÇ KİMSE ANNE BABA ÇALIŞSAN ANAOKULUNDAN ALINIP BIRAKILAN 5 YAŞINDAKİ BİR ÇOCUĞUN EĞİTİM HAKKINI ENGELEYEMEZ...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

harekete geçme zamanı 03 Mar 2015 10:45 #4

• tartanc
  • Platin Uye
Evet sayın arkadaşlar sizler ne düşünüyorsunuz ?

Paylaşır mısınız ?

harekete geçme zamanı 03 Mar 2015 10:56 #5

• mkirilmaz
  • mkirilmaz Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Niyet hayır, akıbet hayır.
  • Gönderiler: 122
  • Teşekkür Sayısı: 88
Bu saatten sonra damar okumanın kalkacağına ve geri adım atılacağına inanmıyorum. Seçim öncesi iyi mücadele edebilirsek ve sesimizi duyurabilirsek yönetmelik anlamınada bir çok şeyi halledebiliriz diye düşünüyorum.
MÜCADELEYE DEVAM

harekete geçme zamanı 03 Mar 2015 12:02 #6

• tartanc
  • Platin Uye
26.450 üyeli bir forumda da genel olarak bir sessizlik hakim.

Sanırım herkes yoruldu.

O zaman bacağımızdan asılacağınız zamanı bekleyelim. Ne diyelim ?

Sağlık olsun diyelim.

harekete geçme zamanı 03 Mar 2015 12:40 #7

• sevgiisigi
  • sevgiisigi Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 139
  • Teşekkür Sayısı: 48
  • Başarı: -1
Arkadaşlar,

Bakanlıkla kör döğüşüne dönen bu sorunun çözümü yıllardır söylüyorum tepkilerle olmaz. Yapılan hiç bir birleşme çağrılarına birlik olup destek olamıyoruz. Bunun da nedeni kurumsal bir birliktelik sağlayamayışımızdandır. Cılız tepkilerimiz bizi büsbütün itibarsızlaştırdı. Böyle olunca da Bakanlığın dayatmalarından başka bir şey olmuyor.

Bu işlemez sistemin alternatifini tasarlayıp Kamuoyunun gündemine getirmekten başka bir şey kalmıyor. Dernekler acilen uygulanabilir içinde artık DAMAR TANIMA SİSTEMİNİN de bulunduğu yeni bir MODEL tasarlayıp üyelerinin desteğini alarak konuyu KAMUOYUNUN gündemine getirerek çözüme ulaşabilir.

İstediğimiz kadar eylem yapalım bu yapı ile sonuç alamayız. Çünkü bizler kendi bekamızı başkalarının ölmesine bağlı bir SİSTEM içinde bocalıyoruz.

Ya biz bu işin kökenine inip olayı toptan çözeceğiz ya da iki yakamız bir araya gelmez bu istemle cebelleşeceğiz.

Şunu da unutmamak gerekir. Bir şeye salt itiraz yetmez. Bakın bu iş DARMAR TANIMA diyorsanız bile onunla birlikte böyle yapılır diyebilmeliyiz. Ama bakanlık koridorlarında yapılan münferit girişimlerle değil. Aksine KAMUOYUNU dahil ederek yapılır.

harekete geçme zamanı 03 Mar 2015 17:09 #8

• tartanc
  • Platin Uye
Hükümet tarafından, 47.000 öğretmen ataması içeren teklif Meclise gönderilmiş.

Bilgilerinize.

Motorine de yine zam geliyor. :woohoo:
Son Düzenleme: 03 Mar 2015 17:14 yazan tartanc.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.263 saniye
Sistem Kunena Forum