Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: Damar tanımaya İmza Kampanyası

Damar tanımaya İmza Kampanyası 01 Eki 2014 09:50 #21

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
sizgin yazan:
PİLOT İLLERİN (17 İlin) VELİ DİLEKÇE ÖRNEĞİ

M.E.B.
ANKARA

Son zamanlarda uygulamaya geçilen Biyometrik Kimlik (Avuç İçi Okuma) Sistemiyle çocuklarımız eğitim hizmeti aldırmaktayız. Ancak mevcut sistemin çocuklarımızın tedirgin olması, okuma sırasında oluşan gerginlik, sistemsel sorunlar yüzünden oluşan aksamalar gibi bir çok problemi beraberinde getirmiştir. Engelli aileleri olarak yolsuzluğu engellemek maksadıyla dayatılan bu sistemin yolsuzluğu engellemek isterken aslında eğitimi engellediğini, çocuklarımızı eğitimden soğuttuğunu, seans öncesi kaygı düzeylerini yükselttiğini ve çocuklarımızın özel durumuna bağlı oluşacak gecikmeleri hiçe saydığını bilmenizi isteriz. Çocuklarımızın çoğunun altının bağlı olduğunu, zihinsel yetersizliklerinin olduğunu, seans sırasında veya serviste nöbet geçirebileceğinin gerçeğini düşünmeden dayatılan bu sistem esnekliği, özel gereksinimi, ve pozitif ayrımcılığı bir yana bırakmaktadır. Çoğumuzun çocuklarının gidebildiği tek eğitim kurumu olan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin bu uygulama ile bizim gibi saatinde ve zamanında gelemeyen ailelerin kaydını silmek istediklerini, hatta uzak mesafelerdeki çocukların seans dağılımındaki zaman kısıtlamasına uymada zorluk yaşayacaklarından kayıtlarını silme tekliflerine vardığını bilmenizi isteriz. (Bu cümlemizi okuyup,mutlulukla ellerini ovuşturacakların ve "-Ne güzel işte.. Ödenek azalır." diyecek zalimlikte olanlarınızın varlığından emin olmakla beraber, aranızda vicdan sahibi kişilerin kaldığı ümidiyle yazıyorum bu kısmı..) Lütfen bilimsel gerçeklikler ilkesine bağlı kalınarak yolsuzlukları önleyecek tedbirler uygulayınız. Lütfen çocuklarımız kapalı kapılar arkasına atmayınız. Avuç Okuma Sistemini istemiyoruz. Bizler Devletimizden daha fazlasını beklerken elimizden seanslarımızı direk olmasa da dolaylı yoldan alan bu sisteme karşıyız.
Unutmayın, sizler ve çocuklarınız da birer engelli adayısınız. Bize yapacağınız her pozitif değer kendi geleceğinize yapacağınız bir değerdir.
Saygılarımla.

tarih
Veli Ad-Soyad
İmza

Adres:

Küçük bir ilave yapayım dedim sevineceklerin kursağında bırakmak amacıyla...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem, sizgin

Damar tanımaya İmza Kampanyası 06 Eki 2014 12:33 #22

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Bayram sonrası dilekçe toplamaya devam.

Devam ediyoruz. 22 Ekim de Ankara da buluşacağız.

15 HAZİRAN 2015 OLACAK GENEL SEÇİM,NİSAN AYINA ÇEKİLİYOR. BİZLER İÇİN BU SON ŞANS.

ANKARA DA BULUŞALIM.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: songulmavi, sizgin

Damar tanımaya İmza Kampanyası 06 Eki 2014 23:24 #23

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
BAYRAM BİZİM NEYİMİZE,
BİZ ADADIK KENDİMİZİ SEKTÖRÜN DERDİNE.
AH ŞU DERNEKLER NERDE DİYE DİYE :)
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, egemenege

Damar tanımaya İmza Kampanyası 08 Eki 2014 20:44 #24

• ptmehmet
  • ptmehmet Kullanıcısının Avatarı
  • Administrator
  • Gönderiler: 263
  • Teşekkür Sayısı: 261
  • Başarı: 6
Velilerimizden toplanan imzalar gerekli yerlere fax ve mail olarak gönderileceği için her bir dilekye ayrı ayrı imza alınması yerine Tek dilekçe ve altına imza şeklinde olursa fax ve mail atarken daha kolay olacaktır.
COŞKU ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

Mehmet TAN

Damar tanımaya İmza Kampanyası 10 Eki 2014 10:02 #25

• zerwan
  • zerwan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 175
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
yaklaşık 200 adet imza topladım.bunları ne zaman nereye yollamamız gerekiyor=?
“Bakın, ben bir entellektüel değilim – sadece fotoğraf çekerim.”

– Helmut Newton (Alman fotoğrafçı)

Damar tanımaya İmza Kampanyası 10 Eki 2014 12:30 #26

• sizgin
  • Platin Uye
SAYIN ZERVAN BEKLETİN DİLEKÇELERİNİZİ. PAZARTESİ GÜNÜ İL TEMSİLCİLERİNİN ANKARADAKİ YAPACAKLARI TOPLANTI SONRASINDA DİLEKÇELERLE İLGİLİ KARARLAR DA ALINACAKTIR.
BİLGİNİZE.
ACİL EYLEM PLANI

Damar tanımaya İmza Kampanyası 10 Eki 2014 13:52 #27

• afrin
  • afrin Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 37
  • Teşekkür Sayısı: 12
  • Başarı: 0
Arkadaşlardan istirhamım;Bu il temsilcilerin kimler olduğunu bir öğrenebilsek.Bunlar kimlerle görüşür,kimlerle toplanır 9 yıldır bu sektördeyim o kadar depremler yaşadık 5 kereden fazla toplantı olduğuna şahid olmadık.İl temsilcileri şahsında kurumların konsensüs sağlayabileceği,alana hakim,kurumsal/kişisel olarak nümunei imtisal olacak kişilerden belirlenmeli bunların sağladığı dayanışmayla ankaraya gidilmeli güçlü olarak ankarada yumruğumuz masaya vurulmalı.Biz ''Birleşmeyen damlalar gibi toprağa düşmemeliyiz.'' taki taleblerimizde muvaffak olalım.

Damar tanımaya İmza Kampanyası 10 Eki 2014 14:00 #28

• sizgin
  • Platin Uye
sayın afrin;
şu ana kadar sadece gönüllü çalışacak ve emek harcayacak 12 ilin temsilcisi belirlendi sadece. acileylemplani facebook sayfamızdan temsilcileri belirlenen iller dışında iseniz lütfen siz de bulunduğunuz ilin temsilciliğini üstlenin. sizin nazarınızda diğer temsilcileri belirlenmemiş iller için de aynı duyuruyu yapmış olalım.

il temsilciliği için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden veya facebook hesabımızdan bağlantıya geçebilirsiniz.
teşekkürler
Sayfa oluşturma zamanı: 0.219 saniye
Sistem Kunena Forum