iş ilanları sayfalarımız gün geçtikçe büyüyor.

İŞ İLANLARI SAYFALARIMIZDA YÜZLERCE UZMAN PERSONEL İŞ ARAMA KAYDI BULUNMAKTADIR.

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN...

 

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Forum sayfalarında Kurumsal üyelerimizin faydalanması için yeni bölümler hizmetinize açıldı. Bu bölümlerden faydalanmak için lütfen açıklamaları dikkatle okuyunuz.

 -Önemli Bilgi ve Haberler sadece  Kurumsal Üyelerimize mail yolu ile bildirilecektir.

-Kurumsal Forum konularından yalnızca Kurumsal üyelerimiz yararlanabilecektir


 İnsan Kaynakları bölümünden yararlanmak için önce "Kurumsal Gold Üye" veya "Kurumsal Platin Üye" olmanız gerekmektedir.

Kurumsal Forumları takip etmek istiyorsanız sadece aşağıdaki Kurumsal Üyelik Formu'nu doldurarak "Kurumsal Gold Üye" olabilirsiniz. 

Kurumunuza Personel  personel aramak istiyorsanız ve sitemizden azami faydalanabilmek için  Kurumsal Platin Üye olmanız gerekmektedir. 
Kurumsal Platin Üyelik Hesaba yapılacak olan havale işlemlerinden sonra aktif olacaktır. Hesap Bilgileri için 0 507 989 48 80 nolu numarayı arayınız. Bunun için havalenizi yaptıktan hemen sonra havale bilgilerinizi de kullanarak aşağıdaki Kurumsal Üyelik Formu'nu eksiksiz doldurmanız ve bize göndermeniz yeterlidir. 

Ücretli Kurumsal Platin Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?
Ücretsiz Kurumsal Gold Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?
Başvuru Formunu Nasıl Doldururum?
Kurumsal Üyelik Başvuru Formunu Doldurduktan Sonra Ne Olacak?

DİKKAT: Kurumsal Üyelik başvunuzu incelendikten sonra üyeliğiniz aktif edilmesi için formda vermiş olduğunuz e-posta ve telefon numarası ile sizinle irtibata geçilecektir. Eğer irtibat bilgileriniz yanlış ise üyeliğiniz aktif edilemiyecektir.

* İş Arayan kullanıcılarımız iş başvurularını yapmak için buraya tıklayarak veya menü üzerinden "İlan Ver" sekmesi altında "İş Arayanlar İçin Form" butonuna tıklayarak yapabilirler.