Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: PİLOT İLDEKİ KURUMLAR

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 02 Tem 2014 19:54 #97

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
İnsanların vicdanlarının yerini cüzdan almış.

Akıl,düşünce,mantık ve bilimsellik tü kaka olmuş.

Eğitim kimilerince sadece ticaret olmuş.

Olan ve olacak olan çocuklara olmuş/olacak. Kimin umurunda?

Mevlam, bunları yapanların yanına bırakmaz.Yarına bırakır ama yanına bırakmaz.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sabri, ozeltercih

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 02 Tem 2014 20:48 #98

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
ben şahsen hakkımı helal etmiyorum bu düzene... 4000 5000 tl lerden bahsediliyor ve bir tek cihaz için yetmeyeceği söyleniyor böyle bir yük haksızlıktır... benim kurumum bir ayda bu parayı kar edemiyorken , nasıl böyle bir maliyeti önümüze çıkarırlar... kesinlikle ücretler en az ek zam yüzde 10 getirilmeli acil olarak ... yoksa kimse bu saçmalıklarla yoluna devam edemez.... ama ben şahsen hakkımı helal etmiyorum... derneklerden filanda kimse birşey beklemesin boş iş malesef ...

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 03 Tem 2014 00:16 #99

• fzt_huss
  • fzt_huss Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 48
  • Teşekkür Sayısı: 33
  • Başarı: 1
Arkadaşlar bu kadar sıkıntılı konuşmanın üzerine biraz mizah yapayım. Pilot ildeyim cihaz kuruldu router arıza yaptı öylece kalakaldım. Bu arada düzeltsinler diye telefon açmaktan ve mail atmaktan, her ay bir gün önce alayım diye uğraştığım ödeneği bankaya ayırtmayı unuttum :) Yani bu iş bizi normal işlerimizi yapmaktan bile alıkoydu.
:)

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 03 Tem 2014 10:10 #100

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
fzt_huss yazan:
Arkadaşlar bu kadar sıkıntılı konuşmanın üzerine biraz mizah yapayım. Pilot ildeyim cihaz kuruldu router arıza yaptı öylece kalakaldım. Bu arada düzeltsinler diye telefon açmaktan ve mail atmaktan, her ay bir gün önce alayım diye uğraştığım ödeneği bankaya ayırtmayı unuttum :) Yani bu iş bizi normal işlerimizi yapmaktan bile alıkoydu.

Gülsem mi, ağlasam mı, yoksa bunu yapanlara şöyle okkalı bir küfür mü savursam (tövbe tövbe) bilemedim güzel kardeşim yav??
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fzt_huss

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 03 Tem 2014 11:35 #101

• mutluluk
  • mutluluk Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 67
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: 1
sayın fzt_huss bugün oldu ayın 3'ü sizde daha cihaz faaliyete geçmedi peki sizin bu üç günlük hak kaybınız ne olacak pilot ilde olduğunuz için sistem çıktısı olmazsa ödenek vermeyeceklermiş madem, şimdi bunun sorumlusu siz misiniz yoksa işini düzgün yapmayan devlet mi peki bu uygulama tüm Türkiye de hayata geçtiğinde hak kayıplarımızın hesabını kimden soracağız

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 03 Tem 2014 11:38 #102

• ciga78
  • ciga78 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 113
  • Teşekkür Sayısı: 188
  • Başarı: 5
Kendi adıma da konuşuyorum.Hani konuşup konuşup bir şey yaptığımız yok ya ...Bir zahmet damar okuma kuyruğu başlığı altındaki yazımda belirtilen facebook hesabımdaki durumu sosyal ağlarda paylaşınız...Anca haber olmamız lazım bu ülkede birşeylerin düzelmesi için...Herkes durumu paylaşsın ve personelinden de yakınlarından da aynı şeyi yapmasını istesin...En fazla 1 dk alır...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kurs2, songulmavi

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 03 Tem 2014 13:18 #103

• huzun
  • huzun Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 222
  • Teşekkür Sayısı: 76
  • Başarı: -8
iyi bir haber vereyim. ASPB aile eğitiminin özel eğitimde zorunlu hale gelmesi ve ram raporlarına yazılması için çalışma başlattı. ne stk ne de meslek örgütü olmayan derneğiniz bunun 8+2 olması ve bununla birlikte psikolog ve psk. danışmanların haftalık 40 seans derse girmesi için bastırsın yoksa bu da hanenize eksi olarak yazılır.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sabak, sizgin

PİLOT İLDEKİ KURUMLAR 03 Tem 2014 13:21 #104

• ÖmerFC
  • ÖmerFC Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 157
  • Teşekkür Sayısı: 40
  • Başarı: 2
huzun yazan:
iyi bir haber vereyim. ASPB aile eğitiminin özel eğitimde zorunlu hale gelmesi ve ram raporlarına yazılması için çalışma başlattı. ne stk ne de meslek örgütü olmayan derneğiniz bunun 8+2 olması ve bununla birlikte psikolog ve psk. danışmanların haftalık 40 seans derse girmesi için bastırsın yoksa bu da hanenize eksi olarak yazılır.

Doğru mu bu yahu ??
Sayfa oluşturma zamanı: 0.344 saniye
Sistem Kunena Forum