Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: BULUŞUYORUZ.

BULUŞUYORUZ. 02 Kas 2014 19:08 #9

• faruksevindi
  • faruksevindi Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 70
  • Teşekkür Sayısı: 108
  • Başarı: 1
Çok verimli, sonuç alıcı, strateji belirleyici ender toplantılardan biriydi.

tüm katılımcılara bir kez daha teşekkür ediyorum.

Yaratılan bu motivasyon ve stratejinin alanın tüm sorunlarının çözüleceği bir başlangıç olacağına inanıyorum.

Bir sonraki toplantıya duyarlı olduğunu söyleyen herkesi beklediğimizi de iletmek istiyorum.

Saygılarımı iletirken alan sorunlarımızın çözülmeye başladığı bir ay ve hafta olmasını diliyorum.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

adresine lütfen güncel mail ve cep telefonlarınızı iletiniz.
bu maili tüm çevrenize iletiniz.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse, tartanc, AliGalipDursen ve bu kullanıcının diğerlerinden 2 teşekkürü var

BULUŞUYORUZ. 02 Kas 2014 23:36 #10

• AliGalipDursen
  • AliGalipDursen Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 343
  • Teşekkür Sayısı: 655
  • Başarı: 16
Sayın faruksevindi, tartanc, arkadaşlar,

Ankara toplantısı verimli olduğu kadar tarafların biribirini anlamasına ve güven tazelemesine olanak sağlaması nedeni ile de önemliydi.

Sektöre yöneltilmiş en ağır saldırıların gerçekleştiği günlerden geçiyoruz. Sektörün varlık yokluk arasında gidip geldiği zor zamanlardayız.

Eğer bir araya gelme, bir arada durma, birlikte iş yapma, birlikte direnme reflekslerimizi geliştirmezsek bu günleri aşabilmemiz zor.

Herkesi örgütlerimizin arkasında durmaya, örgütlerimizi güçlendirmeye, katkı ve katılıma davet ediyorum.

Biz ne kadarsak örgütlerimiz de o kadar.

Hukuk mücadelesine, hak mücadelesine hep birlikte girişeceğiz. Hep birlikte kazanacağız.

Dünya engelliler gününde "biz varız, engellilere destek için buradayız, ne yaparsanız yapın yılmayacağız" demek için buluşacağız. Umarız o güne değin sorunlarımızı önemli ölçüde çözmek mümkün olur ve şenlik için bir araya gelmiş oluruz.

Tüm katılımcılara ve Özerkder yöneticisi arkadaşlarımıza bu başarılı toplantı için teşekkürler.

Katkı,katılım, ortak mücadele ve zafer dileğiyle,
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, kurs2, faruksevindi ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var

BULUŞUYORUZ. 03 Kas 2014 08:38 #11

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
Kurtuluş yok tek başına...
Ya hep beraber ya hiç birimiz....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, ozeltercih, sizgin

BULUŞUYORUZ. 03 Kas 2014 09:40 #12

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Sayın Kalemdar;

"-Kendi adıma, ilk defa katıldığım Özerkder toplantısından memnuniyetle ayrıldım emeği geçenlere teşekkür ederim.. " demiş,

Sayın Egelim17 de

"-Kurtuluş yok tek başına...
Ya hep beraber ya hiç birimiz.... "

Hadi bu iki görüş gibi görüşlerden harman yapıp, ortaya somut bir sonuç çıkaralım. Var mısınız? :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, kurs2, sizgin

BULUŞUYORUZ. 03 Kas 2014 11:48 #13

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Yarın ki toplantıda 78 il temsilcisine çok önemli görev düşmektedir.

Hepimizin tek istediği dürüstçe ve namusluca bu işi yapmak. Doğru ve kimseyi mağdur etmeyecek

yönetmeliklerle bu işi yapmak...

Çok önemli ve güzel hizmetler üretiyoruz.

istihdam sağlıyoruz.

Sayın il temsilcileri siz ne düşünüyorsunuz ?
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sizgin

BULUŞUYORUZ. 03 Kas 2014 12:00 #14

• ÖmerFC
  • ÖmerFC Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 157
  • Teşekkür Sayısı: 40
  • Başarı: 2
Kurumda işleri devredebileceğim kimse olmadığı için kurum dışına pek çıkamıyorum. Bu yüzden toplantılara katılamadım. Arkada işleri yürütecek toparlayacak bir yardımcım malesef yok.

Forum da aktif ama toplantılara gelmedi denmesin. Gönlüm sizlerle. Ve Yapılan toplantının görüyorum ki faydası beklentinin de üstünde olmuş. Herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah emeklerimizin karşılığını alacağımız günler gelir. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, kurs2, sizgin

BULUŞUYORUZ. 03 Kas 2014 13:30 #15

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
GÜZEL ŞEYLER UMUD EDEREK ÇIKTIĞIMIZ YOLDA DEĞERLİ ENGELLİ AİLELERİ, EĞİTİMCİLER VE KURUM İŞLETMECİLERİ DOSTLARIMIZLA BİRLİKTE İLGİLİ STKLARIN BEKLENTİLERİNİ DE DİKKATE ALARAK BİR YOL HARİTASI ÇİZDİK HEP BİRLİKTE.

İLK HEDEFİMİZ ENGELLİ BİREYLERİN ANAYASAL HAKLARI OLAN REHABİLİTASYON VE ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİNDEN EN ETKİLİ ŞEKİLDE NASIL YARARLANACAĞI PLANLAMAK VE SÜREKLİ REVİZYON ÇALIŞMALARIYLA YAPBOZA DÖNEN EĞİTİM HİZMETLERİMİZİN CİDDİ VE BİLİMSEL BİR ŞEKİL ALMASINI SAĞLAMAKTI.

MERKEZLERİMİZİN MEDYADA VE KAMUOYUNDA KÖTÜ VE HIRSIZ GİBİ GÖSTERİLMESİNİN ONURUMUZA DOKUNDUĞUNU, HELE Kİ BU DERECE GÖNÜLDEN ÇALIŞMALAR YAPAN BİR KURUMUN EL ÜSTÜNDE TUTULMASI YERİNE AYAKLAR ALTINA ALINMASININ NE DEVLETİMİZE, NE ENGELLİ BİREYLERE, NE DE MEMLEKETE FAYDALI OLACAĞININ VURGUSUNU YAPMANIN ZAMANI GELDİ.

YAPILAN GÖRÜŞMELER SONUCU BİRİLERİNİN MERKEZLERİMİZİ HER NEDENSE BÜROKRATLARA KÖTÜ GÖSTERDİĞİNİN, DEVLETİN SIRTINDAKİ KAMBURMUŞ GİBİ GÖSTERDİĞİNİN SONUCUNA VARDIK.

PERSONEL ÖZLÜK HAKLARININ, ÇALIŞMA ŞARTLARININ HER GEÇEN GÜN BEZDİRECEK HALE GELMESİ DE AYRI BİR HUSUS OLARAK RAHATSIZLIK BOYUTUNA GELMİŞ DURUMDA.

TÜM BUNLARI TEK TEK SIRALARSAK ŞAHSIM BİR ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİNDE ÖZEL EĞİTİMCİ OLARAK ÇALIŞMAKTAN, KURUMU İŞLETMEKTEN, AİLELERE KARŞI SORUMLULUĞUMDAN UTANIR OLDUM.

YA ONURLUCA MESLEĞİMİ İCRA EDEREK ENGELLİ YARVULARIMIZA, İNSANLARIMIZA VE HALKIMIZA SAĞLIKLI BİR GELECEK İÇİN; DEVLETİMİZİ DÜNYA DEVLETLERİNE ÖRNEK GELİŞMİŞ BİR TOPLUM OLARAK GÖSTERİRİZ YA DA KAPATIN DA SİZ DE BİZ DE KURTULALIM BARİ ONURUMUZ KALSIN ELİMİZDE...

SIRF BU YÜZDEN HEPİNİZİN, SEKTÖRDE ŞU AN HERŞEYDEN MEMNUN OLAN ARKADAŞALRIMIZIN DAHİ BİRLİKTE HAREKET EDEREK GELECEK 9 YILIN BİLE ŞİMDİDEN PLANINI YAPARAK ÇALIŞACAK REHABİLİTASYON MERKEZLERİ YARATILMASI İÇİN, PERSONELLERİMİZİN YARIN NE YAPACAĞIM KAYGISI TAŞIMADAN KONSANTRASYONUNU, PROJELERİNİ VE ÖĞRENCİLERİYLE İLGİLİ UZUN HEDEFLERİNİ YAPABİLECEĞİ DAHA GÜZEL YARINLAR İÇİN HEDEF 2023 DEMEK İÇİN ARTIK BU SESE BİR KERE VE SON KEZ OLSUN KULAK VERİN...

ACİL EYLEM PLATFORMU..................................BİRLİKTE HAREKET EDELİM KARARI ALDI
ÖZERKDER...........................................................BİRLİKTE HAREKET EDELİM KARARI ALDI
ÖZEL ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI DERNEĞİ.......***YA SİZ?****ŞİMDİ SIRA SİZDE*****
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Son Düzenleme: 03 Kas 2014 13:34 yazan sizgin.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, hancan

BULUŞUYORUZ. 04 Kas 2014 20:52 #16

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sonuç?????????????????????????????? Sıfıra sıfır elde var kaç acaba...Bin lerce sıfır...
Son Düzenleme: 04 Kas 2014 21:24 yazan tartanc.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.260 saniye
Sistem Kunena Forum