Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: SİZ TARTIŞA DURUN..

SİZ TARTIŞA DURUN.. 17 Ara 2014 08:42 #9

• kdrcalis
  • kdrcalis Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 162
  • Teşekkür Sayısı: 198
  • Başarı: 2
Videonun sonunda ki amcanın lafı bize mi geliyor???
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

SİZ TARTIŞA DURUN.. 17 Ara 2014 08:55 #10

• mart
  • mart Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 174
  • Teşekkür Sayısı: 78
  • Başarı: -2
Günaydın Türkiye günaydın millet.bir ülkenin siyasi otoritesi ve buna bağlı olan milli eğitim bakanı böyle bir uygulamayı 'engelli bireylere' reva görüyorsa diyecek tek şey kalıyor o da günaydın demek.Üstelik bakanlık utanmadan videosunun yayınlayabiliyorsa ne kadar gerici ne kadar art niyetli olduğunu da belli ediyor.Tamam bakanlık söylediklerinizin aynısını yaptıracağız bu bireylere.

SİZ TARTIŞA DURUN.. 17 Ara 2014 09:08 #11

• DUM
  • DUM Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 57
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
İronik bir şaka gibi; videoyu izleyin lütfen engelli bireylere uygulatacakları bir sistemden bahsediliyor ve bu resmen bu bireylerle dalga geçmektir. El düzgün olacak, parmak araları çıkıntılara değecekmiş... Bu videoyu öğrenci velileri izlemeli aslında, çocukları engelli olduğu ve ellerini bu videoda anlatıldığı gibi kullanamadıkları için oraya bilmem hangi psikolojiyle kendi ellerini okutmalılar...

SİZ TARTIŞA DURUN.. 17 Ara 2014 10:00 #12

• deniz76
  • deniz76 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 63
  • Teşekkür Sayısı: 18
  • Başarı: 0
ŞAKA GİBİ YA...AYRICA KİMSE PLOT İLLERLE DALGA GEÇMİYOR DURUMUN KENDİSİ YETERİNCE TRAJİKOMİK...BEN RAMA LİSTEMİN ÜÇTEBİRİNİ OKUTAMADIM..ORDA BİLE OLAY YARATTILAR AMA BEN BÖYLE BİR VİDEO İZLETMEYİ DÜSÜNEMEDİM KIZDIM ŞİMDİ KENDİME :)SANKİ BİZ NASIL OLDUĞUNU BİLMİYORUZ SANKİ BİZİM SORUNUMUZ BUNU NASIL YAPACAĞIMIZI BİLMEMEK...

SİZ TARTIŞA DURUN.. 17 Ara 2014 10:20 #13

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
Askerlik yapanlar bilir başına gelmiştir.askerin biri zehirlenir bütün tencere ve tavalar 30 yıl cza alır,asker havuzda boğulur havuz 20 yıl ceza alır :) diyorum ki acaba bu cezacı adamların torunları mı bunlar dersiniz...
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.312 saniye
Sistem Kunena Forum