Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: üçret ilanı giriş

üçret ilanı giriş 17 Şub 2015 23:04 #9

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Arkadaşlar,

Ücret ilan girişleriyle mebbis girişlerinin hiç bir ilgisi yoktur.

Ücretlerinizi 1 Ocaktan Mayıs ayına kadar girebilirsiniz. Ücretiniz yok mebbisin altında kaldı, yok üstünde kaldı diye uğraşmamak için, bu rakamların oldukça üstünde rakamları girin. Açıklama kısmına da bu ücretlerden indirim yapılabileceğini yazın.

ozeltercih arkadaşımın dediği gibi isterseniz bireysel ücretinizi 250TL girin. Bunun önemi yok. MEB'in size 250TL ödemesi zaten söz konusu değil. Sadece açıklama kısmında faturalarda bu ücretlerden indirim yapılabileceğini belirtin yeter.

Tabi 250TL biraz abartılı olmuş. :) :) Ama 80-90TL veya kendi istediğiniz bir tutarı girmenizde hiç bir sakınca yok.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, dely45

üçret ilanı giriş 17 Şub 2015 23:41 #10

• adaleturhan
  • adaleturhan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 63
  • Teşekkür Sayısı: 8
  • Başarı: -1
ben hiçbir rakam girmedim onayını evde verdiğim için taslağı da kontrol edemedim henüz hata mı yaptık

üçret ilanı giriş 17 Şub 2015 23:44 #11

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Hiç bir hata yapmadınız. Uygun bir ara ücretinizi girersiniz. Mebbis fatura rakamları için sizin girdiğiniz ücret rakamını zaten dikkate almıyor. Kendisi belirliyor.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: adaleturhan
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.301 saniye
Sistem Kunena Forum