Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: PERA

PERA 06 Nis 2018 01:56 #17

• titris
  • titris Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 34
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 0
ares94 yazan:
not: pera kişisel bir markadır bu konuda asılsız idaalar marka koruma kanunu çerçevesinde hukiki bir suçtur...

Sayın ares94;

Üzgünüm ama TPE sizi yalanlıyor.
02.04.2018 tarihinde tebliğ edilen yazının içeriği
"Başvurunuzun incelenmesi sonucunda reddedilmesine karar verilmiş olup bu karara ilişkin yazımız tarafınıza gönderilmiştir/gönderilecektir. KHK''nin 51. maddesi hükmünce ilgili red kararına, ilgili kararın tarafınıza tebliğ edildiği tarihten itibaren 2 aylık süre içerisinde itiraz etme hakkınız mevcuttur. 2 aylık süre içerisinde karara itiraz gelmemesi halinde başvurunuzun reddedilmesi kararı kesinlik kazanacak ve başvurunuz işlemden kaldırılacaktır."

Buda şunu gösteriyor henüz MARKA değilsiniz.

Bu bilgiler kamuya açık bilgiler olup şahsi düşüncelerimi yansıtmamaktadır.
Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!
Albert Einstein
Son Düzenleme: 06 Nis 2018 01:57 yazan titris.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

PERA 06 Nis 2018 08:32 #18

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Neler oluyor yahu?

PERA 06 Nis 2018 08:58 #19

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
Üzgünüm edindiğiniz bilgi yanlış değerli hocam... yayınladığınız yazı bize ait değil red edilen kişide biz değiliz , marka tescilli ve kullanılıyor ama konu buda değil ,. Konunun içeriğini Merak eden arar bilgi alır , başkanın konu ile ilgisi yok , buradan bile bilgi kirliliği olduğu çok açık , konunun ne dernekle nede Başka birşey ile uzaktan yakından ilgisi de Yok, bu konuda daha fazla polemiğe gerek yol hiç hoş değil gerçekten...0534 483 95 89 ara bilgi al , sonra ya hocam öyle duymadık diyeceksin , neden dedikodu yapmak yerine bilgi almayı tercih etmiyorsun güzel kardeşlerim....tatmin olmazsan amanna yaz Karala çamur at...Ama dostlukta düşmanlıkta mertçe olsun...

PERA 06 Nis 2018 10:38 #20

• titris
  • Junior Uye
ares94 yazan:
Üzgünüm edindiğiniz bilgi yanlış değerli hocam... yayınladığınız yazı bize ait değil red edilen kişide biz değiliz , marka tescilli ve kullanılıyor ama konu buda değil ,. Konunun içeriğini Merak eden arar bilgi alır , başkanın konu ile ilgisi yok , buradan bile bilgi kirliliği olduğu çok açık , konunun ne dernekle nede Başka birşey ile uzaktan yakından ilgisi de Yok, bu konuda daha fazla polemiğe gerek yol hiç hoş değil gerçekten...0534 483 95 89 ara bilgi al , sonra ya hocam öyle duymadık diyeceksin , neden dedikodu yapmak yerine bilgi almayı tercih etmiyorsun güzel kardeşlerim....tatmin olmazsan amanna yaz Karala çamur at...Ama dostlukta düşmanlıkta mertçe olsun...

Sayın Hocam;

Dediğim gibi benim şahsi bilgilerim değil. Pera'nın TPE kayıtlarındaki bilgileri.

1.Siz bir markadır dediğiniz tarih "08 Mar 2018 10:48" ancak TPE marka başvuru tarihi 16.03.2018'dir. 30.03.2018 tarihinde RED cevabı çıkmış 02.04.2018 tarihinde de başvuru yetkilisine tebliğ edilmiş.Yani siz daha MARKA olmamış bir ismin üzerinden bunları yazıyorsunuz. Sizce bunlar ne kadar etik.

2.O marka değiliz diyiyorsunuz isterseniz adres bilgisini vereyim bir bakın o mu değil mi?

3.MARKA olduğunuza göre MARKA TESCİL BELGESİni paylaşabilirsiniz.Resmi olmayan söylemlerle oyalanmayalım sayın hocam.

Bu arada şahsi fikrimide belirteyim. Önceki pera logosunu değiştirmenize sevindim zira siyasi bir partinin logosuna çok benziyordu.
Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!
Albert Einstein

PERA 06 Nis 2018 12:06 #21

• ares94
  • Altın Uye
Hocam ararsanız paylaşırız tabiki, markanın uzantısı var...burada paylaşmanın bir Anlamı var mı ? Üstelik tanışmış oluruz...

PERA 06 Nis 2018 15:40 #22

• titris
  • Junior Uye
Sayın Hocam;

Galiba Pera Yaşam ile karıştırıyorsunuz.Neyse hocam bilgilendirmeyi herkese açık yapmadığınıza göre çekinceleriniz var. Önemli değil sayın hocam sizin dediğiniz gibi olsun benim için bir sorun yok. Toplantılarda görüşmek üzere iyi çalışmalar herkese
Albert Einstein

PERA 06 Nis 2018 19:20 #23

• vartoegitim
  • vartoegitim Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 53
  • Teşekkür Sayısı: 6
  • Başarı: -2
Adını soyadını yazmaya tırsan birileri neye dayanarak, neyin bilgisini istiyorlar :)

Değerli Mehmet Tan abim bu başlıktan dolayı, umarım reklam parası talep etmez bizden
Özel Yeni Çağdaş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Engin GÜVEN

PERA 06 Nis 2018 21:18 #24

• ares94
  • Altın Uye
Gerçekten yazılanları hayret İle okuyorum , adımız adresimiz tel numaramız beli , Arayın hesap sorun hocam , dedikodu yapmayın rica ediyorum ,. Merkezlerin yarısı rehabilitasyon merkezi bile değil tamamen Özel Çalışan merkezler , 10 yıldır akademisyenler ile zaten çalışıyoruz abd den 5 yıl önce uzman getiriyorduk o zaman Dernrk te bile değildim , son 5. Yıldır çoğu kongreye sponsor olan bir kuruluşuz , ya allah için bir tane üye desin beni aradılar, hiç bir şekilde söz konusu değil , yahu hala sakladığınız bir şey mi var diyor çok garip hocam tel aç İstanbul’a gel karşılayalım ağırlayalım anlatalım kendin gör , bundan daha samimiyet olur mu ? gerçekten dedikodu dışında 1 tane gerçek bilgi koy ortaya o zaman eyvallah, hala kelimeyi cımbızlama....,değerli garip ve Fahrettin hocam çok saygı duyduğum kişilerdiniz keşke sayın Sizgin ve Tartanç gibi gerçeği benden duysaydınız ve destek vereceğinizden hiç şüphem Yok , hala açıklama yapıyor olmam Emeğe ve gerçeğe saygı duyulmasını beklediğim içindir i... iyi akşamlar
Sayfa oluşturma zamanı: 0.285 saniye
Sistem Kunena Forum