Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: Sayın Kılıç’tan Açıklamalar

Sayın Kılıç’tan Açıklamalar 05 Nis 2020 18:30 #49

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
MEFUTU yazan:
Mahsunkul yazan:
Haklısın hocam dedikleriniz doğru. Ben bu yazıyı arkadaş öğretmen avansı alıp kaçarsa felan dediği için yazdım.diyordu fazladan eleman alacam vs. Öyle düşünen biri hiç yarım personel bile almaz. Ki bu bir felakettir illa zarar edecek herkes. Ama verilen avansı 1 yıl yada daha uzun vadede isterlerse geri bence çokta rahat telafi edilebilir.

Benim patronumla bir sıkıntım yok. Hatta ona öyle bir program yapacamki hiç fazladan yakıt bile yakmayacak. Eminim sizlerinde çalışanları size karşı sorun çıkarmayacaktır. Hocam benim bir derdim yok. Şahsıma kimse hakkıma giremiyor. Ben buna müsade etmiyorum. Ama görüyorum çevrede bir sürü kendini kurnaz zanneden çaşılanını ezen var. Benim derdim bu insanlarla.
O arkadaş hayal görüyor personele avans nedir yahu , işten çıkarmadıkça maaş ödemekle mükellefiz iş kanunları açık öyle insiyatif minsiyatif hikaye , çalışanı rızası olmadan ücretsiz izine çıkartamazsın , tektaraflı ücretsiz izin haklı fesih imkanı verir çalışana kıdem tazminatını alır ayrılır.
Bu yanlış bilgiler çalışanlarımızla aramızdaki uçurumu büyütmekten başka bir işe yaramaz.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.391 saniye
Sistem Kunena Forum