Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
O.E.R Forum Sayfasına Hoşgeldiniz

Lütfen tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza forumumuzdan bahsediniz. Sizin desteklerinizle bu sayfalarda gençlerimizin geleceği ve sektörel sorunlarımız hakkında pek çok konuyu tartışacağız.

BAŞLIK: Konfederasyondan zam açıklamas

Konfederasyondan zam açıklamas 19 Tem 2022 16:12 #49

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
Gerçekten de tv yayınları aracılığıyla gündem oluşturuldu ve şuan ki sorunların hepsinin farkında hükümet kanadı … şimdi göreceğiz bizlere karşı niyeti .. eğer yüzde 40 dan aşağı bir oran gelirse niyet belli bizler için ama tabi asıl sorun Her yıl ücretlerin belirsizliği bu durun gerçekten ciddi bir sorun .. bu sorun çözülmedikçe bizler çaresizce böyle bekler dururuz ne olacak bu yıl da diye .. umarım hükümet kanadından iyimser adımlar gelir , yoks a ben bir kaç ay sonrasını göremiyorum ..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Konfederasyondan zam açıklamas 19 Tem 2022 16:27 #50

• ozndnc87
  • ozndnc87 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 14
  • Teşekkür Sayısı: 1
Kesinlikle katılıyorum. İyi bir oranla birlikte artık bu işin bir standata oturtulmasıda gerekiyor.

Konfederasyondan zam açıklamas 19 Tem 2022 16:50 #51

• serkan05
  • serkan05 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 169
  • Teşekkür Sayısı: 73
ARKADAŞLAR 300 BİN ÖZEL ÇOCUĞU AİLESİYLE.ÇALIŞANIYLA BİRLİKTE 1-1.5 MİLYON KİŞİYİ İLGİLENDİREN SİYASET ÜSTÜ,SOSYAL DEVLETİN EN TEMEL BİR KONUSUNDAN BAHSEDİYORUZ.BU ALANDAKİ SORUNLARIN BİRİKTİRİLMESİ BELİRSİZLİKLERİN ARTMASI ÜLKE OLARAK SOSYAL DEVLETTEN NE KADARDA UZAKLAŞTIĞIMIZIN DA MALESEF BİR GÖSTERGESİDİR.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.282 saniye
Sistem Kunena Forum