Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Uzmanlar
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Kurslar

Kurslar 23 Şub 2020 19:12 #9

• Obey
  • Obey Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 249
  • Teşekkür Sayısı: 75
  • Başarı: -14
loupcendre yazan:
Aynen öyle hocam Türk filmlerinde ki gibi bizim sektörde birseyler iyi gitme yoluna girse hemen .Filmlerdeki kötü karekter gibi birileri cıkıp sabote etmeye calısıyor

Geldi bir cahil daha, sarf etti boş sözlerini...

Sektörde iyi gitmeye başlayan şey nedir ? Bunu yazdığına göre cebine giren paradan başka bir şey ilgilendirmiyor seni. Çok para kazanıyorsan iyi, az kazanıyorsan kötü... Eğitim kimin umurunda zaten. Nitelik kimin umurunda? Sizlerden de sektördeki eğitim niteliğini geliştirmeniz bekleniyor ama 3-5 kişi dışında KAPASİTESİ buna yetebilen yok. Olanlar yaptıklarını, yapacaklarını belirtiyorlar zaten Hepsini geçtim, bu yazıyı yazan gibi kendine hayrı olmayan varlıkların ne sektöre faydası olur, ne eğitime, ne de çocuğa...

Siz hala yazmaya devam edin ''Bu sektördeki kurucuların %70'i eğitimci'' diye.
Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Kurslar 26 Şub 2020 16:08 #10

• m.umutbalc
  • m.umutbalc Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 45
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 0
sektör çalışanı mısınız acaba?Cemil.54 yazan:
Bence kurumlarda calisan şoför ve temizlik islerini yapan arkadaslara ve de ilkokul mezunu dahi olmayan kurum sahiplerine birer sertifika versinler, onlar derslere girerler. Bu sayede daha cok paralari da ceplerinde kalir...

Kurslar 01 Mar 2020 16:08 #11

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
İyiye giden bişey yok.

Yapılan zam ile kurumlar henüz açıklarını kapatmada..

Nisan ve sonrası için yatırım, iyileştirme ve geliştirmeye yönelmeleri beklenir..(iyi niyetli olanların)

30 günlük kursa gidenlere UZMAN sıfatını yapıştırmadan önce, Devletin Üniv. Bir bölümünü bu alana ayırması, eğitimcilerin en az 1 yıllık eğitim sonrası bu alana geçiş yapması kaliteyi artırır. Hiç olmazsa uzaktan eğitim be sonavlarla, Üniv birimlerine teslim edin, o bile fayda sağlar. Uzun vadeli planları saymıyorum.

Arkadaş yazmış, “şöföre de versinler” Bilen bilir, şöförden daha berbat “UZMAN” ları da gördü bu gözler..

30 günde fasulye bile zor filizlenir, özel eğitim uzmanı “OLDUM” demek..
Su akar yolunu bulur..
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.334 saniye
Sistem Kunena Forum