Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Soru Cevap Bölümü

BAŞLIK: KURBAN BAYRAMI

KURBAN BAYRAMI 23 Eyl 2014 15:10 #17

• huzun
  • huzun Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 222
  • Teşekkür Sayısı: 76
  • Başarı: -8
eeee:"Sizin gibi çocukları üzerinden geçinen, evinizde ne şiddet uyguladığınızı ancak "ASPB nın yakında çıkaracağı aile içi engelleyi şiddet araştırma düzenlemesi" ile ortaya çıkacak veli profillerimizde cabası."
paranoid ve şizoidlere yanıtımdır: engelli çocukların üzerinden geçinen aile, tüccar, devlet memuru vb. şahsiyetler çalışma alanımdır. izmirde özel eğt. öğretmeni ve rehber öğretmenlerin özel eğt.merkezlerinde çalışıyor gibi görünüp, kendi okullarındaki özel eğt. gereksinim duyan çocukları pazarlaması kirliliğine, il milli eğt. md. kamil aydoğan zamanında (sanırım 2005 yılıydı) son verdiren kişiyim, sonra benim çabam ve kamil aydoğan'ın etkisiyle tüm türkiye'de yasaklandı. ASPB referansı bayatladı, hafta sonu ayvalıkta onlarla bir çalıştayda birlikteydik. haberleri vereyim diyorum sonra boşver diyorum. herkes ettiğini bulsun ve sonucuna katlansın. ASPB bize soruyor. ama kendileri sizden daha yılgın...yine bir çok kişinin görev yeri değişmiş. herşey yap boz! neyse konuyu dağıtmayayım. engelinden, engelliden geçinen tüm şerefsizlerin tanrı belasını versin ve veriyor da (sanırım ilahi adalet denilen efsane bir tek bu alanda işliyor)
hüzüne yanıt yazarken ya da bok atarken önce aynaya bak ve bir de dsm 5 çıktı, hemen edin!
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

KURBAN BAYRAMI 23 Eyl 2014 15:54 #18

• egemenege
  • egemenege Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 482
  • Teşekkür Sayısı: 380
  • Başarı: 4
Baktığı her yerde "hırsız" gören tedavisi mümkün olmayan yeni bir paronayak türü keşfedilmiş. Tıp daha çare bulumamış bu parayonak türüne, akşam yatarken acaba eşim "hırsız" mı diye düşünüp cüzdanındaki parayı sayan bu yeni tür paranoyaklar için tıp alanında ki yeni gelişmeleri dört gözle bekliyoruz.

KURBAN BAYRAMI 23 Eyl 2014 16:19 #19

• kılıçbey
  • kılıçbey Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 114
  • Teşekkür Sayısı: 26
  • Başarı: -1
TÜRKİYEDE 1700 KÜSÜR KURUM VAR TAMAM İŞİNİ GERÇEKTEN DÜZGÜN YAPAN KURUMLAR VAR O KURUMLARA SAYGIM SONSUZ AMA BU İŞİN TİCARETİNİ YAPAN BİR SÜRÜ KURUM VAR KAĞIT ÜZERİNE İŞLESİNDE NE OLUYORSA OLSUN DİYENLER ÇOKTUR.BİZ EĞER İŞİMİZİ DÜZGÜN YAPSAYDIK GERÇEKTEN EĞİTİM ADINA GÜZEL ŞEYLER YAPSAYDIK DEVLET DÜNYANIN PARASINI HARCAYIP DAMAR OKUMA SİSTEMİNİ ÖNÜMÜZE KOYMAZDI.BU NE DEMEK OLUYOR YANİ DEVLET BİZ REHABİLİTASYON MERKEZLERİN NE DOLAPLAR ÇEVİRDİĞİNİ BİLİYOR DEMEKTİR.TEKRAR SÖYLÜYORUM İŞİNİ GERÇEKTEN EĞİTİM ADINA DÜZGÜN YAPAN BÜTÜN ARKADAŞLARA SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM ...
Son Düzenleme: 23 Eyl 2014 16:21 yazan kılıçbey.

KURBAN BAYRAMI 23 Eyl 2014 18:00 #20

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
Esas hafta sonu 1 ve ya 2 gün çalışmayan kurumların denetlenmesi lazım. Şu anki şartlarda hafta sonu çalışmadan bu iş mümkün değil.mutlaka bir usülsüzlük vardır. özel kurumları denetleyen müfettişlerin hafta sonu tatili yapması kadar saçma birşey olamaz zaten .buyursunlar gelsinler.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: seltan

KURBAN BAYRAMI 23 Eyl 2014 19:15 #21

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
sayın Cemkilinç size katılıyorum c.tesi pazar çalışmayan kurumlara bakmak lazım,bana c.tesi pazar bile yetmiyor.aklım hafsalam almıyor.neyse herkes sütüne göre...

KURBAN BAYRAMI 24 Eyl 2014 01:49 #22

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Neredeeen, nereye...

Bari konuyla ilgili bir resim koyayım. :)

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: etikgrup

KURBAN BAYRAMI 24 Eyl 2014 08:08 #23

• muharrem_21
  • muharrem_21 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 152
  • Teşekkür Sayısı: 18
biz cumartesi günleride çalışıyoruz ve hafta sonu olmasına rağmen birkaç ay önce müfettişler gelip denetledi
Sayfa oluşturma zamanı: 0.323 saniye
Sistem Kunena Forum