Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Soru Cevap Bölümü
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: yardımmm

yardımmm 09 Ara 2014 13:57 #1

• experr
  • experr Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 16
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: 0
ben 04/09/2013 tarihinde müdür olarak başladım fakat bir soruşturma neticesinde bazı hocaların defterleri ve bep planlarını istediler yeni olduğum için defterleri ve bepleri imzalamamışım su an savunma isteği geldi.
eylül ayında kurumdan hocaların çoğu istifa etmişti kurum bölündü karışıktı ortalık bepleri 4 ü itibariyle imzalamam gerekiyormuydu yoksa eski müdürmü imzalamalıydı o ayın beplerini?
birde sınıf derterlerinden bazısı imzasız kalmış buna nasıl bir savunma yazmalıyım ve cezası ne olur bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. şimdiden teşekkürler.
"Eğitimde feda edilecek birey yoktur."
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

yardımmm 09 Ara 2014 14:04 #2

• sefkat
  • sefkat Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: -1
Hocam senin iş karışık anladığım kadarıyla yapacağın en mantıklı iş müfettiş evraklara el koymadıysa hemen tüm ek4 leri imzalattır ve hocalarda defterleri doldurmalarını sağla bu işlemi müdürlüğün başladığı tarihten sonrası için yap öncesi diğer müdürü ilgilendirir ama müdürlük görevini alırken evraklarıda teslim almalıydın almadıysan eski evrakların yükümlülüğü de sendedir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: experr

yardımmm 09 Ara 2014 14:11 #3

• experr
  • Yeni Uye
hocam karışık dönemdi müdürde istifa etti noter aracılığıyla ve bir daha kuruma gelmedi doğal olarak devir teslim yapmadık. bu durumda eylül ayını benimmi imzalamam lazım yani hocam
şikayet üzerine müfettişler gelip aldılar belgeleri sadece eylül ayında benim sorunum var. defterler dolu hocaların fakat inceledim kısmını imzalamamışım diye sorun yarattılar.

yardımmm 09 Ara 2014 14:21 #4

• saraylar
  • saraylar Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • sırrını,AĞAÇLARA söyledi diye;rüzgarı suçlama.
  • Gönderiler: 37
  • Teşekkür Sayısı: 6
Sayın experr,hiç telaşlanmayın denetimciler zaten eksik bulurlar hep.arkadan yazı gelir,,eksik imzaların tamamlanması diye.soruşturmalık bir şey yok bunda.sadece biraz daha eksikliklerinizi kontrol edin .öğretmen arkadaşları uyarın.eksik evrak v.s.imza kalmasın.
sycl.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, experr

yardımmm 09 Ara 2014 14:27 #5

• experr
  • Yeni Uye
hocam benden savunma istiyor disiplin amiri su anda nasıl bi savunma yazmam gerekir onu anlamaya calışıyorum

yardımmm 09 Ara 2014 14:48 #6

• sefkat
  • Altın Uye
hocam savunma istemeleri doğal fakat savunma konusu nedir onu yaz yardımcı olmaya çalışalım .
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: experr

yardımmm 09 Ara 2014 15:41 #7

• experr
  • Yeni Uye
hocam meslek elemanlarının ders defterlerini kontrol edip imzalamadığı ve meslek elemanı aylık bireyselleştirilmiş eğitim çalışma ve rehabilitasyon planlarında imza eksiği olduğu.

bu yazıyor savunma isteminde hocam yani ek4 lerde imza eksiğim varmış ve öğretmen defterlerini inceledim diye imzalamamışım.

yardımmm 09 Ara 2014 16:29 #8

• sefkat
  • Altın Uye
Diyeceğin şey ben her ay sonu imzalanacağını bilmiyordum eksik olanları tamamlayım. şeklinde kendini karşı tarafa affettirecek ve eksiğini tamamlayacak şekilde savunma yaz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.277 saniye
Sistem Kunena Forum