Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Çocuk Gelişimi Uzmanı

BAŞLIK: ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU HK.

ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU HK. 20 Mar 2014 16:48 #1

• asozturk
  • asozturk Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 15
  • Teşekkür Sayısı: 6
  • Başarı: 0
ARKADAŞLAR İYİ ÇALIŞMALAR. BÜNYEMİZDE ÇALIŞTIRDIĞIMIZ ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU ÖĞRETMENLERİMİZİ ''MODÜLÜ UYGUN BİR ÖĞRENCİNİN AYLIK 8 SAAT EĞİTİMİNİN 2 SAATİ ZİHİNSEL ENGELLİLER ÖĞRETMENİNDE KALAN 6 SAATİ ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU ÖĞRETMENDE'' EĞİTİM VERMEMİZE SİSTEM İZİN VERİYOR YA . BU DURUMU VE BU ÇALIŞMA SİSTEMİNİ SAAT OLARAK AÇIKLAYAN KISIMI MEVZUATTA BULAMADIM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. İYİ ÇALIŞMALAR
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU HK. 20 Mar 2014 17:01 #2

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
İster inanın ister inanmayın.

Zeki Müren bizi görüyor.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mkirilmaz, EceMina, tatvanpozitif ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var

ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU HK. 21 Mar 2014 08:29 #3

• Suldaglar
  • Suldaglar Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 9
  • Teşekkür Sayısı: 1
ookgm.meb....9_3023.pdf

iyi günler dilerim :)

ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU HK. 21 Mar 2014 08:30 #4

• rehabilite
  • rehabilite Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 55
  • Teşekkür Sayısı: 7
  • Başarı: 1
:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU HK. 21 Mar 2014 12:52 #5

• asozturk
  • Yeni Uye
SAYIN SULDAGLAR ÖNCELİKLE BU İŞE YENİ BAŞLAMIŞ BİRİSİ OLARAK BUKADAR UKALANIN İÇİNDE İNSANLIK YAPIP CEVAP VERDİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
FORUMA KATILIP UKALALIK EDEN DİĞER ARKADAŞLARADA: BU FORUMLARIN BİLGİ EDİNMEK ,SEKTÖRE YENİ GİRMİŞ KİŞİLERE YARDIMCI OLUNMASI İÇİN OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK FORUMDA SORU PAYLAŞMIŞTIM. BİRİLERİ DALGA GEÇİP UKALALIK YAPSIN YADA EGO TATMİN ETSİN DİYE DEĞİL. CEVAP VERMEYEBİLİRSİNİZ FAKAT BU YENİ OLDUĞUMUZ İÇİN DALGAYA ALMANIZI GEREKTİRMEZ.
UKALA ÜYELERİN İNSANLIK İCABI GEREKLİ SAYGIYI GÖSTERMESİNİ BEKLERDİM.
İYİ ÇALIŞMALAR HERKESE...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: zerwan

ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU HK. 21 Mar 2014 15:06 #6

• tartanc
  • Platin Uye
Burada ukala diyerek yazacağın kadar oturda yaptığın işin temel genelgelerini,yönetmeliklerini oku.Büyük ihtimalle okuyup anlamamışsındır.Bir kez daha oku,bir kez daha oku.

Simitçi,kahveci,gazozcu... dahi bu işi yapsa önce araştırır.Okur anlamaya çalışır.kendi işinse sahip çık.

Ukala olanlar senin gibiler.Bu sektöre bir şekilde zarar verenler.Gel gel bu işte çok para var.Hadi açalım bir tane...

Önce yaptığn işin ne olduğunu bil.Sonra da terbiyesizlik yapma...
Son Düzenleme: 21 Mar 2014 15:07 yazan tartanc.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fzt_huss, asozturk

ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU HK. 21 Mar 2014 17:05 #7

• asozturk
  • Yeni Uye
SAYIN TARTANC TANIMADIĞINIZ BİLMEDİĞİNİZ BİRİSİNE VERDİĞİNİZ CEVAPTA BİLE UKALALIK VAR. ÖNCELİKLE SENLİ BENLİ DEĞİL OLMASI GEREKTİĞİ ŞEKİLDE SİZLİ BİZLİ KONUŞALIM EĞİTİMCİLİK YAPIYORSUNUZ AMA KONUŞMAYI ÖĞRENEMEMİŞSİNİZ. İKİNCİ KONUYA GELİNCE TEMEL GENELGE VE YÖNETMELİKLERİ İYİCE OKUDUM VE ANLADIM FAKAT BUNLARIN İÇERİSİNDE BULAMADIĞIMI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN BU FORUMDA SORDUM. TERBİYESİZLİĞİN ALASINI BİR EĞİTİMCİYE YAKIŞMAYAN USLUBUNUZLA SİZ YAPTINIZ. BU SEKTÖREDE SORU SORARAK ÖĞRENMEYE ÇALIŞARAK ZARAR VERMİYOR, SEKTÖRDE İYİ HİZMET VEREN BİR BİREY OLMAYA ÇALIŞIYORUM. İŞİME SAHİP ÇIKMAM KONUSUNDAKİ TAVSİYENİZE TEŞEKKÜRLER. AMA KEŞKE UKALA TAVRINIZI DEVAM ETTİRMEDEN YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞSAYDINIZ. YADA DALGANIZI SESSİZCE İÇİNİZDEN GEÇSEYDİNİZ DAHA AZ KIRICI OLURDUNUZ. UMARIM HAYATTA SADECE TARTANC OLARAK BU FORUMDA KARŞILAŞIRIZ. GERÇEK HAYATTA KARŞILAŞMAYIZ. ÇÜNKÜ CİDDİ SEVİYE VE KALİTE FARKIMIZ OLDUĞU CEVAP VE HİTABET TARZINIZDAN ANLAŞILIYOR. İYİ ÇALIŞMALAR.

ÇOCUK GELİŞİMİ MEZUNU HK. 21 Mar 2014 20:26 #8

• tartanc
  • Platin Uye
Bu çok saygın ve seviyeli kelimelerinizi daha önce de kullanmanız gerekirdi.

Saygınlık burada ve başka yerlerde süslü ve püslü kelimeler kullanarak oluşmaz.Bu sadece göz boyar.Aldatır.Kandırır. Bakınız, çok muhterem şahsiyet bunu en çok siyasetçiler yapar.Neden acaba? Saygınlık hayatın içinde kazanılır.Hayat mücadelesinde kazanılır.Verilen emekle kazanılır.Verilen mücadele ile kazanılır.İlkesel yaklaşımla kazanılır.Teoriyi pratiğe dökerek kazanılır.....

Kısacası, saygınlık kelimelerle kazanılmaz.

işini doğru yapmaya çalışıyorsan tebrikler.Sanırım biraz daha çalışman lazım. Çalışmak güzeldir.

Seviye ve kalite farkımız varmış.Bunu bir yazımla tespit etmen,ciddi psikolojik sorunlarının olabilme ihtimalini düşündürdü bana.Elbette yanılabilirim.Çocukluk döneminde yaşadığımız kimi sorunlar,bugünümüzü etkiliyebilir.Ne de olsa...

Kişi kendi gibi bilirmiş karşısındakini...

Sorun yok.Kimi karşısındakini küçülterek, yükseleceğini düşünür. Küçük küçüktür. Sözle büyümez sendromu diyoruz.Biz buna.:)
Son Düzenleme: 21 Mar 2014 22:33 yazan tartanc.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.238 saniye
Sistem Kunena Forum