Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: RAM PARA İSTİYOR

RAM PARA İSTİYOR 07 Nis 2014 11:29 #9

• turansevgi
  • turansevgi Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 9
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: 0
ilden ile farklı uygulama olan bu konuda. tamamen ram müdürlerinin keyfine göre ücretin değiştiği. bazı yerlerde alınmadığı bu durumla ilgili derneğin yetkili kişilerle görüşmesi gerekir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

RAM PARA İSTİYOR 07 Nis 2014 13:51 #10

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Aslında,herkes korkmadan yazsa,bu RAM larla ilgili neler çıkar?

Hepsi değil ama ciddi bir oranı yanlış işler yapmakta.Üstelik bilerek.

Ama bizler vurun abalıya olmuşuz. Yanımızda destek göreceğimiz bir oluşum yok.
MEB yetkilileri bizi denetlediği gibi onları denetlese!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ama ne olursa olsun,haksızlık karşısında susmak olmaz.Susan....

RAM PARA İSTİYOR 08 Nis 2014 12:31 #11

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Arkadaşlar belki bu paralar kutsal bir amaç için toplanıyordur havuzda. Siz Devletimizin büyüklerinden daha mı iyi bileceksiz? Neggadan kötü niyetlisiniz yav. :whistle:

RAM PARA İSTİYOR 08 Nis 2014 13:38 #12

• ahmetali
  • ahmetali Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 77
  • Teşekkür Sayısı: 35
  • Başarı: 2
Sayın Özel Tercih;
İşinizi yapın siyasi mesaj vermeyin, forum kurallarını bilmiyorsan git öğren.Biz bu sosyal ortamı İş ve Mesleğimiz için kullanıyoruz siyasi mesaj vermek için değil.Bu forumda tek bir siyasi görüşten insanlar yok her görüşten insanlar var saygılı olmayı bilcez.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: serhatkul

RAM PARA İSTİYOR 08 Nis 2014 15:47 #13

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sayın ahmet ve Serhatkul;

Kusura bakmayın belki ben anlamadım.Tercih in yazdıklarında ne gibi siyasi mesaj var? Tercih geyik yapıyor.Stres atıyor.Sen stres yapıyon :) Yapma yapma.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: serhatkul

RAM PARA İSTİYOR 09 Nis 2014 09:28 #14

• ahmetali
  • ahmetali Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 77
  • Teşekkür Sayısı: 35
  • Başarı: 2
Bırak arkadaşım ne anlamaması, seçim döneminde AK Parti hükümetine karşı yapılan enbüyük iftira ve yıpratma argümanına atıfta bulunarak yorum yazıp konuyu saptıracan sonrada çıkıp bunda siyasi bir amaç yok sadece stres atmak için yazdım. Yesinler senin stres atma yöntemini. Amacın neyse açık açık yaz. Burası siyasi mesaj verme yeri ise ona göre bizde bilelim burayı boşu boşuna takip etmeyelim. Burası her önüne gelenin stres atmak için siyasi mesajlar verme yeri değil.
Ben seni tanımam Siyasi görüşünü de bilmem tek ortak noktamız Aynı işle iştigal ediyor,aynı sıkıntıları paylaşıyor oluşumuz, bu ortak noktadan hareket etmek zorundayız ki burada bulunuşumuz anlamını yitirmesin.Burayı takip eden üyelerin her türlü görüşe mensup olabileceklerini akılda tutup kelimelerimizi özenle ,itina ile seçerek yazmak zorundayız.
Forumda açılan konuyla alakalı varsa bir bildiğin katkı sunacağın bir şeyler buyur paylaş bizde bilelim, burayı amacından saptırmaya, sulandırmaya kimsenin hakkı yok. Buranın bizler için (Kurum Sahipleri) ciddiyeti olsun istiyorsak ağzımızdan çıkanı kulağımız duyarak konuşacaz.

RAM PARA İSTİYOR 09 Nis 2014 09:43 #15

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
ahmetali yazan:
Bırak arkadaşım ne anlamaması, seçim döneminde AK Parti hükümetine karşı yapılan enbüyük iftira ve yıpratma argümanına atıfta bulunarak yorum yazıp konuyu saptıracan sonrada çıkıp bunda siyasi bir amaç yok sadece stres atmak için yazdım. Yesinler senin stres atma yöntemini. Amacın neyse açık açık yaz. Burası siyasi mesaj verme yeri ise ona göre bizde bilelim burayı boşu boşuna takip etmeyelim. Burası her önüne gelenin stres atmak için siyasi mesajlar verme yeri değil.
Ben seni tanımam Siyasi görüşünü de bilmem tek ortak noktamız Aynı işle iştigal ediyor,aynı sıkıntıları paylaşıyor oluşumuz, bu ortak noktadan hareket etmek zorundayız ki burada bulunuşumuz anlamını yitirmesin.Burayı takip eden üyelerin her türlü görüşe mensup olabileceklerini akılda tutup kelimelerimizi özenle ,itina ile seçerek yazmak zorundayız.
Forumda açılan konuyla alakalı varsa bir bildiğin katkı sunacağın bir şeyler buyur paylaş bizde bilelim, burayı amacından saptırmaya, sulandırmaya kimsenin hakkı yok. Buranın bizler için (Kurum Sahipleri) ciddiyeti olsun istiyorsak ağzımızdan çıkanı kulağımız duyarak konuşacaz.

Siz bu platformu nasıl kullanmamız gerektiğini söyleme yetkisini nereden buluyorsunuz güzel kardeşim. Usluba dikkat etmek kaydıyla her şey konuşulabilir. Hatta "iftira atıldı" demek de siyaset yapmaktır di mi?. Ama ben size "niye siyaset yapıyorsunuz" demeyeceğim. Yeter ki kardeşlık hukunu zedeleyecek "git öğren" uslubuna girmeyelim.

RAM PARA İSTİYOR 09 Nis 2014 10:00 #16

• uludag111
  • uludag111 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 166
  • Teşekkür Sayısı: 28
  • Başarı: 0
tartanc yazan:
Aslında,herkes korkmadan yazsa,bu RAM larla ilgili neler çıkar?

Hepsi değil ama ciddi bir oranı yanlış işler yapmakta.Üstelik bilerek.

Ama bizler vurun abalıya olmuşuz. Yanımızda destek göreceğimiz bir oluşum yok.
MEB yetkilileri bizi denetlediği gibi onları denetlese!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ama ne olursa olsun,haksızlık karşısında susmak olmaz.Susan....

susmayıp ne yapabilirsin arkadaş
sen onlara gebesin vermiyorum desen götürdüğün her öğrencinin grubu keser bir kaç öğrenciye rapor vermez istedikleri paranın kat ve kat fazlasını senden almış olur(yani seni zarara uğratmış olur)
dediğin gibi yetkililer bi denetlese onları değirmenin suyu nerden akıyor.
hadi onuda boşver siz bu çocukları teste alıyorsunuz ama SİZ yeterli seviyedemisiniz diye bir inceleme yapsalar ne güzel olurdu.
:)
Son Düzenleme: 09 Nis 2014 10:02 yazan uludag111. Sebep: a
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ahmetali
Sayfa oluşturma zamanı: 0.290 saniye
Sistem Kunena Forum