Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Çözüm Önerileri.

Çözüm Önerileri. 07 Haz 2014 11:29 #9

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
kurs2 yazan:
sayın serhat,96 saat yıl bazında suistimale neden olabilir ama 3 er aylık periyotlar dahilinde olabilir,ayrıca grup eğitimi de tabiki önemli bir husus ve en can alıcı husus ücretsiz öğrenciler bu sistem de halan dayatılması mantığa aykırı.fakat ortada bir gerçek var şuanki yönetmelik ve genelgelerle biz kurumlar,öğretmenler,personel öğrenci en az zarar görerek bu işe nasıl adapte oluruz beyin jimlastiği şart insanlara yol gösterici şart inanın şuan bile damardan haberi olmayan yönetmelikten haberi olmayan o kadar çok kurum varki...derhal birilerinin baş tutup bir yerden başlaması gerekiyor yoksa sokaklar çocuk kahveler öğretmen dolacak.

Kastettiğiniz manadaki suistimalleri yalnızca 1 yönetmelik maddesiyle çözersiniz. Mesela;
"KURUMLAR VELİ İLE İŞBİRLİİ İÇERİSİNDE BULUNARAK AYDA 14-16 (HER NEYSE), HAFTADA 6, GÜNDE 3 BİREYSEL SEANSI GEÇMEYECEK ŞEKİLDE, YILLIK BAZDA PLANLAMA YAPABİLİRLER"

Amaç üzüm yemek olsa tabi................
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: vefa_03

Çözüm Önerileri. 07 Haz 2014 11:39 #10

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
sayın tercih sizin hesaba göre 96 saatlik eğitim 4 ayda bitiyor hadi 8 ayda bitsin kalan süreçte ne olacak eğitimi tamamlayana ram yeniden rapormu yenileyecek yenilerse güzel yenilemesse kalan 5-6 ay boşlukta çocuk ne yapacak takdir edersinizki özel eğitimde devamlılık esastır.

Çözüm Önerileri. 07 Haz 2014 11:42 #11

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
acileylemplani.tr.gg/

BİR PLATFORM OLUŞTURDUK. LÜTFEN İNCELEYİN.
DEĞERLİ ÖZEL EĞİTİM EMEKÇİLERİ,

YAKIN BİR TARİHTE BAŞLAYAN VE HER GEÇEN GÜN DAHA DA KARIŞIKLAŞAN AVUÇ OKUMA SİSTEMİNDE GÜN GEÇMİYOR Kİ ANLAŞILMAZ TUHAF BİR UYGULAMA ÇIKSIN.
05/06/2014 TARİHİNDE BİR KAÇ GÜN ÖNCESİNDE YAYIMLANAN YÖNETMELİKLE ÇELİŞEN UYGULAMANIN HAYATA GEÇİRİLMEK İSTENMESİ BİZLERİ TUHAF İKİLEMLER İÇERİSİNDE KOYMAKTADIR. SANKİ YÖNETMELİĞİ BAŞKALARI UYGULAMALARI BAŞKALARI YAYIMLIYORMUŞÇASINA AKŞAMDAN SABAHA DEĞİŞEN FİKİRLER KALİTEMİZİ, MOTİVASYONUMUZU BOZMAKTAN BAŞKA BİR İŞE YARAMAMAKTADIR. DERNEKLERİMİZİN MEVCUT SİSTEMLE BAŞ EDEMEYECEK DERECEDE GÜÇSÜZ KALMALARININ BELKİ DE GERÇEK NEDENLERİ BİZLERİZ ANCAK BÖYLE BİR DURUM KARŞISINDA İZLENECEK YÖNTEMLER KONUSUNDA BİLGİLENDİRMEMESİ DE BİZLERİ BAĞIMSIZ HAREKETE GEÇİREN SEBEPLERDEN BİRİDİR

ÖNCELİKLE HERKES PİLOT ADIYLA İLK KURBAN EDİLEN İLLERİN YALNIZ OLMADIKLARINI BİLMELİDİR.
BURADA UYGULANMAK İSTENEN PİLOTLUK DEĞİL KADEMELİ GEÇİŞ SİSTEMİDİR. TOPYEKÜN YARATILACAK MAĞDURİYETİN TÜM TÜRKİYE'DEKİ YANKISININ GETİRECEĞİ SESİN BOYUTUNU AZALTMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL.

ÖNCELİKLE OLUŞTURULMASI PLANLANAN BAĞIMSIZ ÖRGÜTLENMEMİZE TÜM TÜRKİYE'DE NE KADAR DESTEK GELECEĞİNİ AŞAĞIDA VERECEĞİMİZ MAİL ADRSİNE ATACAĞINIZ ''KURUM ADI-İL-İLÇE-AD SOYAD-TEL-MAİL'' BİLGİLERİNİZLE GÖRMEK İSTERİZ.

GÜVENİLİR VE HIZLI BİR İLETİŞİM AĞI İÇİN BİLGİLERİNİZİN EKSİKSİZ VE DOĞRU OLMASI HUSUSUNDA GEREKLİ ÖZENİ GÖSTERECEĞİNİZDEN ENDİŞEMİZ YOKTUR.

LÜTFEN YUKARIDA BELİRTTİĞİMİZ BİLGİLERLE ÖNERİLERİNİZİ YOLLAYINIZ.
HEPİMİZİN TEK YÜREK OLDUĞU BİR EĞİTİM SİSTEMİNDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE ESEN KALIN.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Son Düzenleme: 07 Haz 2014 11:50 yazan sizgin.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: vefa_03

Çözüm Önerileri. 07 Haz 2014 11:48 #12

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
GÜVENİLİR VE HIZLI BİR İLETİŞİM AĞI İÇİN BİLGİLERİNİZİN EKSİKSİZ VE DOĞRU OLMASI HUSUSUNDA GEREKLİ ÖZENİ GÖSTERECEĞİNİZDEN ENDİŞEMİZ YOKUT. (son kısmını yeniden düzenlermisiniz YOKUT).Elinize yüreğinize sağlık.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sizgin

Çözüm Önerileri. 10 Haz 2014 10:08 #13

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
kurs2 yazan:
sayın tercih sizin hesaba göre 96 saatlik eğitim 4 ayda bitiyor hadi 8 ayda bitsin kalan süreçte ne olacak eğitimi tamamlayana ram yeniden rapormu yenileyecek yenilerse güzel yenilemesse kalan 5-6 ay boşlukta çocuk ne yapacak takdir edersinizki özel eğitimde devamlılık esastır.

Kusura bakmayın bir süredir foruma girememiştim. Daha ön ce de yazmıştım. Ben olsam ayda 10 seans planlarım bu serbestiyette.. 9,6 ayda seanslar biter. Arada 1,4 ay yaz tatili yaptırırım personelime. Boya badana tamirat işlerimi de hallederim. Geriye kalan 1 ayı da telafi ayı yaparım demiştim. Bütün Türkiye'ye hitap etmesi açısından rakamları yüksek tuttum. Siz ayda 8 seanstan 12 ayda bitiriverin yine, sorun yok. Böylelikle eğitime en çok değer veren kurum olarak daha fazla teveccüh görürsünüz. Ancak doğuda yolların kaç ay kapalı kaldığını da az çok biliyorsunuzdur değil mi?
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: celalmaya

Çözüm Önerileri. 10 Haz 2014 10:45 #14

• DUM
  • DUM Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 57
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
Ulaşılması gereken kişi ve mercii direk olarak Milli Eğitim Bakanı dır; sesimizi direk olarak Bakan a duyurmalıyız, bu aradaki tüm merciiler kesin çözüm için yeterli olmayacaktır diye düşünüyoruz...
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.334 saniye
Sistem Kunena Forum