Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: ATAMALAR

ATAMALAR 12 Eyl 2014 10:10 #17

• serhatkul
  • serhatkul Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 183
  • Teşekkür Sayısı: 41
  • Başarı: 2
sn esinti olmamasından iyi değilmidir. MEB daha ağır hantal kurum mu var. unutmayın rekabet yoksa kalite yoktur geçtim devlete alırım maaşı yatarım aşağıya mantığı yok.
bakın dershaneleri geçtim bir zamanlar halk ve zıraat bankalarına bakın yöneticiler değişti anlayış değişti özel sektör gibi oldu zımba gibi rekabete açık dünya çapında.
ilk okulu bitirip okuma yazma bilmeyen çocukalrı en iyi bu sektörün bilmesi lazım.
veya kurslar açılmadan benim diplomam var derse girmem bep yazmam vs diyip sadece imza atarım diyen personel yok.
unutmayın ki kıt kaynakları(devletten aldığımız belli) optimal kullanıp ayakta durmaya çalışıyoruz.
beni geçin var ise devlete atanıpta kurumunda kalan personel bizde bilelim hadi ben kötüyüm herkes mi kötü yoksa şartlarmı...

laf ile peynir gemisi yürümez icraat lazım. taşın altına elini sokmak lazım
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

ATAMALAR 12 Eyl 2014 10:13 #18

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
özel eğitim özel eğitimle yürür sertifika açılacığına türkçe matematik modulu girişlere izzn verilsın

ATAMALAR 12 Eyl 2014 10:15 #19

• serhatkul
  • serhatkul Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 183
  • Teşekkür Sayısı: 41
  • Başarı: 2
sn gönder bana başlatacağım ama yıl sonunda ben sizin kuruma şunu kattım diyeyecek. tavan ücreti alıyorsa beklentimde tavan olacak.
alan mezunu tutturmuşsunuz kaliteli iş ahlakı olan personel olsun yeter..
idda ediyorsan alan mezunu diye bizde 2-3 yıllık sertifikalı öğretmenlerimden fazla verecek bilgisi eğitimi yaklaşımı sosyal durumu. başındaki ünvana değil yaptığı işe bakacağım. istediğin kim varsa o ölçsün.

ATAMALAR 12 Eyl 2014 10:35 #20

• esinti
  • Platin Uye
iş ahlakı elbette olack o olmaz ise olmaz işin uzmanı farklı sayın hocam yetrki imkan verilsın bu çocuklar bizim çocuklarımız sertıfıka ile filan bu iş olmaz sadece türkçe matematık modulnde olur davranış değiştirmede olmaz otıstık bıreylerde olmaz pecs eğitimini kac kişi bilr işin uzmamnı bilir

ATAMALAR 12 Eyl 2014 10:36 #21

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Sayın esinti dernek o öneriyi de sundu yetkililere. Hatta "sertifika açılmasın sınıf öğretmenleri anlaştığı kurumda eğitim görsün, o eğitimin içeriğini de siz belirleyin hatta 1 aylık eğitimin sonunda -çok eskiden adaylık kaldırma işleminde olduğu gibi- sınavı bile ilçeler marifetiyle siz yapın" bile dendi. daha ne önerilsin. Nato kafa nato mermer derler bizim oralarda...

ATAMALAR 12 Eyl 2014 10:39 #22

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
19 Seneden beri bu alandayım.Çalıştığım yaklaşık 20 tane alan mezunu arkadaş oldu. İçlerinde sadece 1 tanesi çok iyi idi. Bu işi bilerek ve severek yapıyordu. Ötekiler ise hiç sormayın. Kimi sınıf ööretmeni arkadaşlar o alan mezunlarını cebinden çıkartır.

Alan mezunu olmak,iyi bir eğitimci olmanın ve iyi bir insan olmanın şartı değildir.Önce bunu bir anla sayın esinti. Psikolojik anlamda gel-gitlerinle bu formu meşgul etme.

Not.Sınıf öğretmeni arkadaşlar,(ek dersle birlikte) devlette alamayacağı maaşları alıyorlar.yani öyle bedavaya filan çalışmıyorlar.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: songulmavi, 007mac, gulen100 ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var

ATAMALAR 12 Eyl 2014 10:44 #23

• esinti
  • Platin Uye
benım bildiğim kırıkçı çıkıkçılar var ortepedi uzmanından ıyı yapıyorlar bu işi eğitim boş önemli olan hayt okulndan mezun olmak

ATAMALAR 12 Eyl 2014 11:41 #24

• SerdarEGER
  • SerdarEGER Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 95
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: -1
Mem de ücretli öğretmen kriterleri nedir sn Esinti kısaca anlatayım.Aranan branş özel eğitim alan mezunu.yoksa? Sertifikalı 160 saatlik.Yoksa 120 saatlik.Oda yoksa Çocuk gelişimci yada okul öncesi öğretmeni peki oda yoksa. Öğretmen! Peki branş? Önemli değil.
Beden eğitimi öğretmeninin özel alt sınıfa girdiğini gördüm. Buyur birazda bunlara itiraz et. Hadi biz olmadığından değil de para için almıyo olalım. Mem neden almıyor? Ama esas soru bu çifte standart niye?
Sayfa oluşturma zamanı: 0.374 saniye
Sistem Kunena Forum