Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: arkadaşlar önemli mebbis

arkadaşlar önemli mebbis 19 Eyl 2014 12:10 #9

• rehabilitasyon08
  • rehabilitasyon08 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 51
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: -2
DAHA DÜNE KADAR PSİKOLOĞA HAFTADA 10 SAAT REHBER ÖĞRETMENE DE HAFTADA 20 SAAT DERS YAZABİLİYORDUK BUGÜN İSE İKİSİNEDE DERS YAZAMIYORUZ UYARI ÇIKIYOR SÜREKLİ .. BUNUNLA İLGİLİ YAZI FİLANDA GELMEDİ BU NASIL İŞTİR. UYARIDA DİYOR Kİ DERS VERECEĞİN ÖĞRETMEN ÖNCEDEN BELİRLENMELİDİR. DİYOR NEYİ NEREYE BELİRLEYECEĞİZ ..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

arkadaşlar önemli mebbis 19 Eyl 2014 14:18 #10

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
uygulamanın amacı ya fazla eleman calıstır bat yada psıkologları mudur yapma hayalınden vazgecın :) psıkologları zorunlu personelden de çıkarmayacağız dıyr ıkı modül yazılıyordu pılot ıl oldugumzdan berı onuda yazamıyoruz dersede gıremıyor eeeee rehber ogretmenın zaten ımza yetkısı yok .... sayın bürokratlar napmaya calısıyosunuz ozel egıtım okullarını yasa cıkcak dıye oyaladınız bes yıl ondan sonra tum okullar kapatıldı subatta rehabılıtasyonlarıda kapatacaksanız sımdıden ıflas verelim günden güne bıtırmek yerıne ....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozeltercih

arkadaşlar önemli mebbis 19 Eyl 2014 17:46 #11

• ÖmerFC
  • ÖmerFC Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 157
  • Teşekkür Sayısı: 40
  • Başarı: 2
Sistem bu zamana kadar izin verdi yazan yazdı ama şimdi engel oldu. Ve ders yazan kurumlara da yazık oldu.

08/08/2014 Tarihli "Eğitim Verecek Personel" Yazısında bunun olacağı yazıyordu zaten. Ve son çıkan tereddüte düşülen hususlar kısmında da " Kurumda ikinci rehber/psikolog 20 saate kadar ders yazıp görevlendirilebilir " ibaresi tekrar edildi.

Ben 08.08.2014 tarihinden beridir rehber öğretmene ders yazmadım. Risk almadım yani. Sizler de almamalıydınız.

Yazan kurumlar bu tarih baz alınıp hangi güne kadar yazdılar ise geri ödeme yapabilirler faizi ile birlikte.

08.08.2014 > ookgm.meb....rsonel.pdf

04.09.2014 > ookgm.meb....onular.pdf
Son Düzenleme: 19 Eyl 2014 17:47 yazan ÖmerFC.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.331 saniye
Sistem Kunena Forum