Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Damar tanımada yeni ESASLAR.

Damar tanımada yeni ESASLAR. 28 Eyl 2014 14:04 #17

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
üç aydır kurbandık usuller kafaya göreymiş şimdi resmileştırılmiş...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Damar tanımada yeni ESASLAR. 28 Eyl 2014 15:21 #18

• hamdi76
  • hamdi76 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 47
  • Teşekkür Sayısı: 5
  • Başarı: 1
bakanlığın bu son diretmesi de gösteriyorki, bakanlık özel eğitim merkezlerini bitirmek istiyor. daha doğrusu meb müşteşarı yusuf tekin bunu istiyor. bakan zaten kukla olmuş, önüne müşteşar ne koysa okumadan da imzalıyor.

Damar tanımada yeni ESASLAR. 28 Eyl 2014 15:22 #19

• hamdi76
  • hamdi76 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 47
  • Teşekkür Sayısı: 5
  • Başarı: 1
17 il tabiri caizse resmen KURBAN oldu, müşteşarın fantazisine...

Damar tanımada yeni ESASLAR. 28 Eyl 2014 22:47 #20

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
arkadaşlar ben ılk yazılarımda sorunları sıstemdekı problemlerı ve temmuz ayında kesemedıgımız faturayı yüzde kırk zarar var akabınde müsteşarla yapığım görusmeyı bımere ettıgım sıkayetlerı velılerımı personelımı ve devamındakı aksaklıkları yazmıştım baştan yazayım mayısın sonunda damar okuma ertelendı dendı hazıranın basında bır yazı yayınlandı bır temmuzda başlıyoruz pılot ıller lıstesı devreye gırdı bunlardan bırı Kırıkkale uc hafta ıcınde telecomla gorustuk sozlesme yaptık başkent guvenlık once fıyat belırlemedık dedı bırıncı sorun ıkıncı sorun telecom hat çekmeden cıhazı bağlamıyoruz dedıler telecom 14 ıs gunu hkakkım var dedı temmuzun ılk haftası hattı cektı ama sınyal yok cıhaz ıkıncı hafta geldı takıldı vpn yıne ıslemedı telecom bıze ve ıldekı tum kurumlara bu sorunu yasattı bu sırada ozel egıtımden bılgı ıslemın basındakı beyfendı ve mudur ardımcısı geldı bırde egıtım uzamnı bı bayan toplantı yapıldı aksaklık anlatıldı 22 temmuzda raporlama yaptık gonderdık meb tekrar yazı gonderdı sistemden kaynaklı sorunlardan dolayı temmuz ağustos eylül ayında gırıs yapabıleceksınız dıye bunun ustune ağustosun ılk bes ıs gunu kurumların gırıs gunlerı olmasına rağmen sıstem ılk dört gun açılmadı sureklı meble gorusmemıze rağmen toplantı yapılıyor karar alınacak o bu derken besıncı ıs gunu saat 16 da sıstem açıldı gece 23 te bırden kapatıldı bu arada kım ne gırebıldıyse o kadar bu sorun tekrar bıldırıdı eylül basında onay sayfasını açtılar ama eksık kalan gırıslere musade edılmedı buyuzden tum kurumarda cıddı zarar oluştu ağustosta eylülde sıstem açılıp kapanmalar oldu seans basında okumadı seans sonu da ogrencıı okudu velıler hepten gergın personel herdersgırıs cıkısta el okuttu ogrencıler ıcın dıycek kelıme bulamıyorum kımı okununca el çırptı sevındı kımı korktu ağladı 15 dakıka ıcıınde cıhazın basındakı gorevlı arkadaşlarım sınır krızı gecırdı ders programı alt ust servıs programı alt ust oldu ağustos ve eylu ayında br cok velı rapor ıstedı sistem ayrı velıler ayrı kayba sebeb oldu okulun açılmasıyla bırlıkte kaynaştırma ogrencılerımızın aılelerı dörtten sonrakı derslere gelmek ıstemıyoruz dedı cumartesı pazara da hangı bırını sığdıracağız bılemıyoruz pazar gununu açmak zorundayız edıgımde personelın moralı dahabı bozuldu sozlesmem bıtınce ben gıderım dıyenler var benım Kırıkkale merkez ve tum ılelerınen ogrencım var 80 km oteden ogrencı taşıyorum taşımacılık ve benzınde bızım sorunumuz müsteşar bey kesın ve net konuştu gelıp gormesını cok ısterdık kurumda yerınde ınceleme yapmasını genclık spor bakanlığının müsteşarlığından mebe gecelı bır ıkı ay oldu gorevı hayırlı olsun ama bazen tabana ınıp ıncelemk bakmak lazım ...yazdıklarımın ınanın eksıgı vardır fazlası yoktur .. 17 ıl gerçekten uzgunuz ...sıtemkarız basından berı yalnız kaldık daha once okuldum yasa çıkmadı dıye okulumun ruhsatını ıptal ettım bu iş ıcın özel bır bına inşaa edildi bınayada yazık emegede yazık ögencıyede yazık velıye personelede sgk da işverenım vergı mukellefıyım 25 kısıyı ıstıhdam edıyorum ama bıraz sıyası olacaksa olsun başkalarına verılen fırsatları gördükçe bunuda kapat dıyorum kendıme uvey evlat muamelesı görüyoruz:(((
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, kurs2, barisltd ve bu kullanıcının diğerlerinden 7 teşekkürü var
Sayfa oluşturma zamanı: 0.417 saniye
Sistem Kunena Forum