Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Destek Zamanı

Destek Zamanı 18 Kas 2014 10:27 #57

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Sayın spirit_em, anlamamakta ısrar edilen şu;

Sistemin, "İyi kurumlar bile (buradaki "iyi", en iyiler ayakta kalacak safsatasının "iyi" si) % 9 dolandırıyormuş devleti şimdiye kadar" denilebilmek için kurgulandığı gerçeği.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: egemenege, spirit_em

Destek Zamanı 18 Kas 2014 10:40 #58

• gulen100
  • gulen100 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 151
  • Teşekkür Sayısı: 82
  • Başarı: -8
Hayırdır site yönetimi...!
Gülen Yüz; Sevginin Anahtarıdır...! (Hz. Ali)

Destek Zamanı 18 Kas 2014 10:58 #59

• spirit_em
  • spirit_em Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 101
  • Teşekkür Sayısı: 48
  • Başarı: 0
Sayın ozeltercih;
Görüşünüze katılıyorum. Şimdiye kadar verdiğimiz ve hiçbir ücret talep etmediğimiz ek dersler, ek gruplar, raporu kesildiği halde yavrumuza kıyamayıp eğitimini kesmediğimiz yüzlerce öğrenci. Bunlar gerçekler. Fakat terbiyenin bozulması beni rahatsız etti. Saygılarımla.
Özel Özay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozeltercih, gulen100

Destek Zamanı 18 Kas 2014 11:59 #60

• ciga78
  • ciga78 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 113
  • Teşekkür Sayısı: 188
  • Başarı: 5
Sayın Gülen100 burası forum tabi istediğiniz şekilde yazabilirsiniz benim size karışma gibi bir hakkım yok ister yalan söyleyin ister doğru...Sizin nasıl böyle bir hakkınız varsa benimde aynı şekilde yorum yapma hakkım olduğunu düşünüyorum...Ama nihayetinde burası eğlence platformu değil insanlar iş yapmaya çalışıyorlar...Buradan bakıpta bunu yapmak ne kadar doğru bilemiyorum ama belkide söylenilenlere istinaden kurumlarına yön veriyorlar...Sizden yola çıkarak ama sizin şahsınıza yönelik olmayan bir yazıydı bu...Kimliğini gizleyerek yazan kimseyi muhatap almıyorum söylediklerini de önemsemiyorum...Yani siz şu an kendi kimliğinizle kişiliğinizle yazmadığınıza göre adam olup olmamanızın da sorun olmaması gerek...Çünkü şuan hayali bir karaktersiniz :lol:

İnsanlar zaten mutsuz ve geleceklerinden kaygılı...Boşu boşuna burada yazılanlara sinirlenip telaşla birşeyler yazıyorlar...Dikkate almayın dedim siz de beni dikkate almayın :silly:
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ahmetali, barisltd

Destek Zamanı 18 Kas 2014 12:12 #61

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Burada hepimiz düşüncelerimizi,bilgilerimizi,sorunlarımızı veya anı paylaşabiliriz.

Fakat belli bir çerçeve dahilinde yapsak daha iyi olur. 8bazen ayarımızı bozuluyor ama yinede dikkat etmekte fayda var.)

Kimse :) kızmasın. O görevini yapıyor. Şayet sektörün içinde ise bu sektöre bir fayda sağlamak

istese yazar adını,gidip bakarız kurumuna sistemi öğreniriz.

:) görevi var. Yapıyor. Görmezden gelin. Ama gerekli saygıyı da gösterin şayet cevap yazacaksanız.

Siz sadece :) sanıyorsunuz. Yanılırsınız. Daha görevi olan çok. Çizgimizi koruyalım yeter.

Herkese sağlıklar dilerim.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ahmetali, spirit_em

Destek Zamanı 18 Kas 2014 12:35 #62

• gulen100
  • Tecrubeli Uye
Sayın ciga78; sana, senin mantığınla cevap vermek gerek diye düşündüm. Senin profiline bir göz atayım dedim; sen de ADAM değilmişsin, sen de hayal ürünüymüşsün. Şimdi sen beni burada herkez tanır ve yorumlarımın altında kurumumun facebook adresi var diyeceksin ...! Bizi de herkez tanımasa da tanıyan arkadaşlarımız var merak etme.
Bak güzel kardeşim, tabiki de burası eğlence forumu değil. Ama insanlar buraya bakıp işlerini yönlendiriyorlarsa da yazık. Bildiğim kadarı ile siz de Karabükte Temmuzdan beri bu sıkıntılı süreci yaşıyorsunuz, biz de yaşadık hala yaşıyoruz ve yaşamaya da devam edeceğiz. Ben de istiyorum ki insanlar forumda yazılan çizilenle iyi ce karamsarlığa kapılmasın, işini devam ettirsin. Beni en az 10 farklı ilden ve de kurumdan arayan arkadaşlar oldu (henüz sisteme geçmemiş), onlarada çok şeyler anlattım işleyişle alakalı. Sistemin o kadar da (anlatıldığı kadar) çok korkunç olmadığını.
Bazı büyük kurum sahiblerini biliyorum hala damar izi gelmemiş illerdeki kurumlara gözdağı vererek yok pahasına satın almaya çalışıyor ve zincir kurumlarına yeni halkalar eklemeye çalışıyor.
Ha yok bunlar olamaz diyorsan, sen de benim yazılarımı dikkate alma... ;)

Destek Zamanı 18 Kas 2014 12:41 #63

• gulen100
  • Tecrubeli Uye
Sayın tartanc, birgün sizinle görüşeceğiz, belki de o gün bugün olabilir...! Ama siz hala inanmayacaksınız biliyorum.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

Destek Zamanı 18 Kas 2014 13:06 #64

• NergisOzelEgitim
  • NergisOzelEgitim Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 87
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, 4558
Sayfa oluşturma zamanı: 0.209 saniye
Sistem Kunena Forum