Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: 2015 Ücretleri

2015 Ücretleri 22 Ara 2014 15:36 #33

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Peki benim anlayamadığım. M.Demircan bunu nasıl başarabildi? Bu kadar güçlü mü? Ya o zaman ki oluşumlar. Elleri armut mu topluyordu ? Bir kişi başardı. Bir sektör başaramadı.

Hep diyoruz ya. Bu işte bir yanlışlık var.

Şimdi bu yazımın üstüne de birileri sizi gidi rantçlar sizi der mi? Derler se şaşırmam :)
Son Düzenleme: 22 Ara 2014 15:37 yazan tartanc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

2015 Ücretleri 22 Ara 2014 17:17 #34

• anaeli
  • anaeli Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 187
  • Teşekkür Sayısı: 69
  • Başarı: -1
Ya o zaman ki oluşumlar. Elleri armut mu topluyordu ? Bir kişi başardı. Bir sektör başaramadı.Diyorsunuz'da
M.Demircan' a karşı o başaramayanlardan biri benim galiba sn tartanç

M.Demircan'a dernekleri tek çatı altında birleştirip DERNEK BAŞKANI OLSUN. diye teklifte bulunayım bari.

2015 Ücretleri 22 Ara 2014 17:21 #35

• tartanc
  • Platin Uye
Yazdığımın sizinle alakası yok sayın Anaeli.

Bir kişinin bu kadar gücü olduğu?????????????

Teklifiniz sektör için olumlu ise ben desteklerim.:)

2015 Ücretleri 22 Ara 2014 18:26 #36

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
tartanc yazan:
Peki benim anlayamadığım. M.Demircan bunu nasıl başarabildi? Bu kadar güçlü mü? Ya o zaman ki oluşumlar. Elleri armut mu topluyordu ? Bir kişi başardı. Bir sektör başaramadı.

Hep diyoruz ya. Bu işte bir yanlışlık var.

Şimdi bu yazımın üstüne de birileri sizi gidi rantçlar sizi der mi? Derler se şaşırmam :)

Sayın tartanc, herkesin aksini söylediği bir dönemde biri size "-Padişahım çok yaşa!" dese ona sarılmaz mısınız? Yaşanan bence buydu.

2015 Ücretleri 22 Ara 2014 18:51 #37

• mdemircan
  • mdemircan Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 341
  • Teşekkür Sayısı: 31
Bir kişinin güçlü olabileceğine hiç bir vakit inanmadım,inanmamda ama ben 3 yıl hiç birinizin hayal dahi edemeyeceği kadar emek verdim.Bir çok kişinin görev den alınmasına sebep oldum. Buradan herşeyi değilsede bir çok şeyi sizlerle paylaştım ,gelecek sıkıntıları yazdıkca felaket tellallığı ile suçlandım. Evet 2 lik zam tamamen benim eserim mahkeme de , hatta kararı ben günler öncesinden buradan açıklamıştım. sebeplerinide , gerekcemide defalarca yazdım ,hiç biriniz anlamadınız veya anlamak işinize gelmedi. 2010 da 5 bin sertifikayı da ben evet ben yaptırdım .Bunu 2 dernek ve yüksel çok iyi bilir neden bundan hiç bahsedemediler. TRT de haftalık 2 saatlik tv proğram ayarlamıştık sıkıntıları dile getirebileceğimiz , delikli lira ödemeden 2 dernek neden kabül etmedi, kötümü olurdu. Yönetmelik hazırlanırken bize teklif edilmişti burda yayınlanmıştık dernekler kabül etmelerine rağmen kıvırdılar neden hiç sorgulayabildinizmi? yazamadığım bir çok konu var yazsamda anlamazsınız zaten. sayın gülümse sektörün bu duruma gelmesinde katkım olmuştur inkar etmem , hiç sordunmu kendine neden yaptığımı....
Son Düzenleme: 22 Ara 2014 19:24 yazan mdemircan.

2015 Ücretleri 22 Ara 2014 19:21 #38

• mdemircan
  • Platin Uye
sizlerin umut bağladığı büyük derneğin başkanı teiaş toplantısı sonrası o soğukta otelin kapısında saatlerce dinlemiştim dün beni tanımayan kişinin o akşamki haline hala acıyorum. diğer umut bağladığınız faruk çıksın genel müdürün sekreterinin eteklerine neden gizlendiğini kendi anlatsın sizler yıllarca bu zavallılardan care beklediz. tartac ortaya çıktığında ben bile sizler adına sevinmiştim ama oda F.S. nin davulunu çaldığı gün bundanda birşey olmaz demiştim öylede oldu kısacası sizlerde yürek yok olmayan yürekle hiç birşey olmaz yavaş yavaş yok olur gidersiniz.

2015 Ücretleri 22 Ara 2014 19:34 #39

• mdemircan
  • Platin Uye
"Sayın tartanc, herkesin aksini söylediği bir dönemde biri size "-Padişahım çok yaşa!" dese ona sarılmaz mısınız? Yaşanan bence buydu." yanlış anlamadıysam bu söz bana beni tanıyanlar bilir . Birisine padişahım demektense ölmek tercihim olur. o lafı ancak seni temsil edenlerin diyebilecekleridir. Benden bu kadar
Son Düzenleme: 22 Ara 2014 19:35 yazan mdemircan.

2015 Ücretleri 22 Ara 2014 20:30 #40

• tartanc
  • Platin Uye
Sayın M.Demircan;

Bir düzeltme yapmak zorundayım.

Ne FS nin ne başkasının davulunu çalmadım. Herkesin davulu kendine. :) Benim kişiliğime çok ters.

Doğru bildiğim yolda gerekirse tek başıma yürürüm.

Yanlış yapabilirim. Fark ettiysem de hatalarımı gidermeye çalışırım.

Sektör adına bir şeyler yapalım dedik. O süreçte hemşerilerinizin önerisine bende uydum. Erteledik. Bugün için söyleyebiliriz ki, karar yanlışmış. Bugün aynı enerjiyi yaratamadık. Fakat o gün veya sonrasında olabilecek her türlü olumsuzluğun faturası bizlere kesilecekti.

Kimi oluşumlardan artık benim hiç umudum yok. O yüzden yeni oluşum gerekiyor diye düşünüyorum. Tabi bu benim düşüncem. Yanlış olabilir.

Almış olduğu bir kararı,hiç bir açıklama yapmadan gerçekleştirmeyen bir yapıda yer almak kendime olan saygımı zedeler. O yüzden özerkder den istifaya edeceğim.

Sizi tanımam etmem. Kendimce doğruları savunuyorum. Eğitim adına ticaret yapıyorum. Önce çocuklar diyorum. Hepsi bundan ibaret.

herkese sağlıklar dilerim.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.296 saniye
Sistem Kunena Forum