Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: 0-6 yaş

0-6 yaş 25 Ara 2014 13:39 #1

• sertac
  • sertac Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 35
  • Teşekkür Sayısı: 7
  • Başarı: -1
pilot illerde 0-6 yaş engellilerin eğitimini merak ediyorum.aileler cocuklarıyla birlikte eğitime gelebiliyorlar mı.bu cocuklar düzenli olarak eğitimlerini alabiliyorlar mı.bulunduğum ilde cocuklarıyla gelebilecek veli oranı yüzde 5 i geçmez.acaba bu konuda pilot illerde durum nasıl???
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

0-6 yaş 25 Ara 2014 18:45 #2

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
0-6 yaş çocuk kendi başına nasıl gelecek?

Hadi 5-6 yaşındakini anlarım da, 2-3 yaşındaki bebeklerin zaten ebeveyni ile gelmesi lazım. Küçük çocuklarda zaten çocuğun kendisinden çok anne babasının eğitimi önemlidir.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

0-6 yaş 25 Ara 2014 19:06 #3

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
bız de aılelerıyle geliyorlar fakat bır başka sorun yaşadığım velımız var uc cocugumuz var kardeş sıstemde anne okutuyor fakat bırısı ıcın aılenın dıger bırıncı dereceden olanları iş yada mesafeden dolayı dıger ıkı akrdes ıcın elını okutmuyor kadın kucuk oldukları ıcın evdede bırakamıyor dıger ıkısını ucude geliyor bır tanesı bıreysel derse ırıyor dıger ıkı çocuğa etkınlık grubuna yada çocuk oyun odasına alıyoruz ram tutanak tutun mebe bıldırın dedı fakat yonetmelık bellı tutanakda tutsak ıkı ogrencı fatura edılemıyor ama bısekılde egıtıme katılıyorlar

0-6 yaş 26 Ara 2014 09:10 #4

• sertac
  • sertac Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 35
  • Teşekkür Sayısı: 7
zaten özellikle kastettiğim 5-6 yaş grubu bu cocukların coğunluğu yalnız geliyorlar.fakat kimlik doğrulama sisteminde ebeveyn zorunluluğu var.hangi annen baba evdeki cocukları bırakıp ya da çalıştığı işyerini bırakıp cocuğuyla derse gelebilecek.

0-6 yaş 26 Ara 2014 11:13 #5

• spirit_em
  • spirit_em Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 101
  • Teşekkür Sayısı: 48
Çocuk hasta olmasa da zaman zaman annenin hastalandığı, misafiri geldiği vs. oluyor. Çocuk derse alınıyor fakat nafile.
Özel Özay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

0-6 yaş 26 Ara 2014 15:34 #6

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
arkadaşlar yapmayın 6 yastan küçük çocukları damar okuma olmasada almayın, ben almıyorum o kadar değil, çalışıyorsa illaki biri gelecek beraber 4-5 yaşında çocuğun ebeveyni olmadan gelmesi zaten doğru değil...

0-6 yaş 26 Ara 2014 22:37 #7

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
sn aares uc yıldır kurmumuzda bu kucuk çocuklar damar tanıma geldı bız egıtım vermıyoruz sıze demek de kolay degıl aıleyı bır ılcenın koyunden alıyorum sehıre getırıyorum meb bır düzenleme yapsa bu tarz sorunlarda ortadan kalkacaktır her 6 yas altı ogrencıyı almaşsak olurmu ne kadar erken egıtıme alınırlarsa okadar ıyı degılmı ben kucuk çocuklarla calısmayı daha cok sevıyorum kendı adıma bellı bır yas ustu egıtıme gec kalınmış ogrencılerdense...

0-6 yaş 30 Ara 2014 16:17 #8

• mdalyan
  • mdalyan Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 37
  • Teşekkür Sayısı: 18
72 AYIN ALTINDA OLAN ÇOCUKLARIN VELİLERİ GELMİYOR. VELİYE GELEMEZSEN ÇOCUĞUN EĞİTİM ALAMAZ DEYİNCE DE SEN BİLİRSİN KARDEŞİM ALMAZSA ALMASIN DEYİP ÇIKIYOR. TABİ EĞİTİME DEVAM YANİ EĞİTİM VAR ÜCRETİ YOK.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.287 saniye
Sistem Kunena Forum