Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Neyi Bekliyoruz ?

Neyi Bekliyoruz ? 17 Oca 2015 09:32 #1

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sayın Arkadalar, Sayın Misafirler,Sayın Görevliler;

Bu forum sayfasında değişik zamanlarda çeşitli kez şikayetlerimizi, sitemlerimizi yazdık,durduk.

Organizasyonlardan şikayetlerimizi yazdık. Sistemden yana yaşadığımız sorunlarımızı paylaştık.

Söylenmekten yorulmadık mı? Hep başkalarının birşeyler yapmasını umut etmekten bıkmadık mı?

Sorunlarımızın çözüleceğini sanmaktan yorulmadık mı?

Onurumuza yapılanlardan, emeğimize,ekmeğimize el uzatanlardan, bizleri hırsız niteleyenlerden bıkmadık mı?

Arkadaşlar;

Artık hiç kimseden bir şey beklemeden harekete geçmeliyiz. Geçen sefer bizler bir bakıma iyi niyetimizin kurbanı olduk. Bilen biliyor.

Şimdi hareket zamanı, yola koyulma zamanı.

Onurunu korumak isteyenlere,işine ,ekmeğine sahip çıkanlaradır sözüm, bu işi dürüst yapmak isteyenleredir sözüm. Üçkağıtçılara,korkanlara değildir.

Önce ilçe düzeyinde, sonra il düzeyinde toplanalım.Sonrasında Ankara da buluşalım.

Kimseden bir şey beklemeden,onurumuz için,işimiz ve ekmeğimiz için.

Sanılmasın ki tek sorunumuz damar tanıma. Bu yönetmelikle bu sistem olmaz.

Sesimize ses olmaya çağrıdır bu.

Haydi arkadaşlar belki ilk defa harekete geçelim.
Son Düzenleme: 17 Oca 2015 09:33 yazan tartanc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Kalemdar, pinaru, mkirilmaz ve bu kullanıcının diğerlerinden 3 teşekkürü var

Neyi Bekliyoruz ? 17 Oca 2015 09:52 #2

• songulmavi
  • songulmavi Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 94
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: 0
17.01.2015 - 00:13 | Son Güncelleme: 17.01.2015-0:13

Milliyet.com.tr »
Ekonomi »
Haber

Öğretmenlere müjdeli haber!

AK Parti'nin Meclis'e sunduğu kanun teklifiyle öğretmenlerin ek ders ücretleri iki katına çıkarılıyor.

7Sitene Ekle

AK Parti Ankara Milletvekili Cevdet Erdöl'ün imzasıyla TBMM Başkanlığı'na sunulan Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde değişiklik yapan teklif, Devlet Memurları Kanunu'nda değişiklik öngörüyor.

Buna göre, ek ders ücretleri, özel eğitime muhtaç öğrencilerin eğitim ve öğretim gördüğü kurumlarda görevli öğretmen ve yöneticiler ile bu öğrencilere yönelik olarak açılan özel sınıf öğretmenlerine ve cezaevlerinde görevli öğretmenlere yüzde 25, Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi kapsamında görev alan yönetici ve öğretmenlere yüzde 100 fazlasıyla ödenecek.

Türk Hava Kurumu, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü, Türkiye Yardım Sevenler Derneği ve resmi darülaceze kurumları ile Darüşafaka Cemiyeti ve Yeşilay Derneği'ne ait iktisadi işletmelerin, Gelir Vergisi Kanunu ve Kurumlar Vergisi Kanunu kapsamına giren gelirleri üzerinden vergi kesintisi yapılacak.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

Neyi Bekliyoruz ? 17 Oca 2015 10:07 #3

• Kalemdar
  • Kalemdar Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 231
  • Teşekkür Sayısı: 92
  • Başarı: -6
Kayseri 19 kurumla kurs2 nin önderliğinde ankaraya gelmeye hazır!

Neyi Bekliyoruz ? 17 Oca 2015 10:10 #4

• songulmavi
  • songulmavi Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 94
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: 0
Ben de kendi kurumum adına hazırım.

Neyi Bekliyoruz ? 17 Oca 2015 10:31 #5

• anaeli
  • anaeli Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 187
  • Teşekkür Sayısı: 69
  • Başarı: -1
SAYIN TARTANÇ

Vizyoner bir bakış açısıyla yol haritasını açıklarsanız katılımcılar daha çok artar sanırım.

Neyi Bekliyoruz ? 17 Oca 2015 12:11 #6

• karinca02
  • karinca02 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 59
  • Teşekkür Sayısı: 11
  • Başarı: 1
Geç kalındı... 17 il can çekişiyor ve iki ay sonra bu sayı 59 olacak. Geri dönüş yok. Toplanma, karar alma, yol haritası ve daha neler neler... Bu saatten sonra yapılacak her türlü faaliyete karşıyım. Damar tanıma gelsin; sonra da evli evine köylü köyüne. Ne demiş atasözü " ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin. Bu saate kadar yapılmayan, bu saatten sonra anlamsız olur. Oturun seans kontrolünüzü yapın. 0-6 yaş çocuklarınızın vekillerini bilgilendirin. Öğretmenlerinize durumu tam olarak açıklayıp, en az hata ile ayı sonlandırın. Kurumlarımızı itibarsız hale getirenler utansın ve cezalarını çeksinler. İlgililerin tamamı bilgisizlerden oluşursa damar tanıma tabi ki gelir. Bu iş para işi değil ve bu kurumlarda birer ticarethane değil. Devlet sana para veriyorsa karşılığını da ister. Emeğinden şüphesi olmayanlar devam eder, dürüst olmayanlar cezalarını çeker.
Son Düzenleme: 17 Oca 2015 12:13 yazan karinca02. Sebep: yazım hatası
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fahrettin75

Neyi Bekliyoruz ? 17 Oca 2015 12:11 #7

• anestezi
  • anestezi Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON
  • Gönderiler: 198
  • Teşekkür Sayısı: 81
Zaman Kısa ve alınacak kararların bir an önce alınmasından yanayım, bu sorun ortak sorun herkesin katılımı olabilir yeter ki niyetiniz ve çıktığınız yoldan sapmayın. Şimdiden Yolumuz açık olsun...
ÖZEL DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

Neyi Bekliyoruz ? 17 Oca 2015 12:34 #8

• anestezi
  • anestezi Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON
  • Gönderiler: 198
  • Teşekkür Sayısı: 81
Velileri -Öğretmenleri- zaten kurumlar olarak biz bilgilendiriyoruz, dışardan politik olarak kurumlar zan altına bırakılıyor ve bırakılacakta. 'Eğitim de feda edilecek fert yoktur'' sözü hemen hemen bütün devlet okullarında yazılıdır görünen yerlerde. İnsan Allah tan korkar arkadaşlar sistemin gelmesi inanın bizler için problem teşkil etmiyor ben her zaman savunurum da evet kontrol yapılmalı...Ama unutulan ve eksik yönleri ile başlatılan bir uygulamada hiç kimse zan altında bırakılmamalı. Sistemi getiriyorsan bunu kurumlarla istişare ederek yapmalıydınız herkesin farklı iklimleri faklı yol koşulları ve farklı kültürleri var Kimi kızının yaşının büyüklüğünden kimi eşinin geliş gidişinden dert yanarken bu sistemi nasıl oturtabiliriz ki.E okul la mebbis ortak sistem Okul saatleri sıkıntı servis imkanı -ücreti yok vs vs. SİSTEM GELSİN TAKİP EDİLSİN, lakin bu sitemi doğru olarak kullanmayı ve kullandırılmayı bizlere de Engelli ailelerinde sunulacak imkanlarla yapılmalı. 'Aha cihaz budur'' deyip kim batacak kim kalacak işine çevrilmesi İnsan haklarına kişi haklarına İş veren haklarına ve en önemlisi engelli haklarına aykırıdır.
ÖZEL DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ
Sayfa oluşturma zamanı: 0.241 saniye
Sistem Kunena Forum