Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Kimlik Doğrulama veUygulanması

Kimlik Doğrulama veUygulanması 22 Oca 2015 13:05 #9

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
Ülkenin yarısına uygulanmış, diğer yarısına uygulanmayacağını düşündüren vurdumduymazlık, sonucunu hak eden bir yapıdır bence. Hangi zihniyet biz Türkiye'nin seçilmiş ve özerk tarafındayız, diğer yarısına uygulandı ama bize gelmeyecek diyebilir?

Bekleyip zarar görmek neden? Ya da beklerken olmasın, yanlıştır bu diye bağırıp çağırmak?

Bir kez daha görülüyor ki; kurumsal yapılar artık ya ticari unsurlardan arınmış tamamen eğitim düşünen bir yapıya bürünmüş ki bunu sonucu zarar kaçınılmaz olacağından kapanacaklardır. Ya da birilerinin öne çıkıp son güne kadar sistemin iptali için çıkıp bir şeyler yapacağını umut eden hayalperestlere dönüşmüş, ki onlar için de sonuç aynı.

Hem eğitim hem de ticari unsurlarda kendini geliştirmiş kafası çalışan, yıllarca bu işe gönül ve emek vermiş, kazancının çoğunu yine sektöre yatırım yapmış arkadaşlar için bir an önce sistemin incelenip sanal uygulamada eksikliklerin rapor edilip yönetmeliğin düzenlenmesi fikrindeyim.
Su akar yolunu bulur..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Kimlik Doğrulama veUygulanması 22 Oca 2015 13:24 #10

• ozeltercih
  • ozeltercih Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 674
  • Teşekkür Sayısı: 371
  • Başarı: 4
Sevgili arkadaşım bütün isyan, sunulan raporların dikkate alınmaması üzerine zaten. Dikkate alınmamaya devam etmesi halinde -ister eğitim gönüllüsü olsun ister kamyoncu- senin de belirttiğin gibi herkesi bekleyen son aynı.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.399 saniye
Sistem Kunena Forum