Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Belirsizlik !

Belirsizlik ! 21 Mar 2015 22:23 #17

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
Yapacak hiçbir şey yok 17 pilot il kaderine küsecek,biz 1 nisan mağduru olarak yaptığımız masrafları sineye çekip iptalden sonra hiç işimiz yokmuş gibi hukuki yollara nasıl başvuracağımızı burada en az 10 başlık altında tartışacağız.

Ardından 1 mayıs mağdurları çıkacak,onlar yazacak çizecek.Şöyle olursa böyle olur,bu nedir ne değildir.Onlarda kontrpiye de kalacak,en sonunda cihazı alacaklar.Tedarikçi firmanın elindeki cihazlar bitince açıklama gelecek.aynı hastanelerdeki gibi cihazlar tavan arasındaki yerlerini alacaklar.

Neden yazdım bunları;

Tabikii Nostradamus değilim.Ama art niyet kokuları geliyor burnuma.İki satır erteleme yazısı bu kadar zor olmasa gerek.

Tabiki bunlar hiç istemediğimiz şeyler.umarım böyle olmaz.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: egemenege, türkiyem

Belirsizlik ! 21 Mar 2015 22:31 #18

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
Egelim17 yazdıklarında Haklısın , süreç böyle işleyecek hastahanede ki durumu göre göre Önümüze aynı şeyi getirdiler .. Valla bu hafta da açıklama gelmezse MEB den art niyet ararım bende artık .. Ki bence geç bile kalındı :(
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: egemenege, Egelim17

Belirsizlik ! 22 Mar 2015 12:31 #19

• anestezi
  • anestezi Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON
  • Gönderiler: 198
  • Teşekkür Sayısı: 81
  • Başarı: 1
Belirsizlik ! Herkesi yormuş vallahi.Kimsenin yorum yazcak takati bile kalmamış Allah yardım etsin ne diyeyim-ki Yarın ola hayır ola inşallah.
ÖZEL DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: egemenege

Belirsizlik ! 22 Mar 2015 12:47 #20

• serkan05
  • serkan05 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 169
  • Teşekkür Sayısı: 73
Mevcut Genel Md çalıaşanları abilerimiz her toplantı başlarında bizlere üvey evlat olmadığımızı diğer resmi okullardan bir farkımızın olmadığını en azından kendilerinin böyle düşündüklerini söylüyorlar. Şimdi bu söylemin test zamanıdır.Bu Yürütmeyi durdurma resmi okullar için olsa böyle belirsizlik oluşur muydu? yoksa yetkiler sonuna kadar kurumların lehinemi kullanılırdı?Sektör olarak bizde bu yapılanları yada yapılacakları not edelim ki bu söylemlere karşı cevabımız bulunsun.

Belirsizlik ! 22 Mar 2015 13:17 #21

• anestezi
  • anestezi Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON
  • Gönderiler: 198
  • Teşekkür Sayısı: 81
  • Başarı: 1
serkan05 yazan:
Bu Yürütmeyi durdurma resmi okullar için olsa böyle belirsizlik oluşur muydu? yoksa yetkiler sonuna kadar kurumların lehinemi kullanılırdı?Sektör olarak bizde bu yapılanları yada yapılacakları not edelim ki bu söylemlere karşı cevabımız bulunsun.
Hocam bizim cevap hakkımız olsa ne olur ki yine bizi susturmasını bilirler. İstediğimiz kadar not alalım! Yarın Bakanlar Kurulu Toplantısı var bana öyle geliyor ki yarın içinde bir duyuru falan olmayacak. Ayın son haftası cuma gününe kadar yazı çıktı çıkmadı hastaneler de olduğu gibi kaderimize boyun eğdirecekler.
ÖZEL DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

Belirsizlik ! 23 Mar 2015 11:10 #22

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
istanbul il milli eğt. md. okul müdürleriyle yaptığı toplantıda domuz gribi salgını nedeniyle bu yıl okulların erken tatile girebileceğini söylemiş buna özel okullar ve kurumlar da dahilmiş.

Belirsizlik ! 23 Mar 2015 12:43 #23

• kurum
  • kurum Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 18
  • Teşekkür Sayısı: 2
hocam ne zaman toplantı yapılmış rehabılıtasyonlarla toplantı yaptılar bu konu hiç gündeme bıle gelmedi

Belirsizlik ! 23 Mar 2015 14:12 #24

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
tüm yurtta bürokratları herhangi bir gündemle topluyorlar amaç seçim sandıkları. o toplantıda istanbul il m.eğt.md.nün böyle bir konuşması olmuş.elçiye zeval olmaz. özel eğtim merkezleriyle seçim toplantısı yapmazlar zaten
Sayfa oluşturma zamanı: 0.262 saniye
Sistem Kunena Forum