Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Şöför Eğitimi

Şöför Eğitimi 07 May 2015 18:10 #1

• spirit_em
  • spirit_em Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 101
  • Teşekkür Sayısı: 48
  • Başarı: 0
Okul servis araçları şöförleri eğitimi düzenleneceğine dair bir yazı almıştım. Yazıda eğitimin 11-12-13 Mayıs tarihlerinde 3 gün saat 10.30da 2 saat ve saat 14.30'da 2 saat olmak üzere 4'er saat eğitim verileceği yazıyordu. Bu yazıya istinaden bizim eğitimimizin seanslık olduğunu, servislerimizin sürekli olarak çalıştığını belirtilen tarihlerdeki kursa katılırlarsa o saatlerde eğitim-öğretim yapamayacağımızı ve mağdur olacağımızı bildiren bir yazı yazdım. Yazıma cevaben katılımın zorunlu olduğunu ve eğitim sonunda şöförlere sertifika verileceğini, yapılan trafik kontrollerinde de bu sertifikanın sorulacağı söylendi. bu 3 gün kurumu kapatmam gerekecek.
Sizlerden böyle bir eğitim alan oldu mu acaba?
Özel Özay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Şöför Eğitimi 07 May 2015 21:10 #2

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Biz okul değiliz ki... Araçlarımız da servis aracı değil.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

Şöför Eğitimi 08 May 2015 09:42 #3

• spirit_em
  • Tecrubeli Uye
Bunu milli eğitime anlatamıyorum. Zaten belirtilen saatler ilk ve orta okulların ders giriş ve çıkış saatlerine göre düzenlenmiş.

Şöför Eğitimi 08 May 2015 13:38 #4

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
Aynı durum bizde de yaşandı. Tatil olduğumuz gün dışında ise kesinlikle katılamayacağını söyledim. Bir güne sıkıştırdılar uygun olur mu dediler. Tatil günümüzü söyledim tamam dediler. O gün verelim dediler :)

Bence tatil gününüzü söyleyin toplamda 6 saat eğitim. onu da bir kaç saat anlatıp geçiyorlar zaten.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...

Şöför Eğitimi 08 May 2015 13:40 #5

• spirit_em
  • Tecrubeli Uye
Sayın sizgin anlayışlı bir ilçe MEM'le çalışma şansı yakalamışsınız. Onları hiç üzmeyin :)

Şöför Eğitimi 08 May 2015 13:47 #6

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
Sayın Spirt_em :) sağ olsunlar velilerimizi her gün tek tek eğitime geldiniz mi diye ararlar. Ancak bu durumdan zerre kadar rahatsız olmadım bilakis sevindim. Zira zamanında gelmeyip sonrasında bana hocam bizi şu gün alın diyen velilerimin hizaya girmesini sağladılar.

Bir diğer durum ise art niyet olup olmadığıydı. mesela önceki şube müdürü işi gücü bırakıp şu ay bu kadar alacaksınız şu ay bu kadar almışsınız aboo ne çok para kazanıyorsunuz diyebiliyordu. O çok artniyetli biriydi. Eğitimden zerre kadar nasibini almamış şahsıma zarar verdiğine inanarak memleketimin evlatlarına zarar veren bir mahlukattı.

Yine de var ise bir sorun bence tüm milli eğitim personelini kendi personellerinizle ve velilerinizle birlikte bir yemeğe davet edin. Seminer olsun gerekirse. Buluşturun. Hem velileriniz, hem personelleriniz hem de taraf olan milli eğitim personeli arkadaşlar kaynaşın. Amaç haksızlığı önlemek ve engelli bireylerin nasıl daha verimli eğitim imkanlarından yararlanması olsun.
İnanın uzlaşırsınız. İnanın bakış açıları değişir. Ancak iki tarafın da gayesi bu ise.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: spirit_em
Sayfa oluşturma zamanı: 0.331 saniye
Sistem Kunena Forum