Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: KİLİSTE ÖZEL EĞİTİM

KİLİSTE ÖZEL EĞİTİM 06 May 2016 09:14 #1

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Arkadaşlar özellikle Kiliste yaşayan kurum sahipleri orda neler olduğunu yazbilirmisiniz benı son 2 haftadır özellikle kiliste çalışan birçok öğretmen aradı
Sizlere nasl yardımcı olabilirız
birçok vahim olaylarıda soyledı
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

KİLİSTE ÖZEL EĞİTİM 06 May 2016 10:34 #2

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Sayın esinti;

Anlayamadığım için yazıyorum. Kilis de yaşananlar her açıdan çok kötü ve üzücü. Yöre insanımızın Allah yardımcısı olsun.

Fakat birçok öğretmen sizi niçin arıyor? Sizin yetkiniz ne? Sizi nereden buldular?

Çözüm bulma ihtimaliniz bile sizi çok yetkili biri olduğunuzu düşündürüyor.

Umarım sorunlara çözüm bulabilirsiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: esinti

KİLİSTE ÖZEL EĞİTİM 06 May 2016 10:37 #3

• esinti
  • Platin Uye
Yok yanlış anlşılmasın iş basvurusu için aradılar üst üste kilisten olunca bende burdan paylşmak istedim ordaki kurumlara nasıl yardımcı olabılırız.

KİLİSTE ÖZEL EĞİTİM 06 May 2016 12:38 #4

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
esinti, bu devletin sorunu siz yardımcı olamazsınız. siz şu an devletin özel eğitimdeki taşeronlarısınız. devlet yetişemediği işi size yaptırarak karşılığında aylık hak ediş ödüyor. oradaki kurumlar da aynı statüde. sizi arayan öğretmenler bizi aramıyor, ararlarsa durumu meb'e ileterek istifa edin canınızı kurtarın derim. unutmayın yanlış sorulmuş sorunun doğru yanıtı olmaz...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: esinti

KİLİSTE ÖZEL EĞİTİM 06 May 2016 14:16 #5

• esinti
  • Platin Uye
Yok aynen size katılıyorum daha garip bilgiler geldi öğretmen istifasını işlemeye koymak servisler 2 aydır öğrenci getirmediği halde kurumda öğretmen olmadığı halde hakedislerde problem yokmuş tıkır tıkır alıyor larmis vb. Durumlar

KİLİSTE ÖZEL EĞİTİM 06 May 2016 21:10 #6

• yakomoz
  • yakomoz Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 72
  • Teşekkür Sayısı: 18
  • Başarı: 1
Size nasıl yardımcı olabiliriz de sonra yok ödenek tıkır tıkır aliyolar ordaki kurum sahiplerimi tercih etti terör örgüt

KİLİSTE ÖZEL EĞİTİM 06 May 2016 21:36 #7

• yakomoz
  • yakomoz Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 72
  • Başarı: 1
Size nasıl yardımcı olabiliriz de ondan sonra yok ödenekleri tıkır tıkır alıyorlar de...Garip seyler duydum de, kendince iinsanların haksız para aldıklarını burda yayın et, hangi vasıfla ne amaçla...Ordaki kurum sahipleri mi dedi gelin burayı bombalıyın diye,,sen can güvenliğinin olmadığı yerde rahat çalışabilir misin sen alma bakalım bi ay Ödenek ne oluyo,Kilis'te çalışan Ödenek yatmazsa kurumdan nasıl Maaş alacak,her işin bitti burda rehabilitasyon merkezleri işini yapmıyor Kilis'te imajı veriyorsun bilmem farkında mısın?Sen gibi lafın nereye kime gideceğini bilmeyenler böle ortaya atlıyorlar başkaları da aaaa bak neler dönüyo tıkır tıkır haksız para alıyorlar merkezler kötü....söyleyecek o kadar çok şey var kiiii ,bu arada benim Kilis'te falan kurumum yok aynı çatı altındaysak ordaki her kurumda manen benim sayarım...sen de Öle yap tavsiye ederim Sen orda olsan ne düşünürsün...Saygılarımla
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sertac, barisltd, etik ve bu kullanıcının diğerlerinden 4 teşekkürü var

KİLİSTE ÖZEL EĞİTİM 10 May 2016 11:36 #8

• mdalyan
  • mdalyan Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 37
  • Başarı: -1
lütfen yalan yanlış bilgiler yaymayalım kiliste toplam 3 kurum var onlarında toplam 30 öğretmen var benim öğretmenlerimin tamamı burada işinin başında. öğretmenlerin çoğu sizi aramış neden siz özel eğitimin ilahımısınız da hepi topu sayıları 30 olan öğretmenler bir tek sizi arıyor. türkiye de sizden başka rehabilitasyon yok mu ?
Sayfa oluşturma zamanı: 0.498 saniye
Sistem Kunena Forum