Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: çift program

çift program 06 Eki 2016 10:24 #9

• muharrem_21
  • muharrem_21 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 152
  • Teşekkür Sayısı: 18
  • Başarı: -1
çocuğa bedensel ve işitme verilmiş. sizde işitme yok. bulunduğunuz ilçede işitme programı olan başka bir kurum varsa çocuğa sadece bedensel yönden eğitim veremezsiniz. çünkü işitme eğitimi alabilecek başka bir kurum var oraya gitmesi gerekir. eğer bulunduğunuz bölgede yani ilçede başka işitme programı uygulanmıyor ise sadece bedensel yönden eğitim verebilirsiniz.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

çift program 12 Eki 2016 10:36 #10

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
standartlar yönergesine göre;

11- Uygulama evi: En az 15 m² olmalıdır. Mutfak ve oturma grubu şeklinde yapılandırılır. (Zihinsel engelli, görme engelli ve yaygın gelişimsel bozukluk program uygulayan merkezlerde) (Mutfak ve oturma grubu gerektiğinde toplam alanı 15 m2 den az olmamak şartıyla ayrı ayrı da düzenlenebilir.)

ben sadece bedensel engelliler destek eğitim programı açmayı düşünüyorum. yönergenin bu maddesine göre uygulama evi veya mutfak için oda ayırmam gerekli mi?

saygılarımla

çift program 13 Eki 2016 15:16 #11

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
standartlar yönergesine göre;

11- Uygulama evi: En az 15 m² olmalıdır. Mutfak ve oturma grubu şeklinde yapılandırılır. (Zihinsel engelli, görme engelli ve yaygın gelişimsel bozukluk program uygulayan merkezlerde) (Mutfak ve oturma grubu gerektiğinde toplam alanı 15 m2 den az olmamak şartıyla ayrı ayrı da düzenlenebilir.)

ben sadece bedensel engelliler destek eğitim programı açmayı düşünüyorum. yönergenin bu maddesine göre uygulama evi veya mutfak için oda ayırmam gerekli mi?

saygılarımla

cevap alabilirsem memnun olurum
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.275 saniye
Sistem Kunena Forum