Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Madde 19.

Madde 19. 21 Ara 2018 11:30 #25

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
görende devlet okullarında sadece alan mezunları derse giriyor sanır.
Son Düzenleme: 21 Ara 2018 11:31 yazan cemkilinc.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Madde 19. 21 Ara 2018 11:38 #26

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Son 3 veya 4 yılda açılan kursların kayıtları incelensin. Bazı kurumların her kursa öğretmen gönderdiği görülecektir.
Çok hızlı bilgisayar kullanma, internet leri hızlı veya diğer unsarlar etkili olabilir dimi...

Madde 19. 21 Ara 2018 11:59 #27

• geceee
  • geceee Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 235
  • Teşekkür Sayısı: 24
  • Başarı: 0
her istediğim kursa öğretmen yolladım bugüne kadar. bugün de 80 saniyede giriş yapanlardan biriyim. hızlı olunca gayet de yapılıyor.

Madde 19. 21 Ara 2018 13:26 #28

• MZFZ
  • MZFZ Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 345
  • Teşekkür Sayısı: 70
  • Başarı: 3
Yav He He .... çok hızlısınız... biz de yedik...

(tabi gerçekten HIZLI olanlar var. onların hakkını yememek lazım)

Madde 19. 21 Ara 2018 22:07 #29

• manager1
  • manager1 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 219
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
Milli eğitim bakanlığı özel öğretim müdürlüğünün düzenlemiş olduğu 2019000001 sayılı Özel eğitim alanında destek verecek uzman öğretici yetiştirme kursuna, öğretmen göndermek için 21 aralık saat 11:00 da sisteme girdik fakat kontenjan dolu hatası verdi. Ankara’da 515 kişilik kontenjan için bakanlığın duyurusunda başvuru saat 11:00 demesine rağmen saat 09:00 civarı sistemin açıldığı ve bazı kurumların başvuruyu yapıp öğretmen göndermiş. Biz ise duyuruda yazan 11:00 saatini bekledik ve kontenjan dolu olduğu için öğretmenimizi gönderemeyip mağdur olduk. Bu sorunun incelenmesi ve sorumluların ihmalinin araştırılması, saat 09:00 da sisteme giren kurumlara o saatte açılacağının bilgisini kimin verdiğini, eğer bir kurum kayırma durumu varsa sorumluların tespit edilmesini istiyoruz. Ayrıca bu mağduriyetlerin giderilmesi için tekrar bu yetiştirme kursunun ivedilikle açılmasını bekliyoruz. 2500 civarı özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinin sadece 515 tanesi öğretmen gönderebildi, onun da şaibeli olduğu düşünülüyor. Diğer kurumlarında mağdur olmaması için bu sertifika programının tekrar açılmasını istiyoruz gereğinin yapılmasını arz ederim.

Madde 19. 22 Ara 2018 00:11 #30

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Forumda başvuruların erken açıldığını gördükten sonra bizde giriş yaptık ardından sistem kapandı ve yapılan başvurular iptal edildi (en azından bizim ki) daha sonra 11 de yeniden başvurular açıldı ve tekrar giriş yaptık 2 dakika içinde kontenjan dolmuştu her zaman olduğu gibi.

Madde 19. 23 Ara 2018 10:36 #31

• Gumus29
  • Gumus29 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 263
  • Teşekkür Sayısı: 34
  • Başarı: 2
Saat 10.45 de baktığımda modül kapalı idi hazırlıklarımı yaptım 10.55 itibaren sayfayı yenilmeye başladım. 11.00 de sayfa açıldığında 1 kişi olarak kayıt yaptım benden önce giriş yoktu zaten 2 dakika sonra bütün kontenjan doldu

Madde 19. 25 Ara 2018 09:42 #32

• geceee
  • geceee Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 235
  • Teşekkür Sayısı: 24
  • Başarı: 0
sabah 9 da giriş yaptılarsa bile sayfa 10:40 gibi sayfa kapandı ve herkesi attı. daha sonra tam 11 de açıldı. birilerinin 9 da giriş yapması mümkün değil. sayfayı refresh yaptığım halde tekrar kapatıp açmak zorunda kaldım. ama 11 de bilgileri girip kayıt yapabildim.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.346 saniye
Sistem Kunena Forum