Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: YENİ KURS

YENİ KURS 08 Şub 2019 13:15 #9

• mercan23
  • mercan23 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 60
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: 0
ARKADAŞLAR BAŞVURU EVRAKLARINDA İŞ SÖZLEŞMESİ BELİRTİLMEMİŞ.ŞUAN KURUMDA GÖREV YAPAN ARKADAŞIMIZA KURS ÇIKTI KİMLİK,DİPLOMA ,BAŞVURU FORMU DİLEKÇESİ VE ÜST YAZI İSTİYOR.SÖZLEŞME KALKTIMI EN SON 2015 DE KURSİYER GÖNDEREBİLDİK BU ARADA..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

YENİ KURS 08 Şub 2019 13:37 #10

• NergisOzelEgitim
  • NergisOzelEgitim Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 87
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
saat:10:58 den itibaren sayfayı sürekli yenilemeniz gerekiyor. Ben şimdiye kadar 14 tane kursiyer gönderdim. Beklerseniz sayfa açık düşmez bilgiler.Saat 11 de açıldı sayfa , ben Samsun'a öğretmenimizi gönderdim.

YENİ KURS 08 Şub 2019 21:55 #11

• manager1
  • manager1 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 219
Hocam bende son 2 sertifika programına öğretmen gönderememiş birisi olarak soruyorum; sayfayı yeniledik diyelim 11:00 da kursu yakaladık seçtik diğer doldurulan kısımları el ile doldurup öylemi kaydet diyoruz ? Geçen programda ben bu şekilde yapıp bilgileri gireni kadar kontenjanlar dolmuştu.

YENİ KURS 09 Şub 2019 13:46 #12

• Eriond
  • Eriond Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 205
  • Teşekkür Sayısı: 26
  • Başarı: 0
Öğretmen ataması ve kursu aynı güne denk getiren bakanlığa yine alkışlar. Zaten öğretmenlerin gözü kulağı atamada kimse gitmek istemiyor ve gönderemedik kimseyi.
Neden bu sertifika işini toptan kaldırmıyor bakanlık veya neden her ilde yapmıyor bu kursları.
Devlette yığılan "atanamayan öğretmen" kadrosunu eritmek varken yılda 1-2 kez bu kursu düzenlemek neden?
Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi,
Sözler bazen bir hazine, bazen dermansız bir dert tipi !

YENİ KURS 09 Şub 2019 14:18 #13

• NergisOzelEgitim
  • NergisOzelEgitim Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 87
Evet. Önce öğretmenin tcsini giriyorsunuz , bekliyorsunuz bilgileri geliyor. Sonra tek tek dolduruyorsunuz. Eşleme yapıyorsunuz sonra kaydete basıyorsunuz. İpucunu söyleyeyim. Bilgisayarınız ve internetiniz hızlı olucak. Büyük ekran monitör kullanacaksınız. Ve bilgileri hafızasında tutan yazılım olucak. Sistem açılmadan sürekli denemeler yaparak pratikleştireceksiniz kendinizi. :))
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.325 saniye
Sistem Kunena Forum