Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Servis araçlarıyla ilgili

Servis araçlarıyla ilgili 18 Nis 2019 14:18 #25

• fzthkn
  • fzthkn Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 18
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: 0
2 gün önce büyük bir kısmını inceledim raporun. Tamamen bitirp öyle yorum yapmak istemiştim. Bugün de servis aracımıza 5bin tl ceza ve cezayı ödesek dahi aracımızı 60 gün çıkaramayacak şekilde bağlanınca en büyük giderimizi oluşturan servis işine de ödeme yapılması gerektiği ve resmiyete bindirilmesi gerektiğini yaşayarak gördüm.
Bir an önce bütün sorunlarımıza çözüm olacak bir sistem lazım. Sizin çalışmanız çok iyi ve geniş bir taslak bu konuda. İnşallah hayata geçer
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Servis araçlarıyla ilgili 18 Nis 2019 14:33 #26

• sevgiisigi
  • sevgiisigi Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 139
  • Teşekkür Sayısı: 48
  • Başarı: -1
fzthkn yazan:
2 gün önce büyük bir kısmını inceledim raporun. Tamamen bitirp öyle yorum yapmak istemiştim. Bugün de servis aracımıza 5bin tl ceza ve cezayı ödesek dahi aracımızı 60 gün çıkaramayacak şekilde bağlanınca en büyük giderimizi oluşturan servis işine de ödeme yapılması gerektiği ve resmiyete bindirilmesi gerektiğini yaşayarak gördüm.
Bir an önce bütün sorunlarımıza çözüm olacak bir sistem lazım. Sizin çalışmanız çok iyi ve geniş bir taslak bu konuda. İnşallah hayata geçer

Öncelikle servis konusunda başınıza gelen sıkıntıdan dolayı üzüntümü ifade etmek isterim. Bu maalesef hepimizin ortak sorunu.

Ortaya koyduğum çözüm önerisi hakkındaki görüşünüz için de ayrıca teşekkür ederim. Ancak bir çözüm ancak birlik ve beraberlikle hayata geçer.

Bu çözümü hepinizden önce sadece üyesi olduğum dernekle değil, diğer ÖZERKDER ile de paylaştım ancak her iki derneğin de çıtı çıkmıyor. Bu itibarla, derneklere bu çözüm hakkında neden fikir beyan etmiyorsunuz diye sorun.

Deyin ki, adam tezinin arkasında! Doğru ya da yanlış ancak sizin yıllarca yapmanız gereken bir çalışmayı yaptı. Neden susuyorsunuz? deyin.

Aidat verdiğimiz Dernek ya da derneklerin bizlere karşı sorumluluğu vardır. Ve o sorumluluk gereği tüm sektörü şeffaf bir şekilde bilgilendirmeleri gerekir.

Gerçek bir çözüm üretmeyip de tekrar dernek yönetimine talip olmak anlamsızdır.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fzthkn

Servis araçlarıyla ilgili 18 Nis 2019 17:06 #27

• drnbrls
  • drnbrls Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 68
  • Teşekkür Sayısı: 15
o zaman mevcut iki dernek ile olabilecek bir durum değilse ise bu bizlerde bir araya gelerek yeniden bu işe talip olup hakkıyla tam olarak haklarımızı koruma amaçlı bir dernek kuralım. dernek var diye sonsuza kadar hep aynı dernekler ve kişiler tarafından mağdur mu olacağız. ne dersiniz. ya yeniden yapılanacağız ya da böylece iş yerlerimizi tek tek terk edeceğiz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sevgiisigi

Servis araçlarıyla ilgili 18 Nis 2019 22:34 #28

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
drnbrls yazan:
o zaman mevcut iki dernek ile olabilecek bir durum değilse ise bu bizlerde bir araya gelerek yeniden bu işe talip olup hakkıyla tam olarak haklarımızı koruma amaçlı bir dernek kuralım. dernek var diye sonsuza kadar hep aynı dernekler ve kişiler tarafından mağdur mu olacağız. ne dersiniz. ya yeniden yapılanacağız ya da böylece iş yerlerimizi tek tek terk edeceğiz.

ismi bile takma kodlar/Nicklerle foruma üye olmuş kimliklerle mi yapacağız?
Kendine en büyük ihaneti yapan bir sektörün içindeyiz maalesef.
Emin olun yazdığınıza ben de varım deyip kendini ve kimliğini açık açık dile getirecek 100 tane eğitim yatırımcısı/işletmeci çıkmayacaktır.

Nerden mi biliyorum?
:) Eskiler bilir:)
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...

Servis araçlarıyla ilgili 18 Nis 2019 22:54 #29

• fzthkn
  • fzthkn Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 18
  • Teşekkür Sayısı: 2
sizgin yazan:
drnbrls yazan:

Emin olun yazdığınıza ben de varım deyip kendini ve kimliğini açık açık dile getirecek 100 tane eğitim yatırımcısı/işletmeci çıkmayacaktır.

Nerden mi biliyorum?

Hocam emsal olarak kullanacağımız kararları bir an önce yollarsanız erken sonuç alabilsek çok güzel olur. Şimdiden teşekkürler

Servis araçlarıyla ilgili 19 Nis 2019 00:51 #30

• sevgiisigi
  • Tecrubeli Uye
drnbrls yazan:

Evet sorunlarımıza çözüm üretilmesi mevcut dernek yapılarıyla mümkün değildir. Bu nedenle dediğiniz gibi bir araya gelmemiz ve ekmeğimize sahip çıkmamız gerekiyor.

Yıllardır içinde cebelleştiğimiz ve sistemden kaynaklanan sorunun çözümü bir yana tespitini dahi yapamamış Dernek yapılarına artık dur dememiz gerekiyor. Ortaya bir çözüm koydum ve sizlerden önce Derneklerle paylaştım. Ancak adeta dut yemiş bülbül gibi, her iki Dernekten de çıt YOK!

Yeni bir Dernek önerinize gelince; Sonuçta ortada önümüzdeki ayın hemen başında yapılacak bir Dernek seçimi var. Bu nedenle yeni bir dernekten çok, yeni bir yönetim teşkil edilmesi gerekmektedir. Bize vizyon sahibi bir dernek lazım. Her ne kadar kısa bir süre kalmış olsa da alternatif yeni bir liste o tarihe kadar oluşturulabilir.

1 - Başta Engelli Çocuklarımızın daha fazla ve kaliteli eğitim almasını,
2 - Kurumların Ticari Kaygılarının giderilmesini,

amaç edinmiş böyle bir listenin içinde olup görev de alabilirim. Zaten sizlere çözüm sunmuş bir arkadaşınız olarak ben kendi adıma ve sektör adına bir sorumluluk almış oldum. Yeni bir liste oluşturmak isteyenler için bu sitede yeni bir başlık açıp, bu başlığın altında isim soy isim, Şehir ve tel numaralarımızı belirtip kayıt yaptırabilir ve yeni bir liste oluşturup mevcut dernek yönetimine alternatif oluşturabiliriz.

Kaldı ki, bizim mevcut dernek yönetiminin aksine, bir çözüm önerimiz de VAR!

Servis araçlarıyla ilgili 19 Nis 2019 00:53 #31

• sevgiisigi
  • Tecrubeli Uye
sizgin yazan:
drnbrls yazan:

Nerden mi biliyorum?

Değerli dostum biz istersek olur.

Servis araçlarıyla ilgili 21 Nis 2019 08:35 #32

• Aslan35
  • Aslan35 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 5
  • Teşekkür Sayısı: 1
Merhabalar servis ile ilgili sıkıntıyı bizde yaşadık.Size zahmet emsal kararı yollayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.353 saniye
Sistem Kunena Forum