Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: ÜCRETSİZ ÖĞRENCİLER SORUN !!!

ÜCRETSİZ ÖĞRENCİLER SORUN !!! 06 Tem 2019 09:00 #1

• ersoz_m
  • ersoz_m Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 8
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: 0
Değerli arkadaşlarım hepinize Merhaba ;
bir problemim var sizlerle paylaşmak istedim nede olsa akıl akıldan üstündür.
bilindiği üzere özel öğretim kurumlarında belirtildiği gibi ücretsiz öğrenci sayısı eğitim verdiğimiz öğrenci sayısının % 3 ü
baz alınarak belirleniyor ve değiştirilemiyor. şimdi yaşadığımız sıkıntı ücretsiz öğrenci sayımız 5 iken öğrenci kaybından dolayı 3 e indi ve hala sistemde 5 gözüküyor en son ücretsiz yaptığımız öğrenciyi geri tekrar ücretli öğrenciye ne ben ne de milli eğitimdeki arkadaşlar geri çeviremedi bunun için yapılması gereken nelerdir. bilgilendiren olursa müteşekkir kalırım saygılarımla..
Dünyayı Değiştirmek İçin Kullanabileceğiniz En Güçlü Silah Eğitimdir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

ÜCRETSİZ ÖĞRENCİLER SORUN !!! 06 Tem 2019 09:55 #2

• mmk1818
  • mmk1818 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 61
  • Teşekkür Sayısı: 10
hocam fatura onayı yaptığınız gün ilk önce yeterli sayıda ücretsiz öğrenci girişi yapacaksınız ardından artık kalan ücretsizler de dahil fatura numaralarını sisteme gireceksiniz . yani diğer ücretsizlere fatura kesmiş oluyorsunuz. Ücretsiz listesinden silmek için dilekçe vermeniz gerekiyor şu öğrencinin ücretsiz öğrenimi şu şu nedenle bitmiştir vs gibi... il mebde siliyorlar sistem onlara açık olması lazım
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ersoz_m

ÜCRETSİZ ÖĞRENCİLER SORUN !!! 06 Tem 2019 11:02 #3

• Eriond
  • Eriond Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 205
  • Teşekkür Sayısı: 26
bağlı bulunduğunuz milli eğitime dilekçe ile başvurun düzeltilir.
Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi,
Sözler bazen bir hazine, bazen dermansız bir dert tipi !

ÜCRETSİZ ÖĞRENCİLER SORUN !!! 06 Tem 2019 15:05 #4

• CHR
  • CHR Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 14
  • Teşekkür Sayısı: 6
mmk1818 yazan:
hocam fatura onayı yaptığınız gün ilk önce yeterli sayıda ücretsiz öğrenci girişi yapacaksınız ardından artık kalan ücretsizler de dahil fatura numaralarını sisteme gireceksiniz . yani diğer ücretsizlere fatura kesmiş oluyorsunuz.

Kısmına kadar arkadaşımızın anlattığı gibi. Bu kısımdan sonra ücretsiz öğrenci listesini silemez ve değiştiremezsiniz. ilave etmeniz mümkündür. Öğrenci o listeden sadece raporu bitince veya ayrılınca düşer (Ayrılıp geri gelirse raporu değişmemiş ise ayni sıralamaya otimatikman girer) il MEM degisiklik icin bildirmeniz birsey ifade etmez il. MEM ilave edebilir ancak silemez ve değiştiremez. Kisacasi o listenizde sayi eksik ise ilave edersiniz. Fazla ise fazla olan kismina (ucretsiz ogrenci ekleme tarihine gore en son kisimda kalanlara) fatura kesersiniz.

Tabi birde devamsiz ogrenciniz var ise yerine o ay ucretsiz baska ogrenciyi gosterebilirsiniz. Bu durumdada listenizde fazla ogrenciniz var ise örneğin 5 ucretsiz listeniz var ancak 3 tane okutmakla yukumlusunuz 1 ogrenci devamsızlık yapinca once 4. ucretsiz ogrenciyi sececeksiniz yerine ve 5. ucretsize fatura keseceksiniz

ÜCRETSİZ ÖĞRENCİLER SORUN !!! 10 Tem 2019 11:22 #5

• ersoz_m
  • ersoz_m Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 8
  • Teşekkür Sayısı: 1
cevaplarınız için çok teşekkür ederim sorun aynen de CHR arkaşımın dediği gibi sonuçlandı :) bende iki devamsız vardı ücretsizlerden, diğerlerine fatura kestiğim için problem yaşadım. sonuç iki öğrencimin seansları reddedildi tecrübe kazandım. Saygılarımla
Dünyayı Değiştirmek İçin Kullanabileceğiniz En Güçlü Silah Eğitimdir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.431 saniye
Sistem Kunena Forum