Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 08 Mar 2020 03:26 #25

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Sayın barış biz kurum temizliğinde hepatit aids vs dahil bilinen tüm virüsleri öldüren tıbbi cihaz, alet temizleme sıvıları kullanıyoruz diş depolarından bulabilirsiniz.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 08 Mar 2020 03:32 #26

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
O kadar uzaklara gitmenize gerek yok. Temizleme deterjanına bir miktar çamaşır suyu ekleyerek (bir kovaya 1 çay bardağı kadar) yeterli temizlik dezenfektanı elde edersiniz. El temizliği için de deterjan ve alkol bazlı (%60 ve üstü) antiseptikler iş görecektir. Ancak hepsinden önemlisi ortam temizliğinin düzenli yapılması ortamın havalandırılması. Sabun kullanımı çok önemli... Coronavirüs gibi yağ kılıfı olan virüsler deterjanlara karşı dayanıksızdır.

Hepsinden önemisi bununla mücadele bilincinin oluşması.. Hala insanlar birbirini görünce sarılıp öpüşüyor mesela.

Sonuçta yapılacak şeyler belli ama yapacak iradeyi göstermemiz gerekiyor.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 08 Mar 2020 03:45 #27

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Çamaşır suyunun kokusu otizmli bir öğrencimizi etkiliyor böyle bir çözüm bulduk.

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 08 Mar 2020 12:40 #28

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Bu konunun ilk yazısında. Kendini denetleyici olarak tanımlıyor. 247 tutanak haz ır diyor. 21 kurumdan bahsediyor.
Bazı kurumların soruşturma sonuçlarını paylaşıyor.
Tehdit ediyor. Belki de sayın king in dediği gibi bir oluşum içinde. Kimi kurumları tehdit ederek kazanım peşinde. Bilen var mı?
Şimdi MEB yetkilileri bunları okuyunca bunları araştırması gerekmiyor mu?

Elinizdeki o sözüm ona tutanakları yetkililere vermekle sorumlusunuz hepsi o.

Burada konu edilmesi suçtur. Bazı kurumların soruşturma sonuçlarını tehdit vari ifadelerle söylemek suçtur.
Bütün sektör hesapta suçlu, bu bey masum ya...

Yazık çok yazık...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: scayking

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 08 Mar 2020 17:03 #29

• Obey
  • Obey Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 249
  • Teşekkür Sayısı: 75
  • Başarı: -14
Bazen çok boş konuşuyorsunuz sn Tartanç :)

Eğitim üzerinden para kazanma peşinde olsam sizin gibi kurum açardım.
Sigorta primlerini asgari üstünden gösterirdim.
Gelmeyen grup öğrencisine fatura keserdim.

Lafla peynir gemisi yürümez. Varsa bir iddianız belgelendirin. Benim yaptığım yanlış bir şey varsa suç duyurusunda bulunun. Boş lafları, iddiaları bırakın. Doğrulara odaklanın. Yaptığınız yanlış bir şey mi var ? Ucu bana da dokunur diye mi korkuyorsunuz?

Kişi kendinden bilir. At gözlüklerinizi çıkarın. Bakın bahar geldi. Ay sonunda ağaçlar çiçek açacak, havalar daha güzel olacak. Tadını çıkarın.

Sn Barış. Forumda yazdıklarınızı anlamaya öğrenmeye çalışıyorum. Bilgim olmadığı için fikir beyan edip katılamıyorum. Anlattıklarınız doğrultusunda kendimce önlemler almaya çalışıyorum fakat yeterli olur mu olmaz mı bilmiyorum. Dürüst olmak gerekirse yaz turizmi öncesi yetkili mercilerden böyle bir açıklama da beklemiyorum. Ülkeye girmeme ihtimali yok ama umarım doğru önlemlerle, en az kayıpla atlatabiliriz.
Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 08 Mar 2020 17:39 #30

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Elbette siz mutlaka herşeyi bilenlerdensiniz.
Bir fake hesap her şeyi bilmek için yeterli.
Ahkam kesmek için yeterli.
Sağa sola saldırmak için yeterli.
Nefretini kusmak için yeterli.
İftiralar atmak için yeterli.
Şantaj vari cümleler kurmak için yeterli.
Önce saldırıp sonra sürekli RRRRR ler yapmak için yeterli.
Şu beyin yazdıklarını Meb yetkililerinin incelemesi gerekli benim yetkim yok.

Ben kendimi denetleyici olarak tanıtıp, şantaj vari cümleler kurmadım. Soruşturma sonuçlarını tehdit için kullanmadım.

Şimdi gene bir R zamanı.
Yakında ucu neye dokunur kime dokunur öğreniriz. Herşeyi bilenleri fake hesaplarda kurtaramaz.
Bir sayın müfettişi sosyal medyada paylaştığı yazı sebebiyle eleştirdiğim zaman, çok tehdit almıştım. Yani siz vız gelir tırıs gidersiniz.
Eleştirilerimi de fake hesaptan yapmamıştım.
Her şeyi bilen fake hesap şu bey.
Son Düzenleme: 08 Mar 2020 17:45 yazan tartanc.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: cemkilinc

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 08 Mar 2020 18:04 #31

• Obey
  • Obey Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 249
  • Teşekkür Sayısı: 75
  • Başarı: -14
Ortada bir R yok sayın Tartanç. Sadece bu konunun muhatabı siz değilsiniz onu anlamıyorsunuz.( Her zamanki gibi.)
Sağa sola sallıyorum ben zaten boş verin. Daha süreç başlamadan böyle sancılar çekiyorsanız, sonrasında ne olacak? Olur da yüz tanıma gelirse, bakarsınız çayınızı içmeye gelirim. Tabi müsaade varsa B) Zaten tayin istemem gerekirse ilk sn Barış'ın kurumuna gitmek istiyorum. Getirttiği materyalleri çok merak ediyorum. Kamu-özel, aynı şehirde etik olmaz. Siz de bu anonim hesap muhabbetini bırakırsınız hem olur mu?

Ama gerilmeyin böyle. Sağlığınıza yazık. Ben vız gelir tırıs giderim. Etkilenmeyin bu kadar. Sonra esas dikkate alması gerekenler sizi de kendileri gibi görüyor. Kötüye yancı olursunuz. Uğraşlarınız, emekleriniz boşa gitmesin.
Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.

MART AYINDA ÖDENEN MAAŞLAR 08 Mar 2020 20:09 #32

• havadabulut
  • havadabulut Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 34
  • Teşekkür Sayısı: 11
  • Başarı: 0
gün geçmiyor ki alengirli, yolsuzluk dolu işler dönmesin.

bunları vb. durumları buralara yazmamızı istemiyorsunuz, kapatın gitsin. herkes istediği gibi at koştursun. ha bu durumları buraya yazıyorsak da bu işler böyle gidiyor diye kaygı duyuyoruzdur, siz istediğiniz gibi, işinize geldiği gibi anlayıp sırf doğruları dile getiriyoruz diye bize hakaret edip, atıp tutun diye değil.

malumunuz bütün kurumlardan bina durumuyla ilgili yaşanan depremlerden sonra rapor istendi. bugün mühendis "bina en son 98 yönetmenliğine uyuyor, 2007 ve 2018 için hiçbir bina değeri yeterli değil, raporu bu şekilde yazıyorum" dedi. ardından kurum sahipleri de "biz ısmarlama bir rapor yazacak birilerini buluruz" demeye getirdiler.

ne öğrencinin, ne öğretmenin ne de çalışanının canı önemli. istediğiniz gibi koşturmaya devam.

yine yazık, çok yazık.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.326 saniye
Sistem Kunena Forum